Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok,

Aki igazán extrém, nagyon sportos, szép Astrát szeretne, annak ajánlom a linket.

Megválunk szeretett Astránktól, érdemes megnézni, nyitogatni a pénztárcát, nagyon megéri egy ilyen autóért! :D)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4-16v-4443383

Levi

Szeva! Az extrém jelző azért erős túlzás. Kicsi kerék, nagy lökhárító, semmi ültetés, 1.4-es motor. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Aki igazán extrém, nagyon sportos, szép Astrát szeretne, annak ajánlom a linket.

Megválunk szeretett Astránktól, érdemes megnézni, nyitogatni a pénztárcát, nagyon megéri egy ilyen autóért! :D)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4-16v-4443383

Levi

Nekem tetszik azért ne is törödj senkivel hiredesd csak nyugodtan.

Szerintem a legszebb része a Tesco-s pedál védő az nagyon ütős benne :)

Jó szerencsét!

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik azért ne is törödj senkivel hiredesd csak nyugodtan.

Szerintem a legszebb része a Tesco-s pedál védő az nagyon ütős benne :)

Jó szerencsét!

Persze, az autóval semmi gond, jó gépek ezek! Csak a körítést túlzásnak tartom. Láttam már extrém G Astrát, ez nem az, hidd el!

Link to comment
Megosztás:

HELLÓ régi barátok!

Gandóótam beköszönök már.

Sajnálom, hogy sokáig nem néztem be ide, de azért azt is jelenti, hogy semmi gondom nem akadt a sassal.

Nyilván csakis ide jönnék jó tanácsért :)

Legutoljára a gyújtással akadt problémám mikor "láttatok",

akkor félő volt a trafóhídbug, de talán ennyi idő után kijelenthetjük, hogy a 93.000 km-t futott gyertyák cseréje megoldotta a kérdést :D:D:D

üdv minden kedves ismeretlen ismerősnek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.