Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Bemutatkozó topic:

Amellett, hogy nagyon szuper ötlet és írjatok minél többen bele (én is megtettem), mert így egy-egy hozzászólás mögött látszik a háttér, számítástechnikusként annyit ha javasolhatok, hogy interneten ne osszátok meg a személyes adataitokat SOHA! Elég a keresztneved meg egy két körülírás arról, hogy ki vagy, merre élsz, nem kell megosztanod a teljes nevedet, pontos lakcímedet, (bankszámla számodat, telefonszámodat, PIN kódodat, jelszavaidat) stb.. Bár ez egy fórum, aki adathalászattal foglalkozik, pillanatok alatt leszedi a netre felrakott adataidat, fotóidat, bárhova is tetted fel őket (láttam már banki foglalást netre feltett lakásfotók, nyaralási képek miatt...). Ez a mai világban sajna létező és elég nagy biznisz... Csak egy tanács, vagy megfogadjátok vagy nem :D Majd megismerjük egymás jobban esetleg egy találkozón személyesen.

megkérdezzük akkor hogy lehet-e olyat hogy csak regisztrált felhasználok lássák!!!??

Link to comment
Megosztás:

Bemutatkozó topic:

Amellett, hogy nagyon szuper ötlet és írjatok minél többen bele (én is megtettem), mert így egy-egy hozzászólás mögött látszik a háttér, számítástechnikusként annyit ha javasolhatok, hogy interneten ne osszátok meg a személyes adataitokat SOHA! Elég a keresztneved meg egy két körülírás arról, hogy ki vagy, merre élsz, nem kell megosztanod a teljes nevedet, pontos lakcímedet, (bankszámla számodat, telefonszámodat, PIN kódodat, jelszavaidat) stb.. Bár ez egy fórum, aki adathalászattal foglalkozik, pillanatok alatt leszedi a netre felrakott adataidat, fotóidat, bárhova is tetted fel őket (láttam már banki foglalást netre feltett lakásfotók, nyaralási képek miatt...). Ez a mai világban sajna létező és elég nagy biznisz... Csak egy tanács, vagy megfogadjátok vagy nem :D Majd megismerjük egymás jobban esetleg egy találkozón személyesen.

nem is írtam bele semmit magamról :)

megkérdezzük akkor hogy lehet-e olyat hogy csak regisztrált felhasználok lássák!!!??

akkor beregelek, és úgy lopok le mindent, az sem jobb

Link to comment
Megosztás:

Valaki mesélje már el nekem legyen szíves, hogy a keresés találatait hogyan lehet értelmesen megjeleníteni. Rákerestem az "ügyszám rendszám" öszetételre és kiköpte, hogy ebben a topicban van találat (amire egyébként emlékeztem is, hogy itt beszéltük, hogy hol lehet megnézni azokat a drága fényképeket), de a konkrét hozzászólást nem mutatja. Elindultam oldalanként visszafele, de novemberig semmit sem találtam. Pls help.

Link to comment
Megosztás:

nem is írtam bele semmit magamról :D

akkor beregelek, és úgy lopok le mindent, az sem jobb

Nomen est omen... :)

Egyébként én a "közösségi" oldalakon (f..ok, stb.) történő kitárulkozásokban, kapcsolati hálók bemutatásában sokkal nagyobb veszélyt látok, nem is vagyok tagja egyiknek se.

Ha valaki mondjuk el akar lopni egy G Astrát, nem kell különösebben kutakodnia, a forgalomban járva, notebook-kal felszerelkezve rendszám alapján rögtön lehet csekkolni az adott autóról sok mindent. Vagy a parkolóban autóról-autóra járva jelet lopni, stb.

Ha ez egy Aston Martin fórum lenne, nyilván óvatosabban nyilatkozna mindenki.

Ettől függetlenül a teljes neves, túl sok adatos, a lakás pontos címét is megadó önjellemzés kerülendő. Nagyon is! :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki mesélje már el nekem legyen szíves, hogy a keresés találatait hogyan lehet értelmesen megjeleníteni. Rákerestem az "ügyszám rendszám" öszetételre és kiköpte, hogy ebben a topicban van találat (amire egyébként emlékeztem is, hogy itt beszéltük, hogy hol lehet megnézni azokat a drága fényképeket), de a konkrét hozzászólást nem mutatja. Elindultam oldalanként visszafele, de novemberig semmit sem találtam. Pls help.

Erre azt tudom javasolni, hogy amikor kihozza, milyen topicokban van találat, azokat megnyitva az oldal bal alján levő keresőmezőbe ismét írd be a keresendő szöveget, és úgy már csak a megfelelő hozzászólásokat fogja hozni az adott topicból. Kicsit macerás és időigényes, mert két keresés között el kell telnie 20 mp-nek.

