Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Üdvözlet minden fórumozónak!Két éve tartó rendszeres fórumolvasás után regisztráltam a fórumra, mivel rengeteg hasznos információval lettem gazdagabb a fórum által és ezután én is segíteni szeretnék, amiben tudok.Az autóm egyébként egy 2008-as évjáratú Classic II Z14XEP, aminek első tulajdonosa vagyok és maximálisan meg vagyok elégedve a vele.

Link to comment
Megosztás:

Valaki vásárolt már webáruházban olajat?

Ugyanis kinéztem egy webáruházban (nevet nem írok : no reklám) Valvoline SynPower 5W 30 4 litert 11.860-ért, ami az eddigi legjobb ár, amit néztem.

Szóval szerintetek egy ilyen internetes cég nem veri át embert? Hallottam már olyat, hogy apró lyuk a tetőn , olaj ki, és fecskendővel bele a lötty.

Szerintetek rendelhetek, nem gáz? <_<

Szerintem én is az általad említett cégtől rendeltem meg idén ugyanezt a Valvoline olajat, legalábbis az ára ennyi volt.Egy hét után kaptam meg futárszolgálattal, eredeti sértetlen csomagolás (unix matrica a dobozon), a márkaszervizben zokszó nélkül rakták bele az autóba a kétéves kötelező során,semmi probléma nem volt vele.Egyébként én tőlük rendeltem alufelnit is és akkor is minden rendben volt, korrekt cég.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég beszéltünk itt a traffipaxos fotózás távolságáról. Nos, nekem sajnos lett egy 559 m-ről lőtt zoomolt képem, amin még nem látszik a rendszámom, de egy közelebbin már igen. <_< Nem jó Szombathelyről levelet kapni...

hoppá :wacko:

akkor az első kép azt mutatja, hogy mennyivel, a második pedig hogy ki?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Voltam megnézni egy off kocsit közvetítőnél.

Problémám - müszaki szerint kocsi 2007es, szervizkönyv szerint is, VIN kód szerint meg 2005ös. Mondom ezt így hogy? Csávó hogy én ne tudom jól meg 2007, tök zsír meg minden. Jól tudom, hogy a VIN 10. karaktere a gyártás éve?

Pokolba a nepperekkel!!

Heló, itt van egy alvázszám értelmező, igaz lengyelül, de amire neked kell arra jó. Egyébként igazad van a 10. karakter a modellév.

http://www.vin-opel.eu/

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet minden fórumozónak!Két éve tartó rendszeres fórumolvasás után regisztráltam a fórumra, mivel rengeteg hasznos információval lettem gazdagabb a fórum által és ezután én is segíteni szeretnék, amiben tudok.Az autóm egyébként egy 2008-as évjáratú Classic II Z14XEP, aminek első tulajdonosa vagyok és maximálisan meg vagyok elégedve a vele.

üdv neked itt.

vezérműtengely csapágycsésze csavarjainak meghúzás megvolt?

Link to comment
Megosztás:

hoppá :(

akkor az első kép azt mutatja, hogy mennyivel, a második pedig hogy ki?

Igen, az utolsó kép 54 m-ről való, a gyengébben látók kedvéért. <_< Mosmá' kezd komolyan aggasztani ez a mindenhol, a messzeségből is figyelő nagy testvér... :wacko: Ez az újabban felénk méregető cucc meg különösen vigyázós, mert nemcsak messziről figyel, de nagyon pontos is: Kb. 350 m-ről kiszúrtam a gyanús állású autót az út szélén, óra szerint 50-52-vel csorogtam felé, és a legközelebbi képen 53 km/h szerepel. Szóval, vagy nem jól kalibrált az apparát, vagy a km-órám nagyon pontos ebben a tartományban.

Link to comment
Megosztás:

Igen, az utolsó kép 54 m-ről való, a gyengébben látók kedvéért. <_< Mosmá' kezd komolyan aggasztani ez a mindenhol, a messzeségből is figyelő nagy testvér... :wacko: Ez az újabban felénk méregető cucc meg különösen vigyázós, mert nemcsak messziről figyel, de nagyon pontos is: Kb. 350 m-ről kiszúrtam a gyanús állású autót az út szélén, óra szerint 50-52-vel csorogtam felé, és a legközelebbi képen 53 km/h szerepel. Szóval, vagy nem jól kalibrált az apparát, vagy a km-órám nagyon pontos ebben a tartományban.

53-al lőttek le 50-es helyen? Mennyi az annyi?

Link to comment
Megosztás:

üdv neked itt.

vezérműtengely csapágycsésze csavarjainak meghúzás megvolt?

Kétéves szervíz előtt kérdeztem a munkafelvevőtöl, hogy mi a helyzet ezügyben, a válasza az volt, hogy az én gépemet már nem érintheti elvileg a probléma, így mivel még van egy év garim, nem nézettem meg.Még csak 24000 km van az autóban, de az ördög nem alszik, ezért ellenőrizni fogjuk haverral.Havernak 2005-ös H Astrája van ugyanilyen Z14XEP motorral, közel 100e km-el és nála két csavar le volt lazulva a kipufogó oldalon.Ezek szerint H astrákat is érint a probléma.A szervizes srác meg volt lepődve, hogy honnan tudok a dologról, de nem árultam el! <_<

Link to comment
Megosztás:

Kétéves szervíz előtt kérdeztem a munkafelvevőtöl, hogy mi a helyzet ezügyben, a válasza az volt, hogy az én gépemet már nem érintheti elvileg a probléma, így mivel még van egy év garim, nem nézettem meg.Még csak 24000 km van az autóban, de az ördög nem alszik, ezért ellenőrizni fogjuk haverral.Havernak 2005-ös H Astrája van ugyanilyen Z14XEP motorral, közel 100e km-el és nála két csavar le volt lazulva a kipufogó oldalon.Ezek szerint H astrákat is érint a probléma.A szervizes srác meg volt lepődve, hogy honnan tudok a dologról, de nem árultam el! <_<

igen H-ba is volt már egy pár törés...

ugye-ugye az ördög nem alszik. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.