Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Eszembe jutott valami, már rég akartam kérdezni.

A hátsó üléseknél a középső biztonsági övet nem tudom kihúzni, akármilyen finoman próbálom. Az autó még csak 3 éves!

Igaz már tavaly sem tudtam, de akkor csak a két saját gyerekemet fuvaroztam. :D

A háttámla nincs a helyére kattanva.Nézd meg nincs-e az útjában valami.

Link to comment
Megosztás:

Én ehhez az életre szóló garanciáról szeretnék beszélni amit az opel testvére a Vauxhall kitalált ebben nincsen semmi új.160000 km-ig vállalnak garanciát de csak az első tulajnak még ebbe mi az új most is vállalnak 100000 km-re vagy 5 év garancia ez most pont egy francia autó jutott eszembe. :wacko: Én ebbe nem értem mi a jó................... :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítsetek nekem egy picit legyetek szvesek!

Olyan problémám van hogy kicseréltem a pollenszűrőmet és azota majdnem hogy hamarabb bepárásodik az ablakom.

Ahogy néztem fordítva nem lehet berakni ugy hogy nem igyazán értem.

Össze hasonlítottam az elözővel ami benne volt és ez is ugyan olyan volt.

Amugy delphy, z1.4xep 2008-as.

Segíséget köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Én ehhez az életre szóló garanciáról szeretnék beszélni amit az opel testvére a Vauxhall kitalált ebben nincsen semmi új.160000 km-ig vállalnak garanciát de csak az első tulajnak még ebbe mi az új most is vállalnak 100000 km-re vagy 5 év garancia ez most pont egy francia autó jutott eszembe. :wacko: Én ebbe nem értem mi a jó................... :wacko: :D

Hogyhogy mi a jó meg új? Nem értem a problémádat (és nemcsak az értelmetlen mondatok miatt) Te magad írtad, hogy 100E km helyett 160E-t vállalnak. Például ez a jó benne, egy kis megkötéssel...

Link to comment
Megosztás:

Kérdés lenne

Apum B corsája gyári rádiója nem fogadja el a kódot, amit a gyári papírkára rá van írva (akku csere után)

a papírkán 2 kód van, egyik a security másik a rádió kód, melyiket kell beütni?

már csak 7 próbálkozás van

köszönöm a segítséget

Radio Code-ot kell beütni! :D

Link to comment
Megosztás:

A Z-s motorok az elektromos gázpedálosok. Neked ez kell: http://www.vauxhallownersnetwork.co.uk/sho...ing-fault-codes

Viszont ha nem világít újra, akkor valószínűleg semmi gondja, én egyelőre nem foglalkoznék vele.

Köszi, de azért én megcsináltam kivillogtatást, gyújtás ráadás után kicsivel elalszik a motor ikon, 6 villanás, szünet, 1 vill., szünet, 2 vill., hosszabb szünet, 1 vill., újabb szünet után újra kezdi az egészet. Ez most milyen kód? Abban, amit ajánlottál nem találtam ilyet. Itt a videó róla, bocsi a rossz minőségért, telefonos videó, de a villogás látszik.

http://auto.indavideo.hu/video/G_Astra_hibakod

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de azért én megcsináltam kivillogtatást, gyújtás ráadás után kicsivel elalszik a motor ikon, 6 villanás, szünet, 1 vill., szünet, 2 vill., hosszabb szünet, 1 vill., újabb szünet után újra kezdi az egészet. Ez most milyen kód? Abban, amit ajánlottál nem találtam ilyet. Itt a videó róla, bocsi a rossz minőségért, telefonos videó, de a villogás látszik.

http://auto.indavideo.hu/video/G_Astra_hibakod

ez 1612 szerintem :D

mi is a Te problémád?

Visszaolvastam:

egyszerű mit a faék.

Nem érzékelte az imot a motorvezérlő (ha 1612)

Link to comment
Megosztás:

ez 1612 szerintem :D

mi is a Te problémád?

Visszaolvastam:

egyszerű mit a faék.

