Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

Nos Voszi tehát szerinted van értelme berakni az alap (tuningolatlan) z14xe-mbe pusztán egy Magnum direkt szűrőt? Javul némileg a gyorsulása (nyomatéka) ;) ? Arról már meggyőztek hogy a hangja jó lesz tőle. :D

őszintén szólva az égvilágon semmi értelme egy szívó autóra. inkább költsd a lóvét értelmesebb mulatságra, mint a direktszűrő. a hangja érdekes / szép / kinek mi lesz, ha ezért megéri neked, akkor hajrá. :P

Link to comment
Megosztás:

Előző autóm iszonyatos gép volt. Lada Samara 1.5 i úgy ment mint a veszedelem ( ukrán benzint kapott) , és sportos hangja is volt (lyukas kipufogó). Végsebessége elképesztő jó volt 150km/h . Egyszerűen veszedelmes volt. :D

nekem is volt 1.2gcc-m, jó kis gép volt. de a tuningot sürgősen felejtsd el! majd később, ha lesz rá kereted, vegyél egy jó 2literes vagy 2,2-es astra g-t, vagy add el ezt, és egy astra f gsi-t!

Link to comment
Megosztás:

nekem is volt 1.2gcc-m, jó kis gép volt. de a tuningot sürgősen felejtsd el! majd később, ha lesz rá kereted, vegyél egy jó 2literes vagy 2,2-es astra g-t, vagy add el ezt, és egy astra f gsi-t!

Pedig milyen jól hangzana:

Opel Astra G 1.2 GCC MuscleCar

Az Astra G-k Mexikóban csokornyakkendős emblémával és 2.3-as motorral futnak. Na, azt már igazán érdemes felpiszkálni (és teszik is).

Link to comment
Megosztás:

nekem is volt 1.2gcc-m, jó kis gép volt. de a tuningot sürgősen felejtsd el! majd később, ha lesz rá kereted, vegyél egy jó 2literes vagy 2,2-es astra g-t, vagy add el ezt, és egy astra f gsi-t!

Nem is akarom tuningolni, maximum optikailag tuningolom majd de még azt sem most. 1.2 es mocit felesleges tuningolni meg nem is érdemes. Lassú gép de nem is száguldozok mert a rendőrök elkapnak. :D Igaz én is az vok, így hátha nem ;) .

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, direktszűrő full 0 egy szívó autónál. A légtömegmérőről annyit, hogy nektek olyan nincs! G Astrában Map szenzor van. Calibrában volt légtömegmérő, na azt gyönyörűen kinyírta kb fél év alatt. Ki is dobtam a kukába. Egyébként egy TÖKÉLETES szívómotornál a teljes kipuffrendszer direktszűrővel együtt össz-vissz 5Le, inkább csak a brutális hang. c20xe calibrán magnum rendszer van fent, és miután visszakerült a gyári szűrő, sokkal jobban is ment. Miért? mert mint az astrában is, úgy a caliban is meg van oldva a hideg levegő elvezetés. De ahogy mélyen tisztelt számokkal dobálózó úrnál láttam, ő behasította a direktet a forró motor mellé. :D Nem tisztem senkit leszólni, mindenki azt vesz ki a szavaimból, ami neki tetszik, de illene kicsit komolyabban utánanézni dolgoknak, mielőtt népámításba kezdünk. ;)

Az említett autó:

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=41907

Link to comment
Megosztás:

Sőt, hogy akkor már profi legyen a teljesítménynövelés, én azért nem hagynám ki a sportgyertyakábelt, illetve a sportbenzinszűrőt sem...

Mindehhez akkor már sportáram is kell. :D Sportbenzinszűrő hiába enged át nagyobb nyomást, ha a benzinszivattyú pl. fix 3 baros. Ahhoz nagyobb benzinszivattyú/AC kell, meg hozzáigazított injektorok, gyúlytás, stb. Ha valaki nem hisz nekem, itt egy komoly cég bevezetője. Érdemes elolvasni, és kommentelni. Hátha valaki jobban ért hozzá ;)

http://www.protechnic.hu/

Link to comment
Megosztás:

Mindehhez akkor már sportáram is kell. :D Sportbenzinszűrő hiába enged át nagyobb nyomást, ha a benzinszivattyú pl. fix 3 baros. Ahhoz nagyobb benzinszivattyú/AC kell, meg hozzáigazított injektorok, gyúlytás, stb. Ha valaki nem hisz nekem, itt egy komoly cég bevezetője. Érdemes elolvasni, és kommentelni. Hátha valaki jobban ért hozzá :D

http://www.protechnic.hu/

Na Te sem érted a viccet...lehet nem tudnál újat mesélni...de azért figyelek... :D :D :P

Amúgy te már láttál sportbenzinszűrőt??? :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Na Te sem érted a viccet...lehet nem tudnál újat mesélni...de azért figyelek... :D :D :D

Amúgy te már láttál sportbenzinszűrőt??? :D ;) :P

Pedig lehet valaki már az itt olvasottak miatt vett is sport benzin szűrőt.a Sport gyertyakábelt még mindig nem tudom hova rakjam:D:D:D Nekem van otthon egy sport feliratú papucsom határozottan gyorsabban tudok menni vele mint a simával.

Link to comment
Megosztás:

Pedig lehet valaki már az itt olvasottak miatt vett is sport benzin szűrőt.a Sport gyertyakábelt még mindig nem tudom hova rakjam:D:D:D Nekem van otthon egy sport feliratú papucsom határozottan gyorsabban tudok menni vele mint a simával.

Na akkor a sport szeletet már nem is említeném... :D

Link to comment
Megosztás:

Mert a sport benyaszűrő direkt a benzin molekuláinak nagyságához lett tervezve és egészen pontosan akkora lyukakon áramlik rajta a folyadék és ezáltal nincs elakadás a torlódások miatt, mindez a szabadabb mozgást lehetővé téve, biztosítja a több és a motornak mindenkor legmegfelelőbb üzemanyag áramlás utánpótlását a szűrőn keresztül. BLA BLA BLA ..... :lol: :lol: :) :P :P :lol: És még sok ilyen marketing tudományos ideológizált kamu magyarázat, ami az ilyen parasztvakítások netovábbja.

Link to comment
Megosztás:

...de ahogy mélyen tisztelt számokkal dobálózó úrnál láttam, ő behasította a direktet a forró motor mellé. :lol: Nem tisztem senkit leszólni, mindenki azt vesz ki a szavaimból, ami neki tetszik, de illene kicsit komolyabban utánanézni dolgoknak, mielőtt népámításba kezdünk. :lol:

Azér' voszival csak óvatosan, én nem nevezném népámítónak, asszem kevesen vannak ezen a fórumon akik nála jobban beleásták volna magukat a motortuningba. Ha látnád az autóját, megértenéd.

Link to comment
Megosztás:

Mindehhez akkor már sportáram is kell. :lol: Sportbenzinszűrő hiába enged át nagyobb nyomást, ha a benzinszivattyú pl. fix 3 baros. Ahhoz nagyobb benzinszivattyú/AC kell, meg hozzáigazított injektorok, gyúlytás, stb. Ha valaki nem hisz nekem, itt egy komoly cég bevezetője. Érdemes elolvasni, és kommentelni. Hátha valaki jobban ért hozzá :)

http://www.protechnic.hu/

Megnéztem az oldalakat. Nem kicsit tudnak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.