Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

helló

keresek g astra 1.6.16v hez jobb első kerékagy csapágyat bontottan is jo 4 csavarost.

aki tud segíteni az kérem irjon a kistvan81@citromail.hu-ra

köszi

A csapágy aggyal együtt van.Bontott csapágy???Nem olyan drága az új !

ne mán!!!!! Ti most mondjátok, hogy az AGR nem is olyan fontos.....mikor épp kicseréltettem az enyém kerek 50 rugóért??!!!!

<_< A szervízeknek meg a beszállítóknak is meg kell élni valamiből! :angry:

Link to comment
Megosztás:

ne mán!!!!! Ti most mondjátok, hogy az AGR nem is olyan fontos.....mikor épp kicseréltettem az enyém kerek 50 rugóért??!!!!
Környezetvédelmi okokból fontos de a motor működését nem befolyásolja ha esetleg lekötik,mert csak is azért van ott.A twinport motoroknak ez a lényege,,nagyobb arányú kipufogógáz visszavezetés,ezáltal kedvezőbb fogyasztás ás károsanyagkibocsájtás!90%-ban az olajfogyasztásra vezethető vissza ha valami gondja van,olykor a tisztítás is segít mert mint írtad nem olcsó mulatság!Az én twinportomban már 260.000km van de még nem volt gond az EGR szeleppel!!
Link to comment
Megosztás:

<_< mostmár csak vigyorgok, de tegnap eléggé bosszús voltam. Gondolom sokaknak nem új, de hátha van akinek igen. Tegnap rakattam be az LPG-t az autóba s mikor megyek érte kérdi a szerelő, hogy nekem ment-e a kormány szervó? MOndom igen. Na mert most nem megy. Nézem, tényleg... na akkor elkezdi nézni programmal, ami kiírja nem kap áramot a szervó. Végig küzdötte az összes helyet amihez hozzányúltak a két nap alatt, még alulról is, az autót megemelve. de semmit nem talált. aztán előszedett vmi másik programmal kapcsolási rajzokat, hogy a szervónak mi merre megy. na mikor meglátta, hogy a központi záron is keresztül megy (bocsi a slendrián fogalmazásért), bekattant neki valami. Kulcs elővesz. Autó bezár, kinyit s volt szervó... Mióta a szerelés miatt vissza rakták az akksit nem volt bezárva az autó s tippeltük, valami letiltott.

Link to comment
Megosztás:

Bakker Uhuhu!

gjéljgérjhgéd vs,keflfuéougfzfufmie5 voufdrugukrézouvjéoeugfjmrepobunpoarutsfostuze6p5u5p8zuperumfhvvnmbfhrtlvp8tvnmf

hb9n uü8 zürrhv9tv9rpt8ubmr9pjubv5 u5mbftvmodtvhrptmvrtrt

Ez már döfi! Ez aztán aláírás! :P:angry:<_<

Tudtam én, hogy néha elfelejtesz magyarul, de eddig még sikerült kihámoznom a mondanivalót. Most feladtam. :P

Link to comment
Megosztás:

Ja mert végigfutott az agyamban, hogy nézne ki! Először valahogy nem igazán tetszett a gondolat aztán mégiscsak megváltozott! <_<

Mondom én,a kisördög! :angry: Nekünk is ezüst és én is belegondoltam hogy lehet jól mutatna egy ilyen,de belül nincs ezüst szín...szóval nem tudom!

Link to comment
Megosztás:

Krinci

Környezetvédelmi okokból fontos de a motor működését nem befolyásolja ha esetleg lekötik,mert csak is azért van ott.A twinport motoroknak ez a lényege,,nagyobb arányú kipufogógáz visszavezetés,ezáltal kedvezőbb fogyasztás ás károsanyagkibocsájtás!90%-ban az olajfogyasztásra vezethető vissza ha valami gondja van,olykor a tisztítás is segít mert mint írtad nem olcsó mulatság!Az én twinportomban már 260.000km van de még nem volt gond az EGR szeleppel!

Hát ebben órája szerint 185ezer van. Mondjuk most cseréltettem légtömegmérőt is, mert igencsak nem akart már menni. 2.0 dti motorról van szó. Nem tudjátok esetleg a szívótorok tisztítását meg lehet oldani bontás nélkül? Vagy csak ha szétkapják? Akkor meg ki kell cserélni a gázolaj csöveket is? Mert úgy tudom ha egyszer megbontják akkor már nem lehet visszahúzni rendesen. És mennyibe kerül egy ilyen tisztítás?

Link to comment
Megosztás:

Mondom én,a kisördög! <_< Nekünk is ezüst és én is belegondoltam hogy lehet jól mutatna egy ilyen,de belül nincs ezüst szín...szóval nem tudom!

Nem tudom h mutatna lehet jól. Nekem a középkonzolnál króm szellőzőrácsok vannak és az jól mutat. Lehet ezüst középkonzol még dobna rajta.. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Bakker Uhuhu!

gjéljgérjhgéd vs,keflfuéougfzfufmie5 voufdrugukrézouvjéoeugfjmrepobunpoarutsfostuze6p5u5p8zuperumfhvvnmbfhrtlvp8tvnmf

hb9n uü8 zürrhv9tv9rpt8ubmr9pjubv5 u5mbftvmodtvhrptmvrtrt

Ez már döfi! Ez aztán aláírás! :P:P:angry:

Tudtam én, hogy néha elfelejtesz magyarul, de eddig még sikerült kihámoznom a mondanivalót. Most feladtam. :P

áááááá, nincs értelme, de mit irjak oda? nem tudom... <_<

:P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.