Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

http://hunyadi.co.hu/6575/duda.jpg

itt csináltattam, még olcsóbb is volt.

ez nem az igazi dudagomb javítás. olyat nem tudom ki csinál (és mennyiért)

Az enyém is ilyen, funkcionálisan megfelelő, de borzasztó ronda sztem. :(

Annyira hogy erősen gondolkozom rajta hogy megcsinálom én is a dudagomb-cserés megoldást, ahogy a Varrga-nál csinálják.

Ismerős volt nála, neki 8e-ért csinálta, és a megvárható kategóriába tartozik az időigénye (gondolom azért előzetes időpontegyeztetés szükséges).

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ilyen, funkcionálisan megfelelő, de borzasztó ronda sztem. :(

Annyira hogy erősen gondolkozom rajta hogy megcsinálom én is a dudagomb-cserés megoldást, ahogy a Varrga-nál csinálják.

Ismerős volt nála, neki 8e-ért csinálta, és a megvárható kategóriába tartozik az időigénye (gondolom azért előzetes időpontegyeztetés szükséges).

Ez tényleg nem a legszebb.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ilyen, funkcionálisan megfelelő, de borzasztó ronda sztem. :(

Annyira hogy erősen gondolkozom rajta hogy megcsinálom én is a dudagomb-cserés megoldást, ahogy a Varrga-nál csinálják.

Ismerős volt nála, neki 8e-ért csinálta, és a megvárható kategóriába tartozik az időigénye (gondolom azért előzetes időpontegyeztetés szükséges).

Nem akartam megbántani a kollégát ezért nem mondtam el a véleményem erről a megoldásról :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ilyen, funkcionálisan megfelelő, de borzasztó ronda sztem. :( Annyira hogy erősen gondolkozom rajta hogy megcsinálom én is a dudagomb-cserés megoldást, ahogy a Varrga-nál csinálják. Ismerős volt nála, neki 8e-ért csinálta, és a megvárható kategóriába tartozik az időigénye (gondolom azért előzetes időpontegyeztetés szükséges).

Szerintem is ronda, de úgyis eladni akarom az autót, nem nézegetni :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kell ilyen! Én az AC meg az immo részét nem használnám mert abba nem szeretnék belenyúlni. De a többit nagyon szal én is feliratkoznék!!! Ahogy olvastam ehhez még akkor BC-s kart venni kell. Ez egy elfogadható összeg az OPEL 16V igencsak el volt rugaszkodva. Ez ha nem kell az immo-s meg a klímás része 1190czk ami 13500ft ehhez még jön egy BC-s ablaktörlő kar ami szintén kb ennyi ez bőven a fele mint amiért az opel 16V volt.

Gabika! Engem érdekelne! Mikor rendelsz???

Link to comment
Megosztás:

Hy All

Meg tudná valaki mondani hogy milyen cikkszámon lehet rendelni ajtó kárpitra vakdugót a manuális ablak emelő karnak a helyére ?

GM 90 590 873. A hátsó ajtó kábelátvezetője mellett van egy műanyag dugó, ha kinyitod az első ajtót, látni fogod. Ez az. Pontosan beleszorul a kárpit kivágásába, csak le kell vágni a belsejéről a "karmait". Korrekt megoldás, és az ára 125 Ft/db volt :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

uj vagyok még itt a fórumon

az lenne a kérdésem, adott egy 1,2-es g astrám, és nincs benne elaktromos ablak,

de viszont van egy F astra kombim bontáson amiben val gyári elektromos ablak, a kérdés hogy át tudom e rakni az f astráét a G-be, és ha letudnátok irni hogy mit szedjek ki belőle!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

uj vagyok még itt a fórumon

az lenne a kérdésem, adott egy 1,2-es g astrám, és nincs benne elaktromos ablak,

de viszont van egy F astra kombim bontáson amiben val gyári elektromos ablak, a kérdés hogy át tudom e rakni az f astráét a G-be, és ha letudnátok irni hogy mit szedjek ki belőle!

