Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mann benyaszűrőt sikerült szereznem.

Cserénél a csőből nem fog folyni a benya?

Vagy gyorsan csinaljam? :D

De fog folyni.

Az injektorokon van egy szelep (ahova bemegy a benzincső, és ahova az összes csatlakoztatva van), ott engedd le a nyomást, jó tanács! Ott is spriccel nagy erővel, de nem baj, könnyebb lesz a csere. ;)

Módosítva : imy
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok de viszont 1 olyan kérdésem van G astrán!

szeretnénk nézni 1 váltó olaj szintet!

azt megtudom itthol is??

vagy csak ha fel van emelve szervízbe

Köszi

Szia! HA van aknád akkor alá tudsz menni bal tangely mögött van egy hatlap fejű csavar ott tudod megnézni a héten én magam is töltöttem .Elég gáz nehezen hozzáférhető

Egyebként azt írja a szakirodalom,örök életű......

Link to comment
Megosztás:

A csövet nemlehet elszorítani, vagy nemérdemes a merevsége miatt?

A szűrő előtt a tank van nem? Onnan elvileg a folyik a benya folyamat. Én előtte szoktam elszorítani. Cső kibiírja. Fogóval össze és rögzíted. Nekem volt ilyen spéci(lehet itt írták a nevét). Folyni fog vmennyi, a szűrőben is marad.

Link to comment
Megosztás:

Szia! HA van aknád akkor alá tudsz menni bal tangely mögött van egy hatlap fejű csavar ott tudod megnézni a héten én magam is töltöttem .Elég gáz nehezen hozzáférhető

Egyebként azt írja a szakirodalom,örök életű......

Köszi!

igen tudom hogy az de azért 1 ellenőrzés nem árt szerintem

aknám az sajnos nincs :/

csak krokesz emelőm

Link to comment
Megosztás:

A szűrő előtt a tank van nem? Onnan elvileg a folyik a benya folyamat. Én előtte szoktam elszorítani. Cső kibiírja. Fogóval össze és rögzíted. Nekem volt ilyen spéci(lehet itt írták a nevét). Folyni fog vmennyi, a szűrőben is marad.

Semmi jelentősége, hogy hol van a szűrő, ez nem trabant. Azért nem folyik az üzemanyag folyamatosan, mert van egy szivattyú (ac) is. Elszorítani tök felesleges, max a benzincsövet nyírod ki, ha nincs szerencséd. Az a fél deci benzin nem ér annyit. szvsz

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A csövet nemlehet elszorítani, vagy nemérdemes a merevsége miatt?

Egyszerübb a nyomást leengedni ott, nem értem minek kell variálni, relét kivenni, amikor az direkt arra van! ;)

Sziasztok de viszont 1 olyan kérdésem van G astrán!

szeretnénk nézni 1 váltó olaj szintet!

azt megtudom itthol is??

vagy csak ha fel van emelve szervízbe

Köszi

Szembeállsz a kocsival, és akkor a jobb oldalt (amúgy a vezető felől) a féltengelytől kicsit feljebb 12 vagy 13-as hatlapfejű csavar.

Link to comment
Megosztás:

Egyszerübb a nyomást leengedni ott, nem értem minek kell variálni, relét kivenni, amikor az direkt arra van! ;)

Szembeállsz a kocsival, és akkor a jobb oldalt (amúgy a vezető felől) a féltengelytől kicsit feljebb 12 vagy 13-as hatlapfejű csavar.

Jól van köszi szépen

a segítséget már csak akna kell majd

Link to comment
Megosztás:

Valaki nekem azt mondta, hogy az M0 orosz rulett. Ha tiszta, akkor gyorsan tudsz haladni rajta. Ezzel szemben ha valami történik és bedugul, akkor nincs kerülési lehetőséged. Városon keresztül viszont lassúbb, cserébe kb. akárhol történik valami, nem túl nagy kerülővel és időveszteséggel más útvonalat tudsz választani. Tehát nagyjából a biztos kis szopás és a kis eséllyel nagy szopás között kell választanod :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Gyorskérdés pestieknek!

Debrecen-Tatabánya vonalat járom meg holnap, nem pályán...

Érdemes felmennem az M0-ra Bp. alatt?

Szerintem dél körül fogok ott járni...

A másik útvonal bevisz a városba, és azt hosszabbnak hozza ki (időben).

Le lesz zárva egy csomó út a városban 13 órától, ha még jóval előtte beérsz a városba, akkor menj keresztül, ha nem, akkor mindenképp az M0-án menj.

http://www.police.hu/hirek-es-informaciok/utinfo/forgalmirend-valtozasok/ideiglenes-forgalomkorlatozas-budapest-teruleten

Módosítva : vsz
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valaki nekem azt mondta, hogy az M0 orosz rulett. Ha tiszta, akkor gyorsan tudsz haladni rajta. Ezzel szemben ha valami történik és bedugul, akkor nincs kerülési lehetőséged. Városon keresztül viszont lassúbb, cserébe kb. akárhol történik valami, nem túl nagy kerülővel és időveszteséggel más útvonalat tudsz választani. Tehát nagyjából a biztos kis szopás és a kis eséllyel nagy szopás között kell választanod :D

Mióta a 2x3 sávot megcsinálták pár éve, nagyságrendekkel jobbak a körülmények, és kevesebb a baleset is.

Persze volt már olyan, hogy mind a 3 sáv állt, de azért ez elég ritka most már.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Mióta a 2x3 sávot megcsinálták pár éve, nagyságrendekkel jobbak a körülmények, és kevesebb a baleset is.

Persze volt már olyan, hogy mind a 3 sáv állt, de azért ez elég ritka most már.

Akkor csak én vagyok olyan peches, hogy kifogtam, egy nap kétszer is. Nyáron voltunk Veszprémben, odafelé baleset miatt volt bedugulva, akkor időben hallottam a rádióban, így kb. 30 km kerülővel megúsztam, hazafele meg kigyulladt egy kamion, na ott már telibe kaptuk, 1 óra alatt haladtunk ~800 métert. Megfogadtam, inkább nem autópályázunk legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.