Nem érzékelte az imot a motorvezérlő (ha 1612)

Inkább felvettem mert nem tudtam melyiket kell számolni.

Ez volt az eredeti problémám.

"Felvillant és kis ideig világított a sárga motor ikon a műszerfalon, de újraindítás után nem jelentkezett újra. Próbáltam kivillogtatni a hibakódot a fék+gáz+gyújtás kombinációval, de nem jelez semmit. Úgy tudom, hogy elektromos gázpedálú az autóm (G Astra 1,4 /16V , 2001, Motor kód: X14XE20P.. .. .). Szerintetek akkor most, hogy van ez? "

"Nem érzékelte az imot a motorvezérlő (ha 1612)"

Ez akkor hiba vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Hiba (hiszen eltárolta).

De mivel az autó elindul, most már nincs jelentősége, szóval nem élő hiba, csak egy tárolt hibakód.

Amúgy néha előfordul ha azután hogy bedugtad a kulcsot a gyújtáskapcsolóba, túl gyorsan fordítod el és nincs ideje az immonak érzékelni a kulcsban levő chipet. ilyenkor el sem indul elsőre, le kell venni a gyújtást és újra próbálkozni. Egy korábbi ilyen esetnek lehetett a hozadéka ez a tárolt hibakód. Ha el akarod kerülni, ezentúl ha bedugod a kulcsot, várj 1-2 másodpercet mielőtt elfordítod.

Link to comment
Megosztás:

Inkább felvettem mert nem tudtam melyiket kell számolni.

Ez volt az eredeti problémám.

"Felvillant és kis ideig világított a sárga motor ikon a műszerfalon, de újraindítás után nem jelentkezett újra. Próbáltam kivillogtatni a hibakódot a fék+gáz+gyújtás kombinációval, de nem jelez semmit. Úgy tudom, hogy elektromos gázpedálú az autóm (G Astra 1,4 /16V , 2001, Motor kód: X14XE20P.. .. .). Szerintetek akkor most, hogy van ez? "

"Nem érzékelte az imot a motorvezérlő (ha 1612)"

Ez akkor hiba vagy nem?

akkor lenne hiba,ha nem menne a szekér.

bicskakulcsod van?vagy mostanában szét lett szedve a kulcs?

ha tényleg 1612 volt .

Link to comment
Megosztás:

Hiba (hiszen eltárolta).

De mivel az autó elindul, most már nincs jelentősége, szóval nem élő hiba, csak egy tárolt hibakód.

Amúgy néha előfordul ha azután hogy bedugtad a kulcsot a gyújtáskapcsolóba, túl gyorsan fordítod el és nincs ideje az immonak érzékelni a kulcsban levő chipet. ilyenkor el sem indul elsőre, le kell venni a gyújtást és újra próbálkozni. Egy korábbi ilyen esetnek lehetett a hozadéka ez a tárolt hibakód. Ha el akarod kerülni, ezentúl ha bedugod a kulcsot, várj 1-2 másodpercet mielőtt elfordítod.

hiba nem akkor van ha világit folyamatosan vagy villog?

egyébként ez is benne van amit Te írsz.

én csak akkor indítom ha csak a töltés,olaj,és a sárga gonosz világít már csak.

Link to comment
Megosztás:

1612-nek, ahogy te is :D

Köszi a válaszokat, örülök, hogy nincs élő hiba. Azóta nem jelentkezett. A kulcs eredeti, nem volt szétszedve. Igazatok lehet, mert gyorsan indítottam. Ezt a kód táblázatot honnan tudnám letölteni, mert nekem olyan van amiben mindegyik kód 0-val kezdődik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítsetek nekem egy picit legyetek szvesek!

Olyan problémám van hogy kicseréltem a pollenszűrőmet és azota majdnem hogy hamarabb bepárásodik az ablakom.

Ahogy néztem fordítva nem lehet berakni ugy hogy nem igyazán értem.

Össze hasonlítottam az elözővel ami benne volt és ez is ugyan olyan volt.

Amugy delphy, z1.4xep 2008-as.

Segíséget köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.