Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Aki még nem szagolt bele:

Hát igen, milyen jókat csapattam is az 1200-asommal anno... 22 évesen jó volt.

Néha nem ment fel a hegyre, ha jeges volt az út :)

Azért most az opel jobb...

Az a vicc, hogy 2-3 éve beültem egy ezerkecskébe poénból, és ami feltűnt, hogy iszonyat PICI. De úgy mindene. Gyanítom, a 2107-es ugyanilyen élmény lenne. Pedig olyan nagyra emlékeztem. Igaz, én is kicsi voltam :)

Link to comment
Megosztás:

Mint dízelesnek, nézzétek el tudatlanságomat! worthy.gif

Milyen csonk látszik szabadon mindkét autónál a motorblokk és az akku közt? Valamit elvitt onnét a cica? Vagy a gazdasági válság?

Nem úgy van, hogy a gyári OPC jellegzetes kék (mint a második ótó) és minden más vagy OPC Line v. remake? :huh: :blush:

Szomszédomnak Astra H Caravan 1.7 CDTI OPC Line volt, ami csak külső-belső optikai csomagot jelentett ezüst külső mellett. Még a motor takarólemezén is ott díszelgett a három mágikus betű kék háttérben.

Látom, még nem kaptál rá választ...

Az a szekunderlevegő-befúvó tartókonzolja, a korábbi x20xev-t, x18xe-t szerelték vele, elvileg a katalizátort kímélték vele hidegindításkor, mivel levegőt fújt a kipufogótorokba, higítandó a benzindús kipufogógázt.

u_vectra_engine_f13564_2.jpg

Az OPC G Astra az 2.0 benzines szívó x20xer, csak 3 ajtósban készült, v. turbós Z20LET 3 ajtós, v Caravan. A többi max. vmi line... A szín bármilyen lehet, piros, kék, ezüst és fekete egész biztos, h van.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, milyen jókat csapattam is az 1200-asommal anno... 22 évesen jó volt.

Néha nem ment fel a hegyre, ha jeges volt az út :)

Azért most az opel jobb...

Az a vicc, hogy 2-3 éve beültem egy ezerkecskébe poénból, és ami feltűnt, hogy iszonyat PICI. De úgy mindene. Gyanítom, a 2107-es ugyanilyen élmény lenne. Pedig olyan nagyra emlékeztem. Igaz, én is kicsi voltam :)

Ja-ja! Én is nyomtam elég durván a 21053-asomnak, de az csak murván, füvön, vagy hóban tudott ilyeneket. Főleg gázzal.

De azért még néha elszomorodom, mikor télen csapatják a kölykök. De ez tényleg ritka.

És ha beülök apám kockájába rámjön a sírhatnék.

Link to comment
Megosztás:

Látom, még nem kaptál rá választ...

Az a szekunderlevegő-befúvó tartókonzolja, a korábbi x20xev-t, x18xe-t szerelték vele, elvileg a katalizátort kímélték vele hidegindításkor, mivel levegőt fújt a kipufogótorokba, higítandó a benzindús kipufogógázt.

http://www.bradgatem...ne_f13564_2.jpg

Akkor mégiscsak valami hiányzik azon a két OPC-n a blokk jobb oldaláról? Ezen a kiszerelt motoron pont az a rész nem látszik igazán.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.