Link to comment
Megosztás:

Valaki mesélje már el nekem legyen szíves, hogy a keresés találatait hogyan lehet értelmesen megjeleníteni. Rákerestem az "ügyszám rendszám" öszetételre és kiköpte, hogy ebben a topicban van találat (amire egyébként emlékeztem is, hogy itt beszéltük, hogy hol lehet megnézni azokat a drága fényképeket), de a konkrét hozzászólást nem mutatja. Elindultam oldalanként visszafele, de novemberig semmit sem találtam. Pls help.

<Keresés>

<További keresési opciók>

Itt az input mezőbe beírod: +ügyszám +rendszám

Lejjebb, a topikfán megadhatod a szűrés pontosabb helyét.

Bejelölöd a "vagy a legfrissebbet elsőként" opciót.

<Keresés indítása>

Ezután időrendben visszafelé kapod az eredményeket, kiemelten megjelölve benne a keresett kifejezéseket.

(Nem jó postát kapni Szombathelyről... :D )

Link to comment
Megosztás:

Bemutatkozó topic:

Amellett, hogy nagyon szuper ötlet és írjatok minél többen bele (én is megtettem), mert így egy-egy hozzászólás mögött látszik a háttér, számítástechnikusként annyit ha javasolhatok, hogy interneten ne osszátok meg a személyes adataitokat SOHA! Elég a keresztneved meg egy két körülírás arról, hogy ki vagy, merre élsz, nem kell megosztanod a teljes nevedet, pontos lakcímedet, (bankszámla számodat, telefonszámodat, PIN kódodat, jelszavaidat) stb.. Bár ez egy fórum, aki adathalászattal foglalkozik, pillanatok alatt leszedi a netre felrakott adataidat, fotóidat, bárhova is tetted fel őket (láttam már banki foglalást netre feltett lakásfotók, nyaralási képek miatt...). Ez a mai világban sajna létező és elég nagy biznisz... Csak egy tanács, vagy megfogadjátok vagy nem :) Majd megismerjük egymás jobban esetleg egy találkozón személyesen.

Azért remélem, senkinek nem ment el tőle a kedve... :D

Link to comment
Megosztás:

Erre azt tudom javasolni, hogy amikor kihozza, milyen topicokban van találat, azokat megnyitva az oldal bal alján levő keresőmezőbe ismét írd be a keresendő szöveget, és úgy már csak a megfelelő hozzászólásokat fogja hozni az adott topicból. Kicsit macerás és időigényes, mert két keresés között el kell telnie 20 mp-nek.

<Keresés>

<További keresési opciók>

Itt az input mezőbe beírod: +ügyszám +rendszám

Lejjebb, a topikfán megadhatod a szűrés pontosabb helyét.

Bejelölöd a "vagy a legfrissebbet elsőként" opciót.

<Keresés indítása>

Ezután időrendben visszafelé kapod az eredményeket, kiemelten megjelölve benne a keresett kifejezéseket.

(Nem jó postát kapni Szombathelyről... :D )

Köszi mindkettőtöknek.

Igen PGA, nekem sincs szombathelyi ismerősöm, nem is vártam levelet. Mondjuk sejtettem, csak eddig reménykedtem. Már majdnem eltelt a 30 nap. Pénzbeszedés az egész történet.

Link to comment
Megosztás:

hol sikerült belefutni?

4-es főút, Cegléd előtt négysávos, ahol 110 van, a négy sávról kettőre szűkül, majd körforgalom. Itt szépen kitáblázták a 110-90-60-40-et. A 60-as résznél mértek, legalábbis remélem, mert 76 km/h lett. Tipikusan az a rész, amikor szépen kigurulsz a körforgóig,és nem 30 m-enként csökkented a sebességed 90-re 60-ra, majd 40-re.

Link to comment
Megosztás:

4-es főút, Cegléd előtt négysávos, ahol 110 van, a négy sávról kettőre szűkül, majd körforgalom. Itt szépen kitáblázták a 110-90-60-40-et. A 60-as résznél mértek, legalábbis remélem, mert 76 km/h lett. Tipikusan az a rész, amikor szépen kigurulsz a körforgóig,és nem 30 m-enként csökkented a sebességed 90-re 60-ra, majd 40-re.

Sajna én 2010-s évben négyet karistoltam be! :D :)

Link to comment
Megosztás:

4-es főút, Cegléd előtt négysávos, ahol 110 van, a négy sávról kettőre szűkül, majd körforgalom. Itt szépen kitáblázták a 110-90-60-40-et. A 60-as résznél mértek, legalábbis remélem, mert 76 km/h lett. Tipikusan az a rész, amikor szépen kigurulsz a körforgóig,és nem 30 m-enként csökkented a sebességed 90-re 60-ra, majd 40-re.

ez legalább olyan jó hely lehet mint a 37esen 110-90-70-110 szinte mindig mérnek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.