Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én már csak cl3-t látok,de biztos van elfekvő

Másrészt szerintem jó ár a 3 guriga a cl3ért.

Igaz z14xep van benne.

Szia, hugyi, minden OK? nálam igen :rolleyes:

képzeld, ki kellett kennem szilikonnal az ablakperem alatt, mert bevert a cunami, de most már ok. Ahogy látom, jön a következő monszun, jó kis teszt lesz.

Link to comment
Megosztás:

Szia, hugyi, minden OK? nálam igen :rolleyes:

képzeld, ki kellett kennem szilikonnal az ablakperem alatt, mert bevert a cunami, de most már ok. Ahogy látom, jön a következő monszun, jó kis teszt lesz.

Csá Dani

Minden oké.

Szereti a v-power racing-et ;)

melyik ablaknál?

Link to comment
Megosztás:

Csá Dani

Minden oké.

Szereti a v-power racing-et :rolleyes:

melyik ablaknál?

A szélvédő alatti vékony nútos műa. perem alját kentem végig szilikonnal. Teljesen szétszedtem az elejét és egy adta víz volt a szellőző ventinél a műanyag doboz, szó se róla, ez sztem hülyén van megoldva: ha egy kicsit elmozdul a perem, rögtön befolyik onnan a lábtérbe a víz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az első zárással csak a központit zárja le,és a másodikkal kapcsol be a reteszelés és a riasztó.

Ja, ez így van. Fnél meg akkor volt a retesz, ha vízszintesen húztad ki a kulcsot a zárból, nem alaphelyzetben állva. De azt hallottam, ez pár mp-cel hosszabbítja csak meg a bejutást, valahogy simán eltörik a reteszt. Bár néha a pár mp is elég, h ne vacakoljon vele.

Link to comment
Megosztás:

A szélvédő alatti vékony nútos műa. perem alját kentem végig szilikonnal. Teljesen szétszedtem az elejét és egy adta víz volt a szellőző ventinél a műanyag doboz, szó se róla, ez sztem hülyén van megoldva: ha egy kicsit elmozdul a perem, rögtön befolyik onnan a lábtérbe a víz.

Ilyen nekem is volt a corsa-ba,lecsúszott a szélvédőről a gumi.

a kesztyűtartóban állt a víz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nekem is volt a corsa-ba,lecsúszott a szélvédőről a gumi.

a kesztyűtartóban állt a víz ;)

No akkor egy újabb opel-betegség szemtanúi lehetünk: nekem az Fben a szétcsúszott tömítés miatt ázott szrrá a pollenszűrő és dobta a párát mindenfelé. De amíg erre rájöttem... akkor még full kezdő opeles vóttam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja, ez így van. Fnél meg akkor volt a retesz, ha vízszintesen húztad ki a kulcsot a zárból, nem alaphelyzetben állva. De azt hallottam, ez pár mp-cel hosszabbítja csak meg a bejutást, valahogy simán eltörik a reteszt. Bár néha a pár mp is elég, h ne vacakoljon vele.

A rendőrök azt mondják hogy addig jó még így van,mert ha túl jó volna a kocsik védelme akkor ha kell a tulaj élete árán is elvinnék a gépet.

Link to comment
Megosztás:

A rendőrök azt mondják hogy addig jó még így van,mert ha túl jó volna a kocsik védelme akkor ha kell a tulaj élete árán is elvinnék a gépet.

Ebben lehet vmi. Asszem én sem szeretném az ujjlenyomatos nyitást: vágnák az ujjamat a nyitáshoz ;)

Na jó, megyek gyerekeket fürdetni, meg utána a fektetési ceremónia, bírjátok ki nélkülem, lehet h később visszanézek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.