Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tegnap menet közben húztam fel az ablakot, de már fent volt. Ekkor csak kattan egyet (amivel kell ugye a végállást betanítani aksilevétel után).

Ez ok, csak észrevettem hogy a kattanással együtt a tompított gyengül, "látszik rajta a kattanás".

Ez normális, nálatok is így van? Vagy valami nem teljesen jó az elektromos rendszerben? Semmi nagy fogyasztó nem ment eközben.

Szia! Nekem is ugyanez a jelenség. Szerintem így normális.

ÜDv. Schiszi

Link to comment
Megosztás:

Tegnap menet közben húztam fel az ablakot, de már fent volt. Ekkor csak kattan egyet (amivel kell ugye a végállást betanítani aksilevétel után).

Ez ok, csak észrevettem hogy a kattanással együtt a tompított gyengül, "látszik rajta a kattanás".

Ez normális, nálatok is így van? Vagy valami nem teljesen jó az elektromos rendszerben? Semmi nagy fogyasztó nem ment eközben.

Helló!

Igen normális nekem is bevillan ilyenkor! Opeléknél kicsit túlterhelt a rendszer ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Astra Z14xe vásárlása előtt állok, és LPG-vel üzemeltetném. Úgyértem nincs benne a gázrendszer, de szándékomban áll belerakatni - ha megvettem ^_^ . Szerettem volna új témaként dobni fel a fórumon, de úgy fest ehhez nincs jogom. Kihez kell fordulni?

Persze lehet hogy itt is vagytok, akik hallottatok ezt-azt. Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg legyen szíves! Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Astra Z14xe vásárlása előtt állok, és LPG-vel üzemeltetném. Úgyértem nincs benne a gázrendszer, de szándékomban áll belerakatni - ha megvettem ^_^ . Szerettem volna új témaként dobni fel a fórumon, de úgy fest ehhez nincs jogom. Kihez kell fordulni?

Persze lehet hogy itt is vagytok, akik hallottatok ezt-azt. Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg legyen szíves! Köszi.

én ezt ajánlom neked mint rendszerben mint beszerelő cégben.

Hívd fel őket ,és kérdezd meg hogy Te ezt szeretnéd ilyen autóba ezzel a motorral.

Elvileg megmondja ,hogy ajánlja vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Volt már valakinek olyan jelensége, hogy klímázás alatt, ha az anyós ülésen lévő utas odatömte a táskáját a lába alá a légbeömlő nyíláshoz az kesztyűtartó alatt, akkor bejött a víz egy idő útán? Én kondenzvízre gondolok, mert nem volt hűtővízszaga. Aztán elvetettem a táskát és megszűnt a jelenség, és felszáradt. Egyetlen egyszer volt ilyen. Műszaki probléma ez szerintetek, vagy az odatömött táska miatt nem jól működött a párátlanítás?

üdv:freeze

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne, hogy egy F Astra első futoműve ugyanaz mint a G Astráé? Gondolom McPherson-felfüggesztés...

Rugóösszehúzo nélkül is ki lehet cserélni az első lengéscsillapítót? Gondolok itt arra, hogy amikor meg van emelve az autó és alá van támasztva akkor a lengőkarnál egy másik emelővel megemelem csak a futóművet (így olyan mint ha összehuzatnám a rugót) majd amikor levettem fentről az anyát lassan visszaengedem az emelőt és kibújik a lengéscsillapító a felső helyéről.

Hátsót már cseréltem így egy Favoriton:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy nagy problémám és szeretnék rá konkrét választ kapni. 1.6 16V Astra G-ről van szó a külső-belső levegő keringetés csappantyúja nem működik valami jól. Megnéztem a motort és az működik! Ugyebár ez az ajtó egy tengelyen mozog ami két oldalról egy hosszú stift szerű műanyag tartja. A jobb oldalon benne van normálisan viszont a motor felölinél hiába nyomom be, kijár! Amikor vissza nyomom ezt a stiftet, beszerelem a motort és bekapcsolom, akkor elkezd bezáródni az ajtó. Mikor bezáródott a motor tovább akar forogni olyan erősen, hogy kijár a stift és utána folyamatosan forog néha-néha az ajtót megmozgatva. A motor tengelyének a vége úgy néz ki, mint egy plussz jel "+" . Ha vissza szerelem a motort, akkor a stift vége és a tengely vége között van egy pár mm távolság tehát jobban rá lehetne tolni a tengelyt, viszont a motor már a felfogató helyen fekszik. Arra gondolok, hogy ezt a pár mm-t gyárilag nem egy hézagoló műanyag gyűrűvel oldották meg!?????? Az a baj, hogy ez a pár mm elég ahhoz, hogy kicsusszon egy picit a stift és máris csapkolódik az ajtó. Végülis arra lennék kiváncsi, hogy miért nem áll le a motor amikor becsukta az ajtót? Nincs ezekbe valami féle végállás kapcsolóhoz hasonló valami, ami megállítaná a motort? A választ előre is köszi! Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Volt már valakinek olyan jelensége, hogy klímázás alatt, ha az anyós ülésen lévő utas odatömte a táskáját a lába alá a légbeömlő nyíláshoz az kesztyűtartó alatt, akkor bejött a víz egy idő útán? Én kondenzvízre gondolok, mert nem volt hűtővízszaga. Aztán elvetettem a táskát és megszűnt a jelenség, és felszáradt. Egyetlen egyszer volt ilyen. Műszaki probléma ez szerintetek, vagy az odatömött táska miatt nem jól működött a párátlanítás?

üdv:freeze

lehet hogy csak lecsapódót a pára mert beszorult a hideg levegő.

Link to comment
Megosztás:

Nah

Vettem dvb-t usb-és vackot.

Sajószentpéteren csak szlovák adások jöttek,de úgy hogy a tetőre kiraktam a hozzá adott antennát.

Nemrég hazaértünk a nagyfalúba itt már a szobába működik.

az is benne van hogy itt kb10km légvonalba van a torony.

S.péteren kb 60km.Gondolom nagy hülye tető antennával lenne ott is vétel.

a lényeg hogy kafa szerkezet.

Link to comment
Megosztás:

Öööö ... Astrát vennék topikot vagy 90.000-en nézték meg

... Általános müszaki problémákat több mint 800.000-en

Már nem tudom akarok-e ilyen autót

És ebből leszűrted,hogy 800 ezer hibás G Astra van az országban? :wacko:

Akkor javaslom,hogy add hozzá az F Astrákat is meg az összes Corsát ott is van pár millió hozzászólás

és rögtön kiderül,hogy az országban kb.8 millió hibás Opel szaladgál.

Szerintem se vegyél ilyet!!!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.