Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Nos az éppen a vezérműszíj csereperiódusa.

nekem az y17dt motorosnál 120e a vezérmű csere periódus

első gazdától vettem ott 140 nél cserélték

nekem most 290 van benne és most cserélem

és 35 ért vettem a szettet plusz 10 a vízpumpa

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Újoncként kérdéssel kezdeném, 14XEP motorú astra g-nél kb. két hete nem hallom a gyujtás ráadása utáni két-három másodperces - szerintem ac-pumpa hangot. Nehezebben indul a gép (második indítás), két napos állás után 5-6 indítási kísérlet után indul. Valakinek volt már ilyen problémája? Hol kezdjem keresni a megoldást? Holnap kicserélem az üza szűrőt, de nem hiszem hogy bármi köze lehet hozzá (van itthon egy, és ártani nem ártok vele). AC szerintem rendben, utazó 120 környékén is "győzi" a tempót. Szóval nincs ötletem várom a tippeket...

Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Újoncként kérdéssel kezdeném, 14XEP motorú astra g-nél kb. két hete nem hallom a gyujtás ráadása utáni két-három másodperces - szerintem ac-pumpa hangot. Nehezebben indul a gép (második indítás), két napos állás után 5-6 indítási kísérlet után indul. Valakinek volt már ilyen problémája? Hol kezdjem keresni a megoldást? Holnap kicserélem az üza szűrőt, de nem hiszem hogy bármi köze lehet hozzá (van itthon egy, és ártani nem ártok vele). AC szerintem rendben, utazó 120 környékén is "győzi" a tempót. Szóval nincs ötletem várom a tippeket...

Előre is kösz.

én vezérmű tengely jeladóra gondolnák...

de gépre kellene rakni előtte..

Link to comment
Megosztás:

nekem az y17dt motorosnál 120e a vezérmű csere periódus

első gazdától vettem ott 140 nél cserélték

nekem most 290 van benne és most cserélem

és 35 ért vettem a szettet plusz 10 a vízpumpa

Szia Olivers!

y17dt-nél nem 150 000 km-nél kell cserélni a vezérlést?

Link to comment
Megosztás:

Várjatok, ő szervízt keres, az NKH meg nem éppen az. A Weszi inkább, de ő meg se nem a III., se nem a XIII. kerületben van, hanem Törökbálinton. :D

Ez igaz.

De én saját kezűleg készítettem fel az autót (= lemostam róla a retket).

Még a féklámpaizzó az egyik oldalon ki volt égve, a vizsgabiztos vette észre, nem én :D :)

Link to comment
Megosztás:

csak én vagyok ilyen helyváltoztató típus, hogy 17-ből hozzád vittem vezérműszíj cserére? :D :D :)

Majd nem sokára erre is lesz rendelet,hogy mindenki csak a saját kerületébe,városába

ill. falujába viheti a kocsit szervízbe és nézhetsz majd nagyokat! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.