Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

MHSZ-nél 1986-ban Ezerkecskével és Aviaval. 1 hónap intenzív elméleti képzés napi 8 órában (KRESZ, műszaki, eü., műhelygyakorlat). Munkahelyi kikérő (azaz éppen úgy járt a fizetés, mintha dolgoztunk volna). B+C jogsi 3600Ft-ért. Akkoriban 4200 Ft-ot kerestem havonta.

Sziasztok.A 1986-B-1200-Zsiguli,C-Zil nagyon állat volt.4150Ft ebből 150Ft a páv 3.

Link to comment
Megosztás:

Ebben a monszunos májusi időben elgondolkodtam, hogy nem paprikapalántát kellett volna ültetni a kertben, hanem rizst...

Én ma palántáztam enyhe esőben.Leraktam egy pallót azon közlekedtem.Ültető fa helyett csak belenyomkodtam a földbe a palántákat.

Link to comment
Megosztás:

Na kimentem ma Noé bárkájával megnézni egy futamot (előlünk sajna csak a rajthoz csorgó autókat láttam), egy olyan helyre ahonnét két derékszögű kanyart+1 majdnem teljes visszafordítót beláttam.

Szarrá áztam még az esernyő alatt is de megérte, a Bömösök meg a dinnyések nagyon jól tették a vasat a kanyarokban, az elsőkerekesek között egy benzines fauvé golf ment állatul, mesterien kezelte a kéziféket, ilyen technikát még nem láttam (igaz ehhez kellett a vizes aszfalt is).

Link to comment
Megosztás:

Na kimentem ma Noé bárkájával megnézni egy futamot (előlünk sajna csak a rajthoz csorgó autókat láttam), egy olyan helyre ahonnét két derékszögű kanyart+1 majdnem teljes visszafordítót beláttam.

Szarrá áztam még az esernyő alatt is de megérte, a Bömösök meg a dinnyések nagyon jól tették a vasat a kanyarokban, az elsőkerekesek között egy benzines fauvé golf ment állatul, mesterien kezelte a kéziféket, ilyen technikát még nem láttam (igaz ehhez kellett a vizes aszfalt is).

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Vasárnap reggel 55mm, ma reggelre 95mm ( összesen ennyi esett).

Egy öröm az ürömbe, hogy a RainTire működik. :devlish:

Ablaktörlő....... Metroba veszek 1400 / db áron jeget kaparni nagyon jó télen.

De mostanában nem találtam a .... mindig olcsó boltba W5 márkájú szélvédőről vízlepergető cuccot.

2000 Ft körül volt annó, 2 évig frankón működött, 60 km/h felett letolta a vizet........

Más: srácok van köztetek olyan aki ért a 2 kerekű motorokhoz, konkrétan a Yamaha Fazer típus érdekelne, PM-ben keressen meg ha van ideje, lenne pár kérdésem!

Link to comment
Megosztás:

Ja, ez is jó volt, a fazon matt részegen aludt az autójában, a túloldalon egy friss horpadással a corsa-n.

Jöttek is nemsoká a rendőrök. Az öreg pár órával előtte csinált egy koccot, aztán meg lelépett.

Utána meg megállt egy kicsit pihenni a parkolóban :devlish:

Én meg sunyin lefotóztam :lol:

http://kepfeltoltes.hu/view/100517/K_p001_...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na jól hallottam én hogy valami csapágyas lesz. Ma indulásnál nem csak az a hang volt amit korábban írtam, hanem az a bizonyos ,,visítós csapágyhang,, is megjelent egy alig fél másodpercre. Már le is zsíroztam az illetékessel a csapágyazást. Addig is elvitte a mosógépet javítani. :devlish: Remélem kihúzza még tavaszig mert ilyen hidegben nem esik jól a bicajjal dolgozni menés. :lol:

Nekem ez megint előjött... :lol:

Télen végül nem foglalkoztam vele, mert ahogy melegebb lett nem csinálta, de most a hidegben\zegernyében megint.

És csak hideg autónál csinálja, szóval hiába viszem oda egy szakihoz nem tudom megmutatni...

Neked végül a generátor csapágy volt?

Link to comment
Megosztás:

Mit kellene látni? Nekem indítás előtt normálisnak tűnnek a lámpák.

Elgurultak a krómgyűrűk? :devlish:

Este még kevesebb kilométerrel tetted le? :lol:

Na ezeket sem teszi ki az ablakba! :lol: Most biztos forgolódik az ágyban és

nem tudja miért nem jön álom a szemére! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen és a víz állást is jelent ,anyáméknál a garázs+pince 60cm :devlish:

Hosszú hétvégére megvan a program :lol:

kb 1M a kár.

Őrület már ez a rengeteg eső,itt most is zuhog!Szerencsére nálunk a városon kívül van a Kutas nevű patak(csatorna)

így nem okoz gondot,majd kimegyek megnézem mekkora.De ahol a városban van a folyó az gáz,szegény Edelényiek,

Sátoraljaújhelyiek ,Bogácsot elmossa a víz ,stb....

Edelényben tavaly(vagy tavalyelőtt) voltam,hát amúgy nem egy nagy folyó ami átszeli a várost ,inkább csak patak,most meg kiönt! :lol:

Látjátok , kivágták a sok erdőt a könnyű haszonért és most pedig nincs ami megkösse a vizet ,felszívja az esőt!

Link to comment
Megosztás:

Van baj elég most a vízzel... Segítsünk:

„Szerda déltől a hazai mobilszolgáltatók közös segélyvonalat működtetnek az árvízkárosultak megsegítésére. A 1749-es szám hívásával a T-Mobile, a T-Home, a Telenor és a Vodafone hálózatából is adományt küldhetünk. Minden hívás és sms 200 forinttal járul hozzá a károsultak megsegítéséhez. A befolyt pénzt a Magyar Vöröskereszt juttatja el a rászorulóknak.”

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.