Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A cdti az közös nyomócsöves dízel, az újabb. Hogy jobb-e, attól függ, környezetvédelmi vagy javítási szempontból nézzük :lol: A dti meg dth régebbi rendszerű adagolóval vannak tudtommal. De a betűjelzés az sokféle lehet, meg sokan hülyeséget is írnak hirdetésekben. A motorkódból lehet többet megtudni.

Igen a DTI meg a DTH adagolós, a kétliteres dízel volt a DTH de az is 101 lovas.

Link to comment
Megosztás:

A cdti az közös nyomócsöves dízel, az újabb. Hogy jobb-e, attól függ, környezetvédelmi vagy javítási szempontból nézzük :lol: A dti meg dth régebbi rendszerű adagolóval vannak tudtommal. De a betűjelzés az sokféle lehet, meg sokan hülyeséget is írnak hirdetésekben. A motorkódból lehet többet megtudni.

A Z17DTL (CDTI) Euro4 besorolású.

A javítás? Számold össze hány motorikus panaszt találsz itt az Opel Fórumon, ami ehhez a motortípushoz köthető.

Engem érdekelne Uhuhu és Wessz szerviztapasztalata is. Az talán mindennél többet mond.

Link to comment
Megosztás:

A Z17DTL (CDTI) Euro4 besorolású.

A javítás? Számold össze hány motorikus panaszt találsz itt az Opel Fórumon, ami ehhez a motortípushoz köthető.

Engem érdekelne Uhuhu és Wessz szerviztapasztalata is. Az talán mindennél többet mond.

összehasonlitás

pl.y17dt vannak tipus hibái lásd:olajszivattyu csavar meglazulás, edu, gázolajfolyás, olajhütő, vezérlőegység láb kirohadás.de ezeket mind orvoslom.

de pl: z17dt 4 porlasztócsúcs szokott pisilni ha "szart" öntenek bele.az meg drága buli gyári db-ja 200e ft

de láttam már 200e ft / 4db.

nem olcsó viszont érzékeny gázolaj rendszere.

ha tehetném én inkább y17dt szavaznék igaz nem olyan erös mint a többi z17dtl de megbizhatóbb.....

Link to comment
Megosztás:

összehasonlitás

pl.y17dt vannak tipus hibái lásd:olajszivattyu csavar meglazulás, edu, gázolajfolyás, olajhütő, vezérlőegység láb kirohadás.de ezeket mind orvoslom.

de pl: z17dt 4 porlasztócsúcs szokott pisilni ha "szart" öntenek bele.az meg drága buli gyári db-ja 200e ft

de láttam már 200e ft / 4db.

nem olcsó viszont érzékeny gázolaj rendszere.

ha tehetném én inkább y17dt szavaznék igaz nem olyan erös mint a többi z17dtl de megbizhatóbb.....

Igen! Azt már kitárgyaltuk, hogy üzemanyagot használunk, nem csak úgy gázolajt.

Az is tiszta sor, hogy mi mennyibe kerül.

De melyikkel találkozol gyakrabban a dízelek közül?

Link to comment
Megosztás:

Igen! Azt már kitárgyaltuk, hogy üzemanyagot használunk, nem csak úgy gázolajt.

Az is tiszta sor, hogy mi mennyibe kerül.

De melyikkel találkozol gyakrabban a dízelek közül?

Szerintem a diesel autó egyik lelke az üzemanyagszűrő, ezért szerintem érdemes 15ezrenkét cserélni.

Ennyit megér,inkább szűrő csere gyakrabban, mint porlasztócsúcs csere.

Link to comment
Megosztás:

Miben ? A " marakodáson " a gázolajos " témán ?

Nem gond, tavaszig elleszünk vele, aztán jöhetnek a csajok, akkor már úgy is elkezdenek vetkőzni... :lol: :P :lol:

Ugyan-ugyan. Csak információ gyűjtés. A nem is olyan távoli múltban tőletek tanultam meg a benzines mocikat, most jöjjenek a dieselek. :lol: Peersze nyilván van erre (is) egy külön topic, de én itt és tőletek kérnék véleményt meg okosságot. :lol:

Tavasszal majd kitárgyaljuk hogy mék didi a jobb, szebb, praktikusabb, stb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Na mégis meglestem aztat a dízeles topicot. Érdemes volt. Lehet hogy nem kéne csökönyösen ragaszkodni ehhez? :lol:

Mint láttam ti is vándoroltok. Na azé a könyvjelezőmbe ez marad.

Ahogy olvasgattam, majdnem az jött le hogy ha hiányzik a gond a kocsimból, cseréljem dieselre. :lol:

Na nem azt mondtam hogy a dieselek nem jók, félreértés ne essék! Csak talán komplexebb műszerek, ... nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.