Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

Érdekelne cserélt-e már ilyen váltógomb betétet valaki.

http://kepfeltoltes.hu/view/150421/krom_v_lt_gomb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én félévente cserélem. Vettem egy ilyen N-Joj váltógombot és egy Corsa C Sport váltógombot. Nem tudom melyik tetszik jobban ezért cserélgetem. Egy erősebb varrótűt dugj be a peremnél, a hegyével rá tudsz annyit tartani, hogy kipattanjon ahogy felfele hózod.

Link to comment
Megosztás:

Én félévente cserélem. Vettem egy ilyen N-Joj váltógombot és egy Corsa C Sport váltógombot. Nem tudom melyik tetszik jobban ezért cserélgetem. Egy erősebb varrótűt dugj be a peremnél, a hegyével rá tudsz annyit tartani, hogy kipattanjon ahogy felfele hózod.

Vevő lennék Az N-joy-ra! Nem akarsz megválni tőle?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nagyjából mennyibe kerül B Vectra, vagy G Astra sportülés? Látom páran cserélték, netán képeket

is csináltatok róla?

Én bontóban 20.000-ért vettem a nem állítható combtámaszos g astra sportülést. Szerintem kb ennyi mindenhol, sajna nekem caravan van és a hátsó ülés nem passzolt. Így csak az első üléseket cseréltem, de nem baj mert a b oszloptól sötétítve van így kívülről nem látszik a különbség. :) Amúgy nagyon világos plüss üléseim vannak gyárilag, sajnáltam őket összekoszolni.....

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok

Nem tudja esetleg közületek valaki, hogy honnan jöhet a víz az utastérbe? 2000.évj G Astra y17dt. Törött volt az eleje és javítottan vettem meg. Lassú esőben is elég gyorsan folyik be az utastérbe a víz, egészen pontosan csak a sofőr oldalon. Eddigi bontás és észrevétel alapján a Bal "A" oszlop környékéről jön, viszont a hangszigetelő szivacs kb. az ajtó átvezető gumitól felfelé 3-4cm re vizes és természetesen onnan lefele végig. Lehet hogy felette is vizes lenne csak elvezeti a szivacs de ezt nem sikerült még kiderítenem. Ha nem megyek az autóval és esik az eső akkor is ázik. Tudja valaki, hogy honnan jöhet? Esetleg van itt valaki vagy ismertek olyat aki jártas az ilyenben és meg tudja keresni a lyukat és meg is tudja javítani? Bele őszülök, egyszerűen nem jövök rá honnan jöhet!!

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nagyjából mennyibe kerül B Vectra, vagy G Astra sportülés? Látom páran cserélték, netán képeket is csináltatok róla?

én 18e vettem a b vectra sport üléseket.

véleményem szerint olyat vegyél ami állítható combtámaszos is!

és állítható a magassága!

Link to comment
Megosztás:

az maradt az eredeti, nagyon húzós lenne átkárpitozni, de ha tudnék szerezni komplett hátsó

üléssort ebben a színben akkor elgondolkoznék rajta, hogy a hátsó üléseket átkárpitoztassam.

Ez az én bajom!

Nem tudnám megszokni, hogy különböző az ülések színe!

Link to comment
Megosztás:

Ez az én bajom!

Nem tudnám megszokni, hogy különböző az ülések színe!

igen, de valamit valamiért, nekem már mások az oldalkárpitok mint az eredeti, ugye a hátsó e.ablakok miatt

cseréltem elöl és hátul is, hogy legyen ugyan olyan. hátsó üléssor meg plüss, mert középen könyöklős, ezt is utólag vettem

az első ülésekkel szettben, kezdetben az volt a terv, hogy gyári fűthetőek legyenek az első ülések, ezért vettem meg ezt a plüss szettet,

de közben jött az upgrade lev.2 legyen elöl sport ülés.....így sajna kidobott pénz volt a plüss szett megvétele, bár az eredetieket meg eladtam.

a 2 plüss első ülés még megvan, nem tudom mi legyen vele, mert közben kiderült, hogy átb...szott a bontós, és csak a vezető oldaliban van gyári ülésfűtés.

megvételkor meg pont azt néztem meg csak, eszembe se jutott volna, hogy nincs a másikban....

viszont nem tudom mennyiért lehetne megcsináltatni a hátsó üléssort ugyan abban a színben, mert jobb lenne az biztos, az eladó rendes volt,

a sport ülésekhez grátisz odaadta a hátsó üléssor ülőlapjait is, de a vekié nem jó semennyire sem......

Link to comment
Megosztás:

igen, de valamit valamiért, nekem már mások az oldalkárpitok mint az eredeti, ugye a hátsó e.ablakok miatt

cseréltem elöl és hátul is, hogy legyen ugyan olyan. hátsó üléssor meg plüss, mert középen könyöklős, ezt is utólag vettem

az első ülésekkel szettben, kezdetben az volt a terv, hogy gyári fűthetőek legyenek az első ülések, ezért vettem meg ezt a plüss szettet,

de közben jött az upgrade lev.2 legyen elöl sport ülés.....így sajna kidobott pénz volt a plüss szett megvétele, bár az eredetieket meg eladtam.

a 2 plüss első ülés még megvan, nem tudom mi legyen vele, mert közben kiderült, hogy átb...szott a bontós, és csak a vezető oldaliban van gyári ülésfűtés.

megvételkor meg pont azt néztem meg csak, eszembe se jutott volna, hogy nincs a másikban....

viszont nem tudom mennyiért lehetne megcsináltatni a hátsó üléssort ugyan abban a színben, mert jobb lenne az biztos, az eladó rendes volt,

a sport ülésekhez grátisz odaadta a hátsó üléssor ülőlapjait is, de a vekié nem jó semennyire sem......

