Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok.. Olyan kerdesem lenne hogy :van egy gyàri navival ellátott cabriom persze a kijelzöje nem jo... A kerdesem az lenne hogy amikor kibontottam a helyeröl a fedelzetin van 3 lábacska vagy erintkezö ki minek hivja...kell annak rintkeznie valamivel vagy nem mert a helyén belül nincs semmi....esetleg hol talalok astra g 2.2 hez ilyen fedelzetit... Valaszokat elöre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 5 ajtós autómra szándékozom tetőcsomagtartót venni! Tetőn van elhúzható kis borítás oda szeretném rögzíteni...

Találtam egy használt gyárit, de a tulaj F Astra-n használta.

Szerintetek az egyforma és jó lehet a G-re??? Gyári a tartó Ez van rajta: Kadett E, Corsa B, Astra

Illetve ha valakinek van szép állapotú bármilyen erre való érdekelne, ha nem sérült, vagy hiányos...

Előe is köszi a válaszokat és a segítségeket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 5 ajtós autómra szándékozom tetőcsomagtartót venni! Tetőn van elhúzható kis borítás oda szeretném rögzíteni...

Találtam egy használt gyárit, de a tulaj F Astra-n használta.

Szerintetek az egyforma és jó lehet a G-re??? Gyári a tartó Ez van rajta: Kadett E, Corsa B, Astra

Illetve ha valakinek van szép állapotú bármilyen erre való érdekelne, ha nem sérült, vagy hiányos...

Előe is köszi a válaszokat és a segítségeket!

Elméletileg jó, de rá kell próbálni. Azt hiszem szélességben van különbség az autók között.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 5 ajtós autómra szándékozom tetőcsomagtartót venni! Tetőn van elhúzható kis borítás oda szeretném rögzíteni...

Találtam egy használt gyárit, de a tulaj F Astra-n használta.

Szerintetek az egyforma és jó lehet a G-re??? Gyári a tartó Ez van rajta: Kadett E, Corsa B, Astra

Illetve ha valakinek van szép állapotú bármilyen erre való érdekelne, ha nem sérült, vagy hiányos...

Előe is köszi a válaszokat és a segítségeket!

Nekem F Astrae van rajta. Eppen fel lehet tenni, de nagyon hatareset. En nem vettem volna meg ha latom, csak az elado azt mondta jo lesz. Visszakuldeni meg nem erte volna meg. Ne vedd meg velemenyem szerint!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 5 ajtós autómra szándékozom tetőcsomagtartót venni! Tetőn van elhúzható kis borítás oda szeretném rögzíteni...

Találtam egy használt gyárit, de a tulaj F Astra-n használta.

Szerintetek az egyforma és jó lehet a G-re??? Gyári a tartó Ez van rajta: Kadett E, Corsa B, Astra

Illetve ha valakinek van szép állapotú bármilyen erre való érdekelne, ha nem sérült, vagy hiányos...

Előe is köszi a válaszokat és a segítségeket!

Ha csavaros akkor szélesebbre lehet állítani a sínt,de ha gyors oldós akkor nem jó

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/kulso_autofelszereles/tetocsomagtarto_box/opel_astra_g_thule_zarhato_tetocsomagtarto_2062526228.html,

http://olx.hu/hirdetes/thule-tetocsomagtarto-opel-astra-f-ID3iNNR.html az első nem állítható a második igen

kb 5mm kell szélesebbre állítani mindkét oldal.

Link to comment
Megosztás:

Pfff! Királyok vagytok, köszi hogy ennyien segítetek!!!!!!!

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem akkor hanyagolom és keresek kifejezetten G-re valót, bár elég kecsegtetőek az áraka, egyik 7.000.- a pár és gyári, a másik 10.000.-/pár.. Na de ha nem jó lehetne ingyen is :)

Link to comment
Megosztás:

Közel 140 ezer van már benne, akkor ezek szerint mégis csak a, lánc a ludas? Azt gondolom, hogy láncnak nem csattogó hangja van, inkább csörgő kerreg, és ilyet nem igazán hallok

