Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kinek mennyi volt eddig az egy nap alatt levezetett legtöbb km???

Nekem:

Csongrád- Székesfehérvár= 180km

Székesfehérvár_ Abaújszántó= 300km

Abaújszántó-Székesfehérvár= 300km

Székesfehérvár- Kisláng= 38km

Összesen:818km egy nap alatt

nekem olyan 650 körül van a max asszem.

Link to comment
Megosztás:

Sofőr vagyok, úgyhogy esélyetek sincs...

Mondjuk pontosan nem tudom, de volt már hogy egy nap 2x kellett tankolni a céges autóba, pedig az több mint 1000km-t elmegy egy tank gázolajjal...

...és saját autóval?? Mert nekem ez sajáttal volt és nekem is 2x kellett tankolni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kinek mennyi volt eddig az egy nap alatt levezetett legtöbb km???

Igaz, hogy két nap alatt, de a mostani bejáratós, havas hétvégén: 860 km. :rolleyes: Régebben volt egy egynapos Tarvisio-i túránk, az olyan 1300 km körül lehetett. A leghosszabb autós távom Vieste volt (Nápoly-jal "átellenben"), az valami 2100 km-re van, mondjuk az váltott vezetéssel ment, de így se volt igazán pihentető...

Link to comment
Megosztás:

Kinek mennyi volt eddig az egy nap alatt levezetett legtöbb km???

Én még 2001-ben mentem volt asszonyért Bad Krozingenbe, DE-CH-IT hármashoz, Münchenen át, oda-vissza 2200km volt. Fater sima 1,4-es Astrája 5,6os átlaggal megelégedett. :rolleyes: Reggel indultam, oda 10,5 óra volt, vissza kicsit több, mert vásárlás-kis kirándulás is volt benne. Így hányadik helyre esek? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.