Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

szerintem volt már róla szó...

manual klíma digitre cserekor ,miket kell cserélni ,átalakítani??

Gyakorlatilag a klíma 80%át ki kell kell cserélni. Számtalan jeladó mozgató szervó, más a vezérlője +ugye a digit panel. SZVSZ nem érdemes küzdeni vele, mert ugye még meg is kell venni a cuccot hozzá+rengeteg meló.

Link to comment
Megosztás:

Űdv van egy kis gondom a g astrámmal 2.0 dti 16v. Egy pár napja kigyulladt a hűtő/ kilma ikon a műszerfalon. Hűtőventilátor ki be kapcsol hol leáll hol meg folyamatosan megy ez igy váltakozik. csinál még olyat hogy nem ég az a kis ikon aztán kigyullad halványan és egyre erősődik majd megint elalszik. Nem tudna valaki mondani rá valami okosságot? Nagyon meg köszönném.

Link to comment
Megosztás:

Vennék Njoy lámpákat előre,illetve középkonzolt.Ha valaki tud jelezzen!!!

Mi a véleményetek ezekről a tuning lámpákról(angel eyes......)?Megéri,jól világít?Mert a gyári az eléggé gyengusz.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JB-Lab-Cup-...sQ5fAccessories

Ehhez mit szóltok?Magyarba lehet kapni?Vagy valaki tud e-bayozni?

Köszi!

Szerintem gyári Hella Njoy lámpa!! Semmi kókler éndzsőlájsz!

Viszont ez az 1dines cucc tetszik!!...Én tudok e-bayezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vennék Njoy lámpákat előre,illetve középkonzolt.Ha valaki tud jelezzen!!!

Mi a véleményetek ezekről a tuning lámpákról(angel eyes......)?Megéri,jól világít?Mert a gyári az eléggé gyengusz.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JB-Lab-Cup-...sQ5fAccessories

Ehhez mit szóltok?Magyarba lehet kapni?Vagy valaki tud e-bayozni?

Köszi!

ez nem éppen lámpicsku.

Link to comment
Megosztás:

Vennék Njoy lámpákat előre,illetve középkonzolt.Ha valaki tud jelezzen!!!

Mi a véleményetek ezekről a tuning lámpákról(angel eyes......)?Megéri,jól világít?Mert a gyári az eléggé gyengusz.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JB-Lab-Cup-...sQ5fAccessories

Ehhez mit szóltok?Magyarba lehet kapni?Vagy valaki tud e-bayozni?

Köszi!

hali

nekem ilyen van.olcson jutottam hozzá, jobban világit szerintem mint a gyári !:

http://www.dectane.hu/Els%C5%91-Fenyszorok...5%91-Lampa.html

vagy itt találsz:

http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?s...utal&tkisz=

Link to comment
Megosztás:

szerintem volt már róla szó...

manual klíma digitre cserekor ,miket kell cserélni ,átalakítani??

Hi, elek, nekem ugye digit van, tudod... Annyira nem nagy szám, hidd el, ugyanúgy 2 gombot kell csavargatni :lol: Egyetlen pozitívum (nekem), hogy fokra tudod állítani a hideget-meleget, nem csak hűt a klíma vagy nem hűt... Vagy a manuálisban is állítható a hidegség? Vagy csak hűt/nem hűt játszik?

Link to comment
Megosztás:

Hi, elek, nekem ugye digit van, tudod... Annyira nem nagy szám, hidd el, ugyanúgy 2 gombot kell csavargatni :lol: Egyetlen pozitívum (nekem), hogy fokra tudod állítani a hideget-meleget, nem csak hűt a klíma vagy nem hűt... Vagy a manuálisban is állítható a hidegség? Vagy csak hűt/nem hűt játszik?

Lehet állítani, nem kicsit lenne gáz ha nem lehetne.

Link to comment
Megosztás:

Hi, elek, nekem ugye digit van, tudod... Annyira nem nagy szám, hidd el, ugyanúgy 2 gombot kell csavargatni :lol: Egyetlen pozitívum (nekem), hogy fokra tudod állítani a hideget-meleget, nem csak hűt a klíma vagy nem hűt... Vagy a manuálisban is állítható a hidegség? Vagy csak hűt/nem hűt játszik?

csáó Dani.

végig gondoltam ...nem kell az nekem :lol: ,sok a macera :)

Link to comment
Megosztás:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JB-Lab-Cup-...sQ5fAccessories

Ehhez mit szóltok?Magyarba lehet kapni?Vagy valaki tud e-bayozni?

