Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

neked , de drága tizen felül van...

a katalógus szám alapján gastrába való

az tényleg drága, de a tizedét kifizetem érte :)

Nem tudom hogy a gyári kihangosító mennyit ér. Nekem parrot ck3100 van mindennel párosodik amiben van BT és nem visszhangzik. Nekem a mikrofon az A oszlopon van.Nekem tetszik ott igaz nem gyári igen jó.

Az enyém sem gyári, Sony hcb-700. Régi, BT-s, olyan mint egy igazi kujon, mindennel párosodik, saját kijelző, hanghívás, stb.

Link to comment
Megosztás:

a parrot az iphone val összecsatlakoztatható???

Igen sőt nagyon jól működik vele. Haver 4GS-ét már próbáltuk, mert ő azt mondta akkor vesz kihangosítót iphone hoz ha majd vkinél látta hogy működik. Cseszegetett vele rengeteget. Mert sajna nekem nem éppen van időm. Így aztán este bohóckodtunk vele de havernak megérte mert jó lett nem visszhangzott. Jó kis kihangosító csak drága ha vki boltban veszed meg.

Link to comment
Megosztás:

Igen sőt nagyon jól működik vele. Haver 4GS-ét már próbáltuk, mert ő azt mondta akkor vesz kihangosítót iphone hoz ha majd vkinél látta hogy működik. Cseszegetett vele rengeteget. Mert sajna nekem nem éppen van időm. Így aztán este bohóckodtunk vele de havernak megérte mert jó lett nem visszhangzott. Jó kis kihangosító csak drága ha vki boltban veszed meg.

kösziköszi :)

Link to comment
Megosztás:

nincs kép :(

én már rég beraktam ...

elvileg csatlakozó... de nem biztos hogy csak azt takarja...

mert egy csatiért igen sok a tizenezerforint/db

Nah jaaa....

Nekem is valami sokat mondtak, majd megoldom egy sima saruval, de lehet másképp... De először egy lámpa kell, hogy lássam a helyzetet.

Link to comment
Megosztás:

Nah jaaa....

Nekem is valami sokat mondtak, majd megoldom egy sima saruval, de lehet másképp... De először egy lámpa kell, hogy lássam a helyzetet.

Sima saruval nem jó megoldás a víz miatt. Én úgy csináltam, hogy forrasztottam vezetékeket a csatira, majd szilóval kinyomtam. Van papa-mama két pólusú tömítéses csatim, így bármikor szét lehet húzni lökős levételnél.

Link to comment
Megosztás:

Van egy motor akksim három hónapja polcon pihen a garázsban. Hétvégén regeneráló töltést kapott. Mielőtt elkezdtem tölteni 12,23V feszültség volt rajta. Elkezdtem tölteni és 12,5-13,8 között kúszott szépen fej, majd 13,8-nál visszaesett. Aztán negyed óra múlva a töltőfeszültség beállt 12,65V-ra. Ez most így normális, vagy a töltőm rossz?

Link to comment
Megosztás:

Van egy motor akksim három hónapja polcon pihen a garázsban. Hétvégén regeneráló töltést kapott. Mielőtt elkezdtem tölteni 12,23V feszültség volt rajta. Elkezdtem tölteni és 12,5-13,8 között kúszott szépen fej, majd 13,8-nál visszaesett. Aztán negyed óra múlva a töltőfeszültség beállt 12,65V-ra. Ez most így normális, vagy a töltőm rossz?

Ha minden igaz, akkor zárt akku. Vagyis nem lehet "pezsegtetni". (ilyenkor gáz keletkezik) Ezért, csak a buborék képződésig (13,8V) szabad tölteni.

Tehát, a töltőd, normális! :D

Több, stabilizált hálózati tápegységet kellett már 13,8V-ra beállítanom, pont az ilyen (zárt) akkuk miatt.

Módosítva : DarthVödör
Link to comment
Megosztás:

Üdv.Mindenkinek sziasztok!

Tudna valaki segíteni az ügyben,hogy mennyi lehet a hátsó kerék-fordulatszám szenzor tekercsellenállása?Az elsőké állítólag 1000-2000 Ohm körül van!

Köszi.

Hali! Én két éve cseréltem az enyémben hátsó kerékagyat és mikor mértem nekem igy úgy rémlik hogy 1800ohm volt de lehet hogy 1900 azt tudom hogy 2kOhm os méréshatárban volt a műszer.

