Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát, van egy pár ablak, melyikben láttad? :wacko: Amúgy a hegyekben van egy-két ház, amit szőr-szőr alapon elcserélnék a sajátunkkal... :D

nem mondom meg. bibibe. :wacko: /nem láttam én sem csak nem lehetett kihagyni/

amúgy vagy két napja gondolkoztam el azon, hogy ferihegy mitől hegy ha olyan lapos mint 1 rajztábla.

akit esetleg érdekelne a válasz. itt

Link to comment
Megosztás:

nem mondom meg. bibibe. :D /nem láttam én sem csak nem lehetett kihagyni/

amúgy vagy két napja gondolkoztam el azon, hogy ferihegy mitől hegy ha olyan lapos mint 1 rajztábla.

akit esetleg érdekelne a válasz. itt

Van valami egyszerű mondja annak ha linket akarok berakni ,és ne a link látszódjon ha valami szöveg ??

Pl. mint a Tomié

Link to comment
Megosztás:

Te ,ennyi rúgás elég lesz mára :wacko: :wacko:

Nem akartam beléd rúgni, de azt a vitéz urat, aki este 9 óra után kezd el lakott terület fölött (konkrétan Kaposvár légterében) Red Bull Air Race stílusban gyakorlatozni vadászrepülővel, meg aki ezt engedélyezi, nos azt szívesen fenékbe billenteném. És ez már nem az első alkalom. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam beléd rúgni, de azt a vitéz urat, aki este 9 óra után kezd el lakott terület fölött (konkrétan Kaposvár légterében) Red Bull Air Race stílusban gyakorlatozni vadászrepülővel, meg aki ezt engedélyezi, nos azt szívesen fenékbe billenteném. És ez már nem az első alkalom. :D

Én bírom a rúgást. :wacko:

Hogy válna az ilyenek a repcsijébe a kerozin gázolajjá és adná neked. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam beléd rúgni, de azt a vitéz urat, aki este 9 óra után kezd el lakott terület fölött (konkrétan Kaposvár légterében) Red Bull Air Race stílusban gyakorlatozni vadászrepülővel, meg aki ezt engedélyezi, nos azt szívesen fenékbe billenteném. És ez már nem az első alkalom. :D

Ne bántsd, jön a repülőnap, gyakorol :wacko: Mi is láttuk Nagykanizsán, szép volt az éjszakai égen a fáklya.

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam beléd rúgni, de azt a vitéz urat, aki este 9 óra után kezd el lakott terület fölött (konkrétan Kaposvár légterében) Red Bull Air Race stílusban gyakorlatozni vadászrepülővel, meg aki ezt engedélyezi, nos azt szívesen fenékbe billenteném. És ez már nem az első alkalom. :D

Este lézer, nappal tükör. :wacko: Valami ilyesmit olvastam. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! S.O.S. ben szükségem lenne a következő alkatrészekre:

ASTRA G SEDAN-hoz(4ajtós)!

csomagtérajtót , hátsó lökhárító, fenéklemez+hátfal+nyúlványok.

Ha tud valaki segíteni az legyen kedves PÜ-ben jelentkezzen mert mostanság nem sokat fórumozok...

vagy 209286618

Link to comment
Megosztás:

Ha trafipax előtt 50 helyett 55 körül mentem az nem bünti még ugye :D ??

Addig jó vagy míg nem fognak meg utána rögtön. Ha igen akkor helyszíni birság. Ha mégis lefotóztak és nem állítanak meg akkor közig birság. Ez azt jelenti, hogy ha más vezeti a kocsidat és lefotózzák akkor te kapsz csekket. Ezt te fizeted, vagyis kifizetteted a sofőrrel, de ha megmondod ki volt akkor még ő is kap bénz büntit. Tehát ha ez van akkor megúszható egy csekkel az egész. Egy rendőr ismerősöm azt mondta, aki a közlekedésieknél osztályvezető, hogy 50-es táblánál 69km-nél kattan a trafi. Remélem tudtam segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Addig jó vagy míg nem fognak meg utána rögtön. Ha igen akkor helyszíni birság. Ha mégis lefotóztak és nem állítanak meg akkor közig birság. Ez azt jelenti, hogy ha más vezeti a kocsidat és lefotózzák akkor te kapsz csekket. Ezt te fizeted, vagyis kifizetteted a sofőrrel, de ha megmondod ki volt akkor még ő is kap bénz büntit. Tehát ha ez van akkor megúszható egy csekkel az egész. Egy rendőr ismerősöm azt mondta, aki a közlekedésieknél osztályvezető, hogy 50-es táblánál 69km-nél kattan a trafi. Remélem tudtam segíteni.

Még annyi hogy a annak is lehet örülni ha helyszíni birságot kapsz, mert a közig birság min. 30000Ft. A helyszíni meg egy 10000 Kb. vagy kevesebb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.