Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Köszi szépen, közben tegnap este tovább olvasgatva megtaláltam, hoyg a Veramon lesz az én barátom :)

Egy elég régi hozzászólásban azt is olvastam, hogy Z14XEP-be problémás/drága a tempomat beszerelése, viszont egy ismerősömnek, igaz H astrában, de szintén Z14XEP motorkódos, ment minden gond nélkül.

Lehet, hogy a tavalyi info már elavult volt, és azóta olcsóbban elérhető ehhez a változathoz is?

Szia!

A H-nak más a motorvezérlője, ott csak kapcsoló és programozás kell a tempomathoz.

G-nél is megoldható egy külön egység beépítésével.(legutóbbi információim szerint kb. 60 ezer Huf)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A H-nak más a motorvezérlője, ott csak kapcsoló és programozás kell a tempomathoz.

G-nél is megoldható egy külön egység beépítésével.(legutóbbi információim szerint kb. 60 ezer Huf)

A 60e-es móka wessznél elérhető. Ami szerintem kicsit sok a többi megoldáshoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Igen, erre godoltam, más megoldásról én nem tudok az ilyen motorok esetében . (persze azért lehet hogy van :icon1: )

Ha lenne más, akkor lehet érdekelne... :) Vagy a vessz félét lekoppintani, habár nem tudom, hogy mi lehet ott a blackboxban amit beszerel. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudnátok segíteni?

Beszereltem a veramont, de se kép se hang.

Minden a helyén van és minden ugyan olyan mint mielőtt beszereltem.

Mi lehet a baj?Elvileg minden a helyén van, ahogy le van írva.

Ha csak a panelt dugom rá a kijelzőre, és a panelba azt a csatlakozót ami a alaphelyzetben a kijelzőbe megy, akkor sem csinál semmit.

Rossz a veramonhoz a kijelzőm?

v_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

v_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tudnátok segíteni?

Beszereltem a veramont, de se kép se hang.

Minden a helyén van és minden ugyan olyan mint mielőtt beszereltem.

Mi lehet a baj?Elvileg minden a helyén van, ahogy le van írva.

Ha csak a panelt dugom rá a kijelzőre, és a panelba azt a csatlakozót ami a alaphelyzetben a kijelzőbe megy, akkor sem csinál semmit.

Rossz a veramonhoz a kijelzőm?

Van/volt gyári rádiód az autóban? Mert ha nem, és le van programozva a kijelzőről a rádió kijelző funkció - mivel szerintem a veramon is azt a kommunikációs csatornát használná és ugyan oda jelez ki - akkor azt aktiváltatni kellene, hogy tudjon működni én úgy gondolom. Más ötletem egyelőre nincs.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt gyári rádióm, csak egy sima CD-s rádió amit én tettem be.

Hat órás szívás után kipróbálnám és nem müxik .Majdnem tökön szúrtam magamat.

Ezt a tec2 dolgot hol lehet megcsináltatni?Szervizben?Elviszem a kijelzőt és megcsinákják?

Igen, márkaszervízben biztos, hogy meg tudják csinálni, de ne csak a kijelzőt vidd, tedd vissza a helyére - egyelőre szerintem a veramon nélkül - mert a műszert az OBD csatlakozóra fogja rácsatlakoztatni a kézifék alatt, a kijelzőtől is oda fut be a diag. vezetéke, normális esetben azon keresztül fogják tudni beállítani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Igen, márkaszervízben biztos, hogy meg tudják csinálni, de ne csak a kijelzőt vidd, tedd vissza a helyére - egyelőre szerintem a veramon nélkül - mert a műszert az OBD csatlakozóra fogja rácsatlakoztatni a kézifék alatt, a kijelzőtől is oda fut be a diag. vezetéke, normális esetben azon keresztül fogják tudni beállítani.

Tehát akkor a szervizben azt kell kérnem, hogy engedélyezzék a tech2-vel a kijelzőmön a rádió kijelző funkciót?

Link to comment
Megosztás:

Hello!!! Olyan kérdésem lenne hogy nemrég vettem egy üvegszálas szárnyat és fel szeretném rakni az autóra ( 5 ajtós 2000es modell) és nem tudom hogy a szélvédő ragasztó megfogná e ( 4 felületen lehet ragasztani) de a gyári fényezésre megragadja a ragasztó vagy előtte le kellene valahogyan kezelni? Vagy a furást ajánlanátok? Ötleteket várok, ki hogy csinálná vagy esetleg kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

Hello!!! Olyan kérdésem lenne hogy nemrég vettem egy üvegszálas szárnyat és fel szeretném rakni az autóra ( 5 ajtós 2000es modell) és nem tudom hogy a szélvédő ragasztó megfogná e ( 4 felületen lehet ragasztani) de a gyári fényezésre megragadja a ragasztó vagy előtte le kellene valahogyan kezelni? Vagy a furást ajánlanátok? Ötleteket várok, ki hogy csinálná vagy esetleg kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? köszönöm előre is

Én tennék bele legalább két csavart is, plusz a ragasztó. Önmagában a ragasztás szerintem nem elég, az ajtócsapkodást szerintem hosszú távon nem bírná, meg a menetszél is cibálja.