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz, akkor zárt akku. Vagyis nem lehet "pezsegtetni". (ilyenkor gáz keletkezik) Ezért, csak a buborék képződésig (13,8V) szabad tölteni.

Tehát, a töltőd, normális! :D

Több, stabilizált hálózati tápegységet kellett már 13,8V-ra beállítanom, pont az ilyen (zárt) akkuk miatt.

Köszi. Igen, zárt akku. Azt nem tudtam, hogy ez a tölt 12,6-ról 13,8-ra, 3 másodperc alatt, majd visszaugrik 12,6-ra és repeat until kinemhúzomafalból dolog normális-e.

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Igen, zárt akku. Azt nem tudtam, hogy ez a tölt 12,6-ról 13,8-ra, 3 másodperc alatt, majd visszaugrik 12,6-ra és repeat until kinemhúzomafalból dolog normális-e.

Azt nem tudom, hogy pontosan milyen a töltőd, és azt, hogy pontosan mit írsz, amikor írsz valamit, de lehet, hogy "döglött" az akkud... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, hogy pontosan milyen a töltőd, és azt, hogy pontosan mit írsz, amikor írsz valamit, de lehet, hogy "döglött" az akkud... :blink:

Lehet hogy impulzus üzemű nem? Vagy csak simán halódik a cucc aztán hol kijön a fesz hol nem. Egy 21W os izzóval rá kéne terhelni persze csak ha nem impulzus üzemű. Aztán ha szépen világít akkor okk ha villog vagy változik a fénye akkor ott balhé van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G Astrámba gyári elektromos hátsó ablakemelőt szeretnék beszereltetni.

A vezeték gyárilag benne van a hátsó ajtókban, vagy nincs?

Mit tudtuk erről egyáltalán?

Minden infónak örülök!

Köszönöm

Évjárattól függ. Elvileg, nincs. Sem az ajtókban, sem a kábelkötegben, ami oda megy, sem a csatlakozóban nincs érintkező.

Szettet, csak kábellel együtt kell venni. http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=622&st=8327

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Igen, zárt akku. Azt nem tudtam, hogy ez a tölt 12,6-ról 13,8-ra, 3 másodperc alatt, majd visszaugrik 12,6-ra és repeat until kinemhúzomafalból dolog normális-e.

Próbáld meg felnyitni, mármint nekem is Zárt akkum volt ( Banner Unibull), annak ellenére, hogy "gondozásmentes" 4 év alatt szépen elment belőle a víz. Pótoltam, egy darabig jó is volt. Most egy kölcsön akkuval járok, ezzel a legnagyobb hidegben is indulok első tekerésre. Az akkut feltöltöttük, de nem tartja a feszt. Megmértük a savat is még az épp elmegy kategória és mégis ilyen.

Most majd veszek akkut, de előtte még megnézetem a generátort, mert bár a töltéssel nincs gond, de néha főleg reggel az összes világító cucc bevillog. Mondjuk néha csinálja, néha nem nem is értem mi lehet a gond. Remélem még 1400 km nem lesz para, mert akkor megyek olajcserére. Akkor majd kivetetem a generátort is és átnézetem.

Link to comment
Megosztás:

Próbáld meg felnyitni, mármint nekem is Zárt akkum volt ( Banner Unibull), annak ellenére, hogy "gondozásmentes" 4 év alatt szépen elment belőle a víz. Pótoltam, egy darabig jó is volt. Most egy kölcsön akkuval járok, ezzel a legnagyobb hidegben is indulok első tekerésre. Az akkut feltöltöttük, de nem tartja a feszt. Megmértük a savat is még az épp elmegy kategória és mégis ilyen.

Most majd veszek akkut, de előtte még megnézetem a generátort, mert bár a töltéssel nincs gond, de néha főleg reggel az összes világító cucc bevillog. Mondjuk néha csinálja, néha nem nem is értem mi lehet a gond. Remélem még 1400 km nem lesz para, mert akkor megyek olajcserére. Akkor majd kivetetem a generátort is és átnézetem.

Nézd át, mérj rá az akksinál a sarukra is! Nem elég, ha oxidmentes,de a saruból se fogyjon ki a kábel! Jelentős veszteséget léphet fel!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.