Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az Astra H caravan baró vas!

Sokféle autót nézegettem mostanában (VW,Skoda,Seat,Ford), de úgy néz ki ha csere lesz maradok az 1,7-es H-nál.

Árban is jó, megminden.

H Astra Caravan project nekem is felötlött. Én egy külföldről behozott 1.9 150 pacis, kicsit sérült OPC line 2 verzót hoznék. Minap volt fenn egy 1.8Mért. Nagyon baráti volt.

Azt atomjaira dobnám és opc arden kékre lefújnám és egy csippet még tolnék bele 185paci és ennyi. Ja meg egy H opc első lökös mert azt opc line csomagban nem adják. Ebben felállásban lenne belőle kb 1db, mivel H kombit nem gyártottak opc-be.

Link to comment
Megosztás:

H Astra Caravan project nekem is felötlött. Én egy külföldről behozott 1.9 150 pacis, kicsit sérült OPC line 2 verzót hoznék. Minap volt fenn egy 1.8Mért. Nagyon baráti volt.

Azt atomjaira dobnám és opc arden kékre lefújnám és egy csippet még tolnék bele 185paci és ennyi. Ja meg egy H opc első lökös mert azt opc line csomagban nem adják. Ebben felállásban lenne belőle kb 1db, mivel H kombit nem gyártottak opc-be.

Nna ez tutti projekt lenne!!

Az 1,9-es 120 lovas verziót (ebből azért jóval több van mint a 150 paripásból) én is bevállalnám, de ezek drágábbak.

Két dolog miatt viszont paráznék ezektől a motroktól, az egyik, hogy úgy tudom ezek valami dígó származékok, a másik meg a fő szopatógép a kettős tömegű lendkerék.

Link to comment
Megosztás:

Nna ez tutti projekt lenne!!

Az 1,9-es 120 lovas verziót (ebből azért jóval több van mint a 150 paripásból) én is bevállalnám, de ezek drágábbak.

Két dolog miatt viszont paráznék ezektől a motroktól, az egyik, hogy úgy tudom ezek valami dígó származékok, a másik meg a fő szopatógép a kettős tömegű lendkerék.

Mi a gond a Fiat motorokkal? Elég sok helyre rakták azt az 1,9-es motort, nem olyan elveszett cég a Fiat, mint sokan gondolják...

Link to comment
Megosztás:

Bakker...

Most nézem ,hogy kulccsal fel lehet húzni az ablakot??!!

Aha, fel lehet. Csak záráskor elfordítva tartod a kulcsot, s húzza is. Távirányítóval próbálkoztam hasonlót (hosszan nyomtam a bezáró gombot), de azzal nem húzta fel. Ezt nem tudja, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Aha, fel lehet. Csak záráskor elfordítva tartod a kulcsot, s húzza is. Távirányítóval próbálkoztam hasonlót (hosszan nyomtam a bezáró gombot), de azzal nem húzta fel. Ezt nem tudja, ugye?

De tudja,csak át kell valami 2 szálat kötni.Nekem is így csinálták meg,csak én arra ráuntam,és raktam bele egy felhúzó modult

Link to comment
Megosztás:

Aha, fel lehet. Csak záráskor elfordítva tartod a kulcsot, s húzza is. Távirányítóval próbálkoztam hasonlót (hosszan nyomtam a bezáró gombot), de azzal nem húzta fel. Ezt nem tudja, ugye?

Igen, felhúzza kulccsal és nálam reteszelésre riaszt és húzza min2 ablakot! :rolleyes: Elvileg gyári modul de utólag lett belerakva az enyémbe!

Link to comment
Megosztás:

Na, eldöntöttem, hogy veszek az autóra légterelőt. Visszaolvastam a fórumon (nem csak ezen, hanem már jártam ford, suzuki, citroen fórumokon is) a HEKO vs Szatuna párbajokat de 2 dologra sehol sem kaptam választ.

1. Melyik típus szereti jobban a fóliázott (első és hátsó) üveget?

2. Be lehet-e hajtani ezektől a terelőktől a visszapillantó tükröket?

Nekem a HEKO csinosabb, de a Szatuna masszívabbnak látszik viszont éppen emiatt, hogy vastagabb lehet, hogy "kevesebb" a hely az üvegnek....

köszi

Link to comment
Megosztás:

Na, eldöntöttem, hogy veszek az autóra légterelőt. Visszaolvastam a fórumon (nem csak ezen, hanem már jártam ford, suzuki, citroen fórumokon is) a HEKO vs Szatuna párbajokat de 2 dologra sehol sem kaptam választ.

1. Melyik típus szereti jobban a fóliázott (első és hátsó) üveget?

2. Be lehet-e hajtani ezektől a terelőktől a visszapillantó tükröket?

Nekem a HEKO csinosabb, de a Szatuna masszívabbnak látszik viszont éppen emiatt, hogy vastagabb lehet, hogy "kevesebb" a hely az üvegnek....

köszi

A szatuna talán 5 ml esővel kevesebbet enged be, vagyis 0,05 mm-el lejjebb engedheted az ablakot esőben, mint a Hekonal. A Heko csinosabb, én azért vettem azt annó.

A kérdéseidre nem tudom a választ.

Link to comment
Megosztás:

http://www.privatbankar.hu/cikk/vallalatok...zerviztol_36854

Vajon a gyakorlatban is fog ez működni?

Persze, sok utángyártott alkatrész után az emberek kiborulnak és beviszik a szakszervízbe az autójukat. Ki jár rosszul, megint az autós, aki egyszer kifizeti az ugy. alkatrészt + beszerelést, aztán meg viszi a márkaszervízbe és ott is kifizeti már a gyári alkatrész + munkadíjat. Elszaporodnak a koklerek is.

Nyugaton ez lesz. A garis szervizeket meg úgysem fogják elengedni, tehát Te otthon tuti nem szervizelhetsz, max viheted autószerelős haverhoz, akinek van papírja. Szerintem ez sokat nem fog érni.

Link to comment
Megosztás:

nem akarok senkit sem megbántani de ez miért jobb mint a gyári?

Mármint a gyári G Astra fúvókánál?

Hát az látszik a videón: mert ez nem két vékony sugárban spriccel fúvókánként, hanem porlaszt.

Viszont engem az érdekelne hogy ez valami utángyártott szerkezet lehet? Mert akkor elég drága, a gyári Insignia fúvóka is ugyanennyibe kerül és az mégiscsak eredeti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.