Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem vágom teljesen a szitut.

Ez most olyan, mint egy kartervédő, és neked van ilyen, csak nem lehet felrakni?

Van nekem egy kartervédőm, amit kéz alól vettem újan tegnap. Azt mondta a srác hogy 1.4 G Astrára való 3mm-es gyári fém stb... Mikor mentem érte, akkor láttam, hogy max 2 mm-es, valóban gyári és fém. Ezzel nincs is baj. Mikor csak a parkolóban alátoltam az autónak akkor úgy ítéltem meg, hogy a csavar helyek nem stimmelnek. Mindenesetre elhoztam, és amint lesz rá módom, valahogy felbakolom az autót, hogy jobban aláférjek.

Akkor lesz egyértelmű, hogy mi is van. Gondoltam rákérdezek a fórumban előre, hátha van valakinek tapasztalata, vagy ismeri a kérdéses alkatrészt.

Úgy néz ki én leszek most az első! B)

Ha nem tudom sehogy felrakni akkor meg visszaviszem, remélem vissza veszi. Különben jó mérges leszek. Húú.

Link to comment
Megosztás:

Majdnem. Annál nagyobb és nem a durva mechanikai hatások ellen van. Elsősorban mint aerodinamikai elem jótékony hatással bír a fogyasztásra. Emellett a kosz-mocsok és a rágcsálók bejutását nehezíti meg. Fellelhető fémből és műanyagból készült változatban is.

Nem, nem. Tényleg a fizikai védelem a célja. Kemény fém, és teli lyukakkal. Szóval arra jó, pl. mikor földúton felhasal az autó, akkor a motornál nem szed le semmit a gépről. Feltéve ha jól lehet rögzíteni.

Ez az:

http://sklep.dixi-car.pl/oslona-silnik-ast...006-p-2871.html

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem. Tényleg a fizikai védelem a célja. Kemény fém, és teli lyukakkal. Szóval arra jó, pl. mikor földúton felhasal az autó, akkor a motornál nem szed le semmit a gépről. Feltéve ha jól lehet rögzíteni.

Ez az:

http://sklep.dixi-car.pl/oslona-silnik-ast...006-p-2871.html

És mennyibe fájt egy ilyen?

Fater zsigulija nemsoká kiesik a sorból, és akkor a sajátommal kell a terepre menni.

Link to comment
Megosztás:

És mennyibe fájt egy ilyen?

Fater zsigulija nemsoká kiesik a sorból, és akkor a sajátommal kell a terepre menni.

Én 15-ért jutottam hozzá, újként. Utángyártott, mintázat, merevítés nélküli lemezek vannak 20-25-ért. Gyárik boltban pedig 22-30-ért... :S

Akinek van otthon ipari vágója és lemezhajlítója az tud készíteni egyszerűt kb 5-6 ezerből. Csak kevés embernek van olyan.

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem. Tényleg a fizikai védelem a célja. Kemény fém, és teli lyukakkal. Szóval arra jó, pl. mikor földúton felhasal az autó, akkor a motornál nem szed le semmit a gépről. Feltéve ha jól lehet rögzíteni.

Ez az:

http://sklep.dixi-car.pl/oslona-silnik-ast...006-p-2871.html

Mondjuk azt, hogy is-is. B)

AstraG nem terepjáró, tehát úgy kell annak, aki oda viszi (a kutyacsontok örülnek neki) és még fel is fekteti. A furatok a motortér kedvező légáramlását szolgálják. Fémből készültet már csak bontóban láttam, műanyagot egy ilyen ECO modellen és utángyáriban kevesebb lukkal, valamint luk nélkül.

Az viszont tény, hogy sajnos ez (is) lemaradt a Cl2-ről.

Link to comment
Megosztás:

Én 15-ért jutottam hozzá, újként. Utángyártott, mintázat, merevítés nélküli lemezek vannak 20-25-ért. Gyárik boltban pedig 22-30-ért... :S

Akinek van otthon ipari vágója és lemezhajlítója az tud készíteni egyszerűt kb 5-6 ezerből. Csak kevés embernek van olyan.

Munkahelyen van minden (lemezvágó, élhajlító, plazmavágó, co, hengerítő, meg lemez is szartig).

Nehogy faragjak egyet! B)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azt, hogy is-is. B)

AstraG nem terepjáró, tehát úgy kell annak, aki oda viszi (a kutyacsontok örülnek neki) és még fel is fekteti. A furatok a motortér kedvező légáramlását szolgálják. Fémből készültet már csak bontóban láttam, műanyagot egy ilyen ECO modellen és utángyáriban kevesebb lukkal, valamint luk nélkül.