Link to comment
Megosztás:

A veramonnál van egy olyan vezeték, amin egy fekete doboz van.Úgy néz ki a dolog, hogy a légkondi,a menetfény , egy +12V-os vezeték, meg a hőmérő megy bele ebbe a fekete dobozba.A dobozból meg két fehér vezeték, és a hőmérő jön ki.

A kérdésem az lenne azokhoz a fórumtársakhoz akik már szereltek be veramont, hogy hogyan lehet megállapítani a két fehér vezetékről, hogy melyik a nappali fényé, és melyik a légkondié?

A másik kérdésem az lenne, hogy a légkondi bekötésénél azt az egységet amin a légkondi gombja is van simán szétszedem, és - gondolom két vezeték van a gombon- vezetékek közé rakom be a relét.A relé melyik lábára kötöttétek a fehér vezetéket, és melyikre a többit?

Link to comment
Megosztás:

Tudnátok segíteni?

Beszereltem a veramont, de se kép se hang.

A "se kép se hang"-ot hogy érted? A kijelző megfelelően működik, csak a Veramon információit nem mutatja? Mert akkor tényleg megoldás lehet amit előttem írtak. Azt hogy le van-e programozva a rádió a kijelzőről, azt úgy tudod megállapítani, hogy (nem gyári rádió esetén) ha a rádiót bekapcsolod, akkor a kijelző alsó szegmensén (ahol a rádió kikapcsolt állapotában a dátum látszik) semmi nincs, eltűnik a felirat. Ha neked ilyenkor is látszott a dátum, akkor nem ez a baj, a leprogramozás nem fog segíteni.
Link to comment
Megosztás:

A veramonnál van egy olyan vezeték, amin egy fekete doboz van.Úgy néz ki a dolog, hogy a légkondi,a menetfény , egy +12V-os vezeték, meg a hőmérő megy bele ebbe a fekete dobozba.A dobozból meg két fehér vezeték, és a hőmérő jön ki.

A kérdésem az lenne azokhoz a fórumtársakhoz akik már szereltek be veramont, hogy hogyan lehet megállapítani a két fehér vezetékről, hogy melyik a nappali fényé, és melyik a légkondié?

A másik kérdésem az lenne, hogy a légkondi bekötésénél azt az egységet amin a légkondi gombja is van simán szétszedem, és - gondolom két vezeték van a gombon- vezetékek közé rakom be a relét.A relé melyik lábára kötöttétek a fehér vezetéket, és melyikre a többit?

Huhh, ezt majd DarthVödör megmondja, ő is gondolkodott ezen amikor az enyémet bekötötte, de nekem már csak annyi rémlik hogy nem kell külön relé, az a kis fekete dobozka maga a klímavezérlés reléje.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A "se kép se hang"-ot hogy érted? A kijelző megfelelően működik, csak a Veramon információit nem mutatja? Mert akkor tényleg megoldás lehet amit előttem írtak. Azt hogy le van-e programozva a rádió a kijelzőről, azt úgy tudod megállapítani, hogy (nem gyári rádió esetén) ha a rádiót bekapcsolod, akkor a kijelző alsó szegmensén (ahol a rádió kikapcsolt állapotában a dátum látszik) semmi nincs, eltűnik a felirat. Ha neked ilyenkor is látszott a dátum, akkor nem ez a baj, a leprogramozás nem fog segíteni.

Ez éppen fordítva van nem? Ha ottmarad a dátum a rádió bekpcsolása után, ergo le van programozva, nem fogad adatokat a rádótól akkor a veramontól sem fog. Vagyis pontosan akkor kell átprogramozni, ha megmarad a dátum.

Link to comment
Megosztás:

Hát, nekem volt dátum még a Veramon előtti időkben is mindig, ha be volt kapcsolva a rádió, ha nem. Hozzáteszem hogy én CAR400-al vettem, azaz gyári rádióval (bár nem ezzel jött le a gyártósorról hanem CDR500-al, tehát valaki előttem már cserélte), és én egészen biztosan nem vittem programoztatni sehová.

Link to comment
Megosztás:

Hát, nekem volt dátum még a Veramon előtti időkben is mindig, ha be volt kapcsolva a rádió, ha nem. Hozzáteszem hogy én CAR400-al vettem, azaz gyári rádióval (bár nem ezzel jött le a gyártósorról hanem CDR500-al, tehát valaki előttem már cserélte), és én egészen biztosan nem vittem programoztatni sehová.

A gyári rádiód hogy működött a kijelző nélkül? Soha semmit nem írt ki rá? A kezelése teljesen vakon ment?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.