Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem Ő az örök kedvenc!!! :angry: Ez a széria,az a gyártási év...és már vezethettem :P

Ilyet én is, csak az nem turbó volt és nem összkerekes. De attól még Porsche volt... Egy nyugdíjas német házaspártól kunyeráltam el kölcsönbe még 18 évesen, és másfél óra alatt 14 csajt szedtem fel vele (ha befértek volna a Porschéba... <_< )

Link to comment
Megosztás:

hali,kéne egy kis help

a hátsó ablakról szeretném leszedni az opelos matricát,mert már elég ocsmány,kicsit be is van sárgulva. próbáltam késsel,kaparóval felszedni,de elég reménytelennek tűnik,nem nagyon akar jönni :S +félek hogy az ablakba a fűtőszálakat felsértem...nem tudtok valamit amivel könnyebben letudnm szedni? esetleg valami szer amit rákenni,hogy kicsit felengedjen vagy nemtudom..

Link to comment
Megosztás:

hali,kéne egy kis help

a hátsó ablakról szeretném leszedni az opelos matricát,mert már elég ocsmány,kicsit be is van sárgulva. próbáltam késsel,kaparóval felszedni,de elég reménytelennek tűnik,nem nagyon akar jönni :S +félek hogy az ablakba a fűtőszálakat felsértem...nem tudtok valamit amivel könnyebben letudnm szedni? esetleg valami szer amit rákenni,hogy kicsit felengedjen vagy nemtudom..

Hajszárító vagy hőlégfúvó, utána lejön könnyedénEsetleg label off nevű sprayvel befújod, vársz pár percet es utana. (cimke eltávolító)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.