Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:D

hát ez dolgozó lány jóóóóó:)

Link to comment
Megosztás:

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:D

Lheet bnnee vlamai... :)

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy működik! Oda van írva!

Ilyet tudok még, ha érdekel. Pl: használt rágógumi. A gyújtáskapcsolóba nyomva működik. :)

De még beállíthatod a dugattyú visszahúzó rugót,illetve még a lökethossz állítócsavaron is tekerhetsz egy kicsit,csak vigyázz,hogy az index ki ne verje a kartelt. :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, sziasztok.

Ma délután erőszakot tettem magamon és olyan nulla fokban elkezdtem lemosni a Kisasszonyt, mert valami okádék retkes volt. Kissé pesszimistán vágtam bele a dologba, mert 1, nem voltam lelkes, 2, a koszréteg igen masszívnak látszott, 3, rosseb akar hidegben autót mosni. Találtam egy 25 literes szépranda vedret, a fürdőszobában teleengedtem jó meleg vízzel, kapott autósampont is. Na, ahogy elkezdett fogyni a Kisasszonyról a retek, egyre lelkesebb lettem. (Mit számít, ha szét is fagyok közben.) Az autó tisztult, én egyre jobban vigyorogtam. Meg vacogtam. Elfogyott az a szépranda vödör víz mosószerestül együtt, na uzsgyé öblítőért a fürdőszobába. Vissza az udvarra. Újabb, most már igencsak lelkes simavizes csiszatolás. Kisasszony egyre jobban hasonlított egy européer ótómobilra. Boldogság, stb. Na, az előirányzott tíz perc helyett eltöltöttem vele bő egy órát. Holnap jön a belseje. Nincs megállás. Eredetileg egy takarító céghez akartam elvinni, de elkapott a gépszíj. Már megint rájöttem, hogy szerelmes vagyok az autóba...

medve

Én a múlt héten vasárnap csináltam egy belső takarítást. De. 9-től du. 2-ig csináltam. Kicsit ráérősen de alaposan, kiporszívózva minden kis zugot, letörölni mindent, ajtókat, műszerfal és minden műanyag belső részt majd melegvizes samponos vizzel megint áttörölni mindent, majd ugyanezt száraz tiszta ruhával megint. Utána műszerfalápolóval (szilikonnal) átfújtam mindent és újra töröltem. Közben üléshuzatot cseréltem. A vége felé már kicsit untam de amikor kész lett csak beleültem és csodáltam. Gyönyörű lett!!

Ma lemostam kívülről, holnap meg megy műszakira :)

Én is szeretem az autómat!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.