Már megrendeltem, ha megjön majd referálok.

Mielőtt kérdeznéd: nem, nem én rendeltem, nem értek az eBay-hoz és nincs is PayPal-om, nekem is úgy intézik. De ~3700Ft-ot megér szerintem, ennél többért adtam el anno a Fischer Box-omat.

Link to comment
Megosztás:

Már megrendeltem, ha megjön majd referálok.

Mielőtt kérdeznéd: nem, nem én rendeltem, nem értek az eBay-hoz és nincs is PayPal-om, nekem is úgy intézik. De ~3700Ft-ot megér szerintem, ennél többért adtam el anno a Fischer Box-omat.

És nem rendeltettél véletlenül kettőt?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

osram night breaker van bent h1-es és a vetitölencse miatt szerintem jobban világit,de ez csak az én véleményem!

Ebbe a xenon lenne a tutti, legalábbis ha egyszer lesz lóvém akkor nekem tuti az megy bele. Mivel projektoros a yard sem tűnik fel annyira. Főleg ha sikerülne vmi kamu lámpamosót is biggyeszteni.

Link to comment
Megosztás:

Ebbe a xenon lenne a tutti, legalábbis ha egyszer lesz lóvém akkor nekem tuti az megy bele. Mivel projektoros a yard sem tűnik fel annyira. Főleg ha sikerülne vmi kamu lámpamosót is biggyeszteni.

csak ne gyere velem szembe :lol: ,a tégla be van készítve a mű xenonosok ellen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebbe a xenon lenne a tutti, legalábbis ha egyszer lesz lóvém akkor nekem tuti az megy bele. Mivel projektoros a yard sem tűnik fel annyira. Főleg ha sikerülne vmi kamu lámpamosót is biggyeszteni.

azért higgyél nekem, nem hülyék a rendőrök... tudják mit kell nézni. :lol:

( és én is megmondom messziről a kamuxenont. )

Link to comment
Megosztás:

Ebbe a xenon lenne a tutti, legalábbis ha egyszer lesz lóvém akkor nekem tuti az megy bele. Mivel projektoros a yard sem tűnik fel annyira. Főleg ha sikerülne vmi kamu lámpamosót is biggyeszteni.

nem akarok rumlit a rendörökkel, nem ér meg annyit hogy elvegyék a forgalmit!!!meg a többi autos szeme kifolyik az utolagos xenontol!

meg a xenonos lámpákra nem E hanem H van irva,meg ha belerakod a xenont elveszti a lámpa a garanciát!!

Link to comment
Megosztás:

A Di feltételezem, DTI?! Állítólag a dízelek nagy része full be van vezetékezve (enyémben még a kuplungkapcsoló is benne volt, igaz, 2003-as, ha ez számít), így csak egy tempomatos indexkart kellett vennem és felismertetni a rendszerrel. Ha a kormányburkolat alatt van egy kis 4 pines csatlakozó, az már igen nagy reményekkel kecsegtet :lol:

Ha nincs, akkor jön a vezetékelés, aminek a hozzászólások alapján wessz a nagy tudora.

Mégis milyen csatit keressek?Ma szétszedtem a burkolatot,de nem tudom mit kéne látnom?Az indexkar csatlakozóján :lol: ,vagy valahol körülötte?

Link to comment
Megosztás:

nem akarok rumlit a rendörökkel, nem ér meg annyit hogy elvegyék a forgalmit!!!meg a többi autos szeme kifolyik az utolagos xenontol!

meg a xenonos lámpákra nem E hanem H van irva,meg ha belerakod a xenont elveszti a lámpa a garanciát!!

Pont a vaterán volt egy srác a múltkor, aki a ilyen tutying lámpát árult és írta, hogy ha beteszed a xenont ugrik a gari. Megkérdeztem, hogy akkor ez a lámpa mégis mire jó, mert halogénnel nem fog látni semmit. Nem válaszolt azóta sem.

Link to comment
Megosztás:

Pont a vaterán volt egy srác a múltkor, aki a ilyen tutying lámpát árult és írta, hogy ha beteszed a xenont ugrik a gari. Megkérdeztem, hogy akkor ez a lámpa mégis mire jó, mert halogénnel nem fog látni semmit. Nem válaszolt azóta sem.

Letettem erről az éndzsölájsz marhaságokról,havernak volt.egy év alatt megmattult neki,csúnya volt.Maradok az Njoy lámpáknál,előre-hátra!

Pont faxa.Holnap rendelem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.