Ezért szeretném az összes ülést cserélni egy garnitúrában. De nem biztos, hogy megér annyit az egész project.

Link to comment
Megosztás:

Ez az én bajom!

Nem tudnám megszokni, hogy különböző az ülések színe!

Na ez az én bajom is!!! Egy hónapig tudtam nézni, hogy más színűek, aztán pattintottam ki a sportüléseket!!! Igaz a gyári ülés kicsit nyekereg, meg hamar koszolódik /világosszürke plüss/ de legalább egységes a beltér!!! Így sokkal szebb!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezért szeretném az összes ülést cserélni egy garnitúrában. De nem biztos, hogy megér annyit az egész project.

kb. 40-60e környékén mozog egyben az egész ajtókárpitokkal de egyszerűen nem találtam olyat ami minden kritériumnak megfelelne.

vagy 3 ajtósé, vagy vectráé vagy ramaty állapotban lévő vagy nem magasságállítós vagy nem állítható combtámaszos....sok a kritérium :icon1:

majd megérdeklődőm egy kárpitostól, mi pénz lenne áthúzatni a hátsókat is, mert ha mondjuk 50e-ből kijön az egész sport üléses kárpitozásos buli, akkor

még megérte. persze gondolkozom azon is, hogy be legyen-e kötve az ülés légzsák is, de az is nagy pénz lenne mert semmi sincs kikábelezve, de legalább

az ülésekben benne van a lufi :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Ezért szeretném az összes ülést cserélni egy garnitúrában. De nem biztos, hogy megér annyit az egész project.

Tegnap láttam opel alkatrészes facebook csoportban komplett sportbelsőt egyben 35-ért. Ha lett volna rá keret megvettem volna én bár a képek alapján jobb kormányos autóból lehet. A jobb oldali ülést látom magasságállítósnak csak.

Itt vannak a képek, lementettem őket még akkor. :)

https://onedrive.live.com/redir?resid=ef6f5d0999d28904!15284&authkey=!ADY2bypR1RO91OE&ithint=folder%2cjpg

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam opel alkatrészes facebook csoportban komplett sportbelsőt egyben 35-ért. Ha lett volna rá keret megvettem volna én bár a

képek alapján jobb kormányos autóból lehet. A jobb oldali ülést látom magasságállítósnak csak.

Itt vannak a képek, lementettem őket még akkor. :)

https://

onedrive.live.com/redir?resid=ef6f5d0999d28904!15284&authkey=!ADY2bypR1RO91OE&ithint=folder%2cjpg

Pont ilyen színüek a sportüléseim miket árulok... Mindkét oldali magasságállítós, csak fix, nem combtámaszos :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam opel alkatrészes facebook csoportban komplett sportbelsőt egyben 35-ért. Ha lett volna rá keret megvettem volna én bár a képek alapján jobb kormányos autóból lehet. A jobb oldali ülést látom magasságállítósnak csak.

Itt vannak a képek, lementettem őket még akkor. :)

https://onedrive.live.com/redir?resid=ef6f5d0999d28904!15284&authkey=!ADY2bypR1RO91OE&ithint=folder%2cjpg

mindkét oldal magasság állítós, én kérdeztem Tőle az elején..

ismerem a srácot, Ceglédi tőle vettem a hátsó e-ablakokat.

gondoltam, hogy meg kellene venni, de most nincs rá keretem :(

Módosítva : wakond
Link to comment
Megosztás:

mindkét oldal magasság állítós, én kérdeztem Tőle az elején..

ismerem a srácot, Ceglédi tőle vettem a hátsó e-ablakokat.

gondoltam, hogy meg kellene venni, de most nincs rá keretem :(

Én is mikor megláttam mondom ilyen ennyiért évente egyszer bukkan fel. Majd ha lesz pénz lóvéra akkor meg nem lesz eladó csak a sok szétfoszlott első ülés 20K/db áron. :pinch:

Még h astra fekete gyári kartámaszra vadászok mert az egy az egyben belemegy a g astra ülésvázába de azt sem egyszerű találni.

hood 21: Mióta ültem ilyen ülésben azóta keresem a szépet aztán most hogy itt lennének nincs keret. :omg:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ezért szeretném az összes ülést cserélni egy garnitúrában. De nem biztos, hogy megér annyit az egész project.

Én is mikor megláttam mondom ilyen ennyiért évente egyszer bukkan fel. Majd ha lesz pénz lóvéra akkor meg nem lesz eladó csak a sok szétfoszlott első ülés 20K/db áron. :pinch:

Még h astra fekete gyári kartámaszra vadászok mert az egy az egyben belemegy a g astra ülésvázába de azt sem egyszerű találni.

hétvégén lementem a szettért.

összesen 30 pénzre lealkudtam.

állítható derék, magasság és combtámasz, hátsó üléseknél könyöklő, "lőrés".

most már totál szimpatikus!

ITT a kép!

Módosítva : wakond
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.