Szerintem nem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

uj vagyok még itt a fórumon

az lenne a kérdésem, adott egy 1,2-es g astrám, és nincs benne elaktromos ablak,

de viszont van egy F astra kombim bontáson amiben val gyári elektromos ablak, a kérdés hogy át tudom e rakni az f astráét a G-be, és ha letudnátok irni hogy mit szedjek ki belőle!

nem lehet

de van egy srác 20.000 ft ért árul komplett emelő szetteket "emelő +kábel+kapcsoló

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ujdonsült G Astra tulaj vagyok, és sajnos egyböl a segitségeteket kell hogy kérjem, egy olyan problémám van, hogy menet közben egyszercsak elkezd világítani az olajnyomás, elöször csak alapjárat körül, és ha nyomok 1 gázt elalszik, de egyre feljebb megy az a tartomány amikor elalszik az olajnyomás, 2-3ezer körül is van hogy világit, de amikor ezt a hibát produkálja és megállok, leállitom és egyböl elinditom utána amikor elindult egyböl elalszik az olajnyomás jelző, és nem is világít alapjáraton sem, azért gondolom hogy valami elektromos hiba, mert ha nincs mondjuk 2ezres fordulaton olajnyomás, leállitom és ujra elinditom kb 10 másodpercen belül, akkor ujra nem lenne olajnyomás, de utána nem világít, aztán 1 idő mulva ujra elkezdi. Ha van valakinek tippje hogy merre induljak el a hiba keresésben szivesen meghallgatnám:) Előre is köszi! x16sz motorkódú a gépsárkány.

Módosítva : Csigipapa
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ujdonsült G Astra tulaj vagyok, és sajnos egyböl a segitségeteket kell hogy kérjem, egy olyan problémám van, hogy menet közben egyszercsak elkezd világítani az olajnyomás, elöször csak alapjárat körül, és ha nyomok 1 gázt elalszik, de egyre feljebb megy az a tartomány amikor elalszik az olajnyomás, 2-3ezer körül is van hogy világit, de amikor ezt a hibát produkálja és megállok, leállitom és egyböl elinditom utána amikor elindult egyböl elalszik az olajnyomás jelző, és nem is világít alapjáraton sem, azért gondolom hogy valami elektromos hiba, mert ha nincs mondjuk 2ezres fordulaton olajnyomás, leállitom és ujra elinditom kb 10 másodpercen belül, akkor ujra nem lenne olajnyomás, de utána nem világít, aztán 1 idő mulva ujra elkezdi. Ha van valakinek tippje hogy merre induljak el a hiba keresésben szivesen meghallgatnám:) Előre is köszi! x16sz motorkódú a gépsárkány.

gondolom olajszint rendben , valszeg az olajgomba lesz a ludas

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ujdonsült G Astra tulaj vagyok, és sajnos egyböl a segitségeteket kell hogy kérjem, egy olyan problémám van, hogy menet közben egyszercsak elkezd világítani az olajnyomás, elöször csak alapjárat körül, és ha nyomok 1 gázt elalszik, de egyre feljebb megy az a tartomány amikor elalszik az olajnyomás, 2-3ezer körül is van hogy világit, de amikor ezt a hibát produkálja és megállok, leállitom és egyböl elinditom utána amikor elindult egyböl elalszik az olajnyomás jelző, és nem is világít alapjáraton sem, azért gondolom hogy valami elektromos hiba, mert ha nincs mondjuk 2ezres fordulaton olajnyomás, leállitom és ujra elinditom kb 10 másodpercen belül, akkor ujra nem lenne olajnyomás, de utána nem világít, aztán 1 idő mulva ujra elkezdi. Ha van valakinek tippje hogy merre induljak el a hiba keresésben szivesen meghallgatnám:) Előre is köszi! x16sz motorkódú a gépsárkány.

Nézz olajszintet legelőször.

Ha okés, akkor gomba a hibás, vagy tényleg van valami az olajnyomásoddal...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdekelne, hogy probált-e valaki telefonkihangosítót beszerelni?

A Parrot CK3000 vagy CK3100 at néztem ki. Ha ismeri valaki, kérem irja le a véleményét.

Elére is köszönöm,

Én nem. Kocsiban nem telefonálok, akkor félre állok.

Aki sokat megy, és olyan a munkája az tegyen bele. ;)

Lehet venni jó cuccokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

uj vagyok még itt a fórumon

az lenne a kérdésem, adott egy 1,2-es g astrám, és nincs benne elaktromos ablak,

de viszont van egy F astra kombim bontáson amiben val gyári elektromos ablak, a kérdés hogy át tudom e rakni az f astráét a G-be, és ha letudnátok irni hogy mit szedjek ki belőle!

Helló...

Olvastam,hogy van egy kombi f astra bontás?

Érdekelne a hátsó rugós tagból a légpárna.

Megvan még?

Eladnád?

Mennyiért?

:-)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segitségeteket, mai napon meglesz rajt minden kötelező csere ami ilyenkor illik, és utána kiderül, az olajszint rendben volt, elötte egy B Corsám volt (x12sz) és hallottam már milyen amikor tényleg nincs olajnyomás, meglehet ismerni:) Legalábbis meglepne ha sem a hidrotökéket, sem mást nem lehetne hallani amikor elmegy a nyomás, ezért gondolom hogy csak elektromos hiba lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.