Ez a csattogás engem is régóta zavar, öntöttem bele hidrotőke tisztítót, de semmit nem használt. Hidegen csattog csak, de nekem nem két sec, hanem legalább két perc, utána viszont szép csendesen kerreg, mint egy letompított dízel. Szerelő, aki melegen tudta csak meghallgatni azt mondta, vezérműlánc, de még elmegy 10-20 ezret (98 e. van benne). 5W 30 GM olajat használok mostanában, 10 ezrenként cserélem. Régebben egyszer volt benne 10 W 40 is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, szép estét mindenkinek! Holnap Ferihegyre kell mennem haveromért. A kérdésem az hogy az M31-es autópályáról letérve az M4-es autóút ingyenes. Kérdezem ezt azért mert az útvonalterven fizetősnek van feltüntetve, de azt is olvastam hogy az a szakasz( Ferihegy-M31 között) ingyenes. Válaszaitokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, szép estét mindenkinek! Holnap Ferihegyre kell mennem haveromért. A kérdésem az hogy az M31-es autópályáról letérve az M4-es autóút ingyenes. Kérdezem ezt azért mert az útvonalterven fizetősnek van feltüntetve, de azt is olvastam hogy az a szakasz( Ferihegy-M31 között) ingyenes. Válaszaitokat előre is köszönöm.

http://lmgtfy.com/?q=d%C3%ADjmentes+%C3%BAtszakaszok

;)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt (?talán!). Nem autós téma de áruljátok már el, hogy facebookon amit osztogatnak hogy 'Segíts, mert a gyermekem élete múlhat rajta hányan osszák meg' állapotot ha megosztom, az tényleg segít valamit? Vagy csak arra jó h a nap hátralevő részében depis legyek? Majd megszakad a szívem mikor látom a kis gyerkőcöket tele infúziós csővel.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt (?talán!). Nem autós téma de áruljátok már el, hogy facebookon amit osztogatnak hogy 'Segíts, mert a gyermekem élete múlhat rajta hányan osszák meg' állapotot ha megosztom, az tényleg segít valamit? Vagy csak arra jó h a nap hátralevő részében depis legyek? Majd megszakad a szívem mikor látom a kis gyerkőcöket tele infúziós csővel.

Csak a megosztással nem segítesz rajta. Nincs semmi és senki aki a megosztások számáért fizetne a segítségre szorulóknak akár 1Ft-ot is. Többségében az ilyen oldalak csak Like vadászok, illetve a lényeg hogy megosztod bekerüljön az adatlapodra és a tevékenységeid közé.

Nem mondom hogy nincs olyan aki tényleg rászorul és azért kérik a megosztást hogy hátha látja majd olyan ember is aki tényleg tud és akar is rajtuk segíteni, de ez nagyon csekély. Szerintem 90-95%-ban ezek csak Like vadász dolgok. Épp olyan mint az utcán vagy a házról-házra járkálók-kéregetők, akik mutogatják a fényképet hogy milyen beteg kisgyereknek gyűjtenek. Aztán a fókuszban egyszer csak csinálnak velük egy riportit és kiderül hogy eddig még soha senkitől nem kaptam 1Ft-ot sem. Kérdem én akkor kinek gyűjtöttek ezek a jóakaró emberek? Hát saját maguknak... Te meg a többiek jóhiszeműen adnak nekik pár forintot hogy segítsenek. Én pl ezekkel személy szerint úgy vagyok hogy ha megadja a személyes elérhetőségét a családnak és utána tudok járni hogy tényleg nekik kell segítség akkor adok, de közvetlen a családnak és nem a kéregetőknek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Csak a megosztással nem segítesz rajta. Nincs semmi és senki aki a megosztások számáért fizetne a segítségre szorulóknak akár 1Ft-ot is. Többségében az ilyen oldalak csak Like vadászok, illetve a lényeg hogy megosztod bekerüljön az adatlapodra és a tevékenységeid közé.

