Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jó reggelt, Urak!

Nem ide tartozik, de kellene egy kis segítség.

Egyik csajszinak c corsa van. Ez a nagy rádió van benne gyárilag. Tennénk bele neki egy normálisat, csak kellene egy ilyen átalakító keret.

Létezik e ilyen, mi a hivatalos neve, mennyibe fájna?

Tudom, a gugli a barátunk, de én hadilábon állok vele! B)

Ha nem nagyon új a gépe a lánynak és bele tenne esetleg egy picit repedt

szélű keretet,akkor nekem van számára 1 db. ,amit jelképes áron felajánlanék neki! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma délután Gyulán voltunk és rövid időre meglátogattuk Lipiéket!

Jól megszakértettük a kocsikat meg az íjját (láttam az új kocsiját B) is), vagy 2 órát dumáltunk

és utána mentünk dolgunkra. A sörözés elmaradt a brutális és elrettentő rendőri ellenőrzések miatt! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek! Egy jó barátom most hívott, hogy beletolattak és a bal első lámpatest dobandó emiatt. Az autó 95-ös 12.-havi 1.4-es F-es Astra a lámpatest CARELO tipusú. Tudnátok segíteni hol nézen szét bontott alkatrész ügyben? Esetleg ti nem tudtok valakinek egy ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Ma délután Gyulán voltunk és rövid időre meglátogattuk Lipiéket!

Jól megszakértettük a kocsikat meg az íjját (láttam az új kocsiját B) is), vagy 2 órát dumáltunk

és utána mentünk dolgunkra. A sörözés elmaradt a brutális és elrettentő rendőri ellenőrzések miatt! :D

Milyen új kocsija van?

Arra a keretre meg még lehet visszatérünk. Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

az nem az opel dunának a jele?

Megelőztél míg a másikba írtam! :) Szerintem is Opel Duna.

Vagy esetleg az jelzi,hogy Delphi klíma van a kocsiban és elromolhat a

külső-belső levegő állító lapát! B)

Köszi! Akkor már ezt is tudom. Sógor kiszemelt autójának a hátulján van. És nem tudtam neki infóval szolgálni. Már tudok! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Akkor már ezt is tudom. Sógor kiszemelt autójának a hátulján van. És nem tudtam neki infóval szolgálni. Már tudok! B)

Akkor már le is tudjátok informálni :D Perzse ha csak azt nem mondják mint nekem a maxabo-nál, hogy csak akkor ha te leszel a tulajdodnos

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.