Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ebben a kategóriában az ASTRA G-nek a legjobb az ár-érték aránya a fenntartást is figyelembe véve. És szerintem jól is néz ki.

Mielőtt megvettem a mostani Caravan-t (előtte F 16 1.6v ferdehátúm volt) hónapokig tanulmányoztam az autó árakat, véleményeket.

Szándékosan próbáltam magam rávenni, hogy más autót is kipróbáljak, de a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült olyan kocsit találni, ami jól néz ki, gazdaságosan fenntartható, és nem irreálisan drága és azért az elvárásaimnak is megfelel. Egyszerűen jól eltalált autó ez a G astra és az F is az volt. Azt sajnálom, hogy már a mostani nem mémet, dehát a világ ebben az irányban halad sajnos, ezzel nincs mit tenni.

Én is így gondolkoztam.

És próbálok másokat is rábeszélni, aki autó vásárlás előtt áll.

Link to comment
Megosztás:

Ebben a kategóriában az ASTRA G-nek a legjobb az ár-érték aránya a fenntartást is figyelembe véve. És szerintem jól is néz ki.

Erről itt is lehet olvasni egy értekezést. Ami még érdekes, hogy a G legalább 13-14 éves fejlesztés, és ez nem nagyon látszik meg rajta. A belsejét sokan komornak mondják, szerintem inkább egyszerűen letisztult, meg a többség különben sem röhögni száll be az autóba (franciás könnyedség, vidám színek – hülyeség... :) ). A kaszni is időtálló formájú, szóval nincs itt különösebb probléma, különben is, ebben a nagy válságban örüljünk, hogy van valami az ülepünk alatt... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Erről itt is lehet olvasni egy értekezést. Ami még érdekes, hogy a G legalább 13-14 éves fejlesztés, és ez nem nagyon látszik meg rajta. A belsejét sokan komornak mondják, szerintem inkább egyszerűen letisztult, meg a többség különben sem röhögni száll be az autóba (franciás könnyedség, vidám színek – hülyeség... :) ). A kaszni is időtálló formájú, szóval nincs itt különösebb probléma, különben is, ebben a nagy válságban örüljünk, hogy van valami az ülepünk alatt... :huh:

sok balek viszont lenézi a suzukit, astrát vett szép nagy drága autót, most megy nyavajog hogy sok a törlesztő. ezt engedhetjük (legalábbis én) és újra ezt választanám.

pl ismerősöm vett 1.2-es oktáviát 3 és félért 1 éve! annyiért lazán vehett volna 1.6 astrát, de talán még H-t is és még menne is. De azért nem vett ilyet, mert ebből olyan sok van.

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly óta vagyok a feleségemmel G Astra tulajdonos és egyáltalán nem bántuk meg a vásárlást. Igaz utólag ha egy kicsit odafigyelek vásárláskor és lehetett volna alkudni az árból biztos nem annyiért vettük volna meg amennyit kétek érte a kereskedésben.

Nagyon jó járgány, kényelmes, megfelel az elvárásaimnak (igaz még csak az első autónk). 3 hónapig vezettem egy japán autót (Ho. Civ. tipus volt) ami modjuk nem volt rossz autó ( 1.5 moci 115 paci Sport változat) de zavart egy kicsit, hogy olyan érzésem volt mintha a földön ültem volna. A Astra hozzá képest nagy változásnak tűnik. Eddig még nem okozott csalódást és remélem ezután se fog. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A startlap autó rovatban is van egy összehasonlító teszt lacetti,octavia,astra g,és ott eléggé meg voltak vele elégedve(motor,helykínálat ár-érték arány)De aki megteheti,hogy egy drágább autót vegyen az úgy is megpróbál egy másik neki tetsző márkát.És biztos vagyok benne,hogy bármejikünk elcsábulna,ha megengedhetné magának.(tisztelet a kivételnek) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Fáj basszamag.... nagyon szerettem, nagyon sokat dolgoztAM vele, de egy nemes ügyért áldoztam fel.. majdnem annyiért adtam el amennyibe kerül az új taliga ami 2 éves papiron, de csal fél évet volt forgalomban........

még nics meg az új verda, csak alakulóban van..... ( vagyis szállitás alatt/elött )

az új tulajról nincs informmációm :huh:

Link to comment
Megosztás:

amit nem tudsz, az nem fáj.

Én spec tudom, hogy a vectrám hova ment. És biza picit fáj is, ha arra gondolok, miket fog szállítani.

én úgy gondolom, hogy jó gazdája lesz a taligának...

ismerem, hallottam róla, hogy hogy bánik, törödik az auójával.....

szerintem jó helyen lesz, és bitosn meg fogja becsüülni...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Bosch AeroTwin-nel vkinek van tapasztalata? Melyik típusjelű kell belőle G Astra-ra?

Nekem a gyári SWF eddig bejött, de azt mondják ez az új típus előnyösebb.

Vélemény?

Elvileg jobb, tapasztalatom nincs.

Amikor vettem a lapátot akkor nem volt, csak az egyik oldalra, ezért maradt a normál. Igaz amit vettem 3e-ért, az egy kalap ...., de vettem a T...ba Bosht és az meg azóta is frankó. Igaz az hagyományos...

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem ugyan nem ilyen Bosch AeroTwin van hanem annak a gagyi utánzata amit még a háromnetűs barkácsáruházban is lehet kapni, de ez is nagyságrendekkel jobb mint bármelyik hagyományos kialakítású ablaktörlőlapát. Csendes, nem csíkoz, szépen töröl és nem mozdítja el a menetszél nagyobb tempónál sem, szóval én meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.