Nem mondom hogy nincs olyan aki tényleg rászorul és azért kérik a megosztást hogy hátha látja majd olyan ember is aki tényleg tud és akar is rajtuk segíteni, de ez nagyon csekély. Szerintem 90-95%-ban ezek csak Like vadász dolgok. Épp olyan mint az utcán vagy a házról-házra járkálók-kéregetők, akik mutogatják a fényképet hogy milyen beteg kisgyereknek gyűjtenek. Aztán a fókuszban egyszer csak csinálnak velük egy riportit és kiderül hogy eddig még soha senkitől nem kaptam 1Ft-ot sem. Kérdem én akkor kinek gyűjtöttek ezek a jóakaró emberek? Hát saját maguknak... Te meg a többiek jóhiszeműen adnak nekik pár forintot hogy segítsenek. Én pl ezekkel személy szerint úgy vagyok hogy ha megadja a személyes elérhetőségét a családnak és utána tudok járni hogy tényleg nekik kell segítség akkor adok, de közvetlen a családnak és nem a kéregetőknek.

Szia!

Ebben a dologban teljesen egy rugóra jár az agyunk!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Csak a megosztással nem segítesz rajta. Nincs semmi és senki aki a megosztások számáért fizetne a segítségre szorulóknak akár 1Ft-ot is. Többségében az ilyen oldalak csak Like vadászok, illetve a lényeg hogy megosztod bekerüljön az adatlapodra és a tevékenységeid közé.

Nem mondom hogy nincs olyan aki tényleg rászorul és azért kérik a megosztást hogy hátha látja majd olyan ember is aki tényleg tud és akar is rajtuk segíteni, de ez nagyon csekély. Szerintem 90-95%-ban ezek csak Like vadász dolgok. Épp olyan mint az utcán vagy a házról-házra járkálók-kéregetők, akik mutogatják a fényképet hogy milyen beteg kisgyereknek gyűjtenek. Aztán a fókuszban egyszer csak csinálnak velük egy riportit és kiderül hogy eddig még soha senkitől nem kaptam 1Ft-ot sem. Kérdem én akkor kinek gyűjtöttek ezek a jóakaró emberek? Hát saját maguknak... Te meg a többiek jóhiszeműen adnak nekik pár forintot hogy segítsenek. Én pl ezekkel személy szerint úgy vagyok hogy ha megadja a személyes elérhetőségét a családnak és utána tudok járni hogy tényleg nekik kell segítség akkor adok, de közvetlen a családnak és nem a kéregetőknek.

Most erről eszembe jutott a kismese, mikor a juhászfiú kamuzik, hogy jön a farkas.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ebben a dologban teljesen egy rugóra jár az agyunk!

Bent a cégnél nálunk is vannak még páran hasonló véleményen!

Most erről eszembe jutott a kismese, mikor a juhászfiú kamuzik, hogy jön a farkas.

Hát igen, elég találóan idevág.

Még jó hogy nem vagyok a facebookon.Azt sem tudom hogyan működik:)

Nem vesztettél sokat, bár 3 perc alatt mindenkiről megtudhatsz mindent még ha 3 éve nem is láttad az illetőt :D

Link to comment
Megosztás:

Bent a cégnél nálunk is vannak még páran hasonló véleményen!

Hát igen, elég találóan idevág.

Nem vesztettél sokat, bár 3 perc alatt mindenkiről megtudhatsz mindent még ha 3 éve nem is láttad az illetőt :D

Akire kíváncsi vagyok azt meglátogatom személyesen.Nálunk a kocsmába is ki van írva,hogy itt nincs wifi beszélgessetek:)

Link to comment
Megosztás:

Akire kíváncsi vagyok azt meglátogatom személyesen.Nálunk a kocsmába is ki van írva,hogy itt nincs wifi beszélgessetek:)

Nem azt mondom én kíváncsi vagyok mindenkire, de egyesek kiteregetnek mindent magukról még talán azt is amit nem kéne... Szóval 3 perc alatt képben vagy még ha nem is szeretnéd tudni :D kocsmába meg nem járok, bár ott is hamar terjednek a hírek :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondom én kíváncsi vagyok mindenkire, de egyesek kiteregetnek mindent magukról még talán azt is amit nem kéne... Szóval 3 perc alatt képben vagy még ha nem is szeretnéd tudni :D kocsmába meg nem járok, bár ott is hamar terjednek a hírek :icon1:

Kocsmába már én sem járok,mert nincs wifi :)Asszony nézegeti ezt a fészbukot,de eddig csak azt láttam ki mit vacsorázott :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.