Az viszont tény, hogy sajnos ez (is) lemaradt a Cl2-ről.

Igazad van ebben, de vannak olyan helyzetek sajnos amikor elkerülhetetlen. Egyszer pl. beálltam autóval egy udvarba. Éjszaka szakadt az eső.

Másnap reggel lazán álok ki, de annyit süllyedt az autó, hogy a kapuköldök végig tépte az alját....

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azt, hogy is-is. B)

AstraG nem terepjáró, tehát úgy kell annak, aki oda viszi (a kutyacsontok örülnek neki) és még fel is fekteti. A furatok a motortér kedvező légáramlását szolgálják. Fémből készültet már csak bontóban láttam, műanyagot egy ilyen ECO modellen és utángyáriban kevesebb lukkal, valamint luk nélkül.

Az viszont tény, hogy sajnos ez (is) lemaradt a Cl2-ről.

Sajnos nem tudjuk megtenni, hogy legyen egy autópályás, egy boltba járó, meg egy terepes verda, mint az amerikai filmeken.

Amúgy meg jó szolgálatot tesz ez a lemez kőfelverődés meg apróvad ellen is.

Vitte már le kutya a lökösöm alsó felfogatását, nyúl meg a ködlámpámat. Levihet akármit alulról is.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem tudjuk megtenni, hogy legyen egy autópályás, egy boltba járó, meg egy terepes verda, mint az amerikai filmeken.

Amúgy meg jó szolgálatot tesz ez a lemez kőfelverődés meg apróvad ellen is.

Vitte már le kutya a lökösöm alsó felfogatását, nyúl meg a ködlámpámat. Levihet akármit alulról is.

Nagyon odavan a Zsiga? Telekjáró Wartburg 1.3 műszakival már van 50e Ft irányártól.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon odavan a Zsiga? Telekjáró Wartburg 1.3 műszakival már van 50e Ft irányártól.

Nem is az a gáz. Fater már nem nagyon vezet, rossz a szeme.

Most csak azért fenntartani, hogy néha kimenjünk a földekre, nem olcsó.

Maga az autó nem drága. Biztosítás, teljesítményadó, műszakiztatás...

Amúgy bírná még a büszke.Van benne 100e km, de ebből 60 földúton ment bele, meg futóval.

Motorja még ######a, de egy pár difit meg talpast már belepakoltam.

Link to comment
Megosztás:

ezt csak én tartom extra genya dolognak??

abszolút pofátlan

...ráadásul nem vagyok benne biztos hogy nem törvénytelen-e. Más szerzői joggal védett termékét még ellenszolgáltatás nélkül terjeszteni is kalózkodás, de pénzt kérni érte úgy hogy ő meg (valószínűleg) ellenszolgáltatás nélkül jutott hozzá, sztem minimum orgazdaság...

Link to comment
Megosztás:

Egy baromarcú ma délután 15.15 és 15.30 között leamortizálta a bal oldali tükrömet..

Hazaértem bkv-val, az autónak még semmi baja. Békésen ott parkolt a ház előtt.

Bemenentem, ettem egy tányér levest, majd szóltak, valami van a tükrömmel.

A burkolat a fűben, a tükörlap széttörve lógott, előrefele az egész..

Az ilyen embert elküldeném Gyöngyöspatába megveretni..

Link to comment
Megosztás:

Egy baromarcú ma délután 15.15 és 15.30 között leamortizálta a bal oldali tükrömet..

Hazaértem bkv-val, az autónak még semmi baja. Békésen ott parkolt a ház előtt.

Bemenentem, ettem egy tányér levest, majd szóltak, valami van a tükrömmel.

A burkolat a fűben, a tükörlap széttörve lógott, előrefele az egész..

Az ilyen embert elküldeném Gyöngyöspatába megveretni..

Részvétem a tükröd miatt,tudom milyen idegesítő,főleg,hogy nincs meg a tettes.Nekem Januárban egy parkolóban húzták meg a bal hátsó lemezt lökőssel együtt,hát ha ott állt volna előttem a balf...sz aki csinálta,most biztos sitten ülnék súlyos testi sértés vádjával.

K_p240_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Szolgálati G Astránknak lejárt a műszakija B) ,a rossz hír az ,hogy ezt a rendőrség vette

észre közúti ellenőrzés alkalmával. :D Úgyhogy szegényt egy időre le

kellett támasztani,helyette reggel egy Opel Vivaro várt a parkolóban.Kicsit

meglepődtem, mert nem mentem még ilyennel,de pár kilométer után megszoktuk

egymást.Csak a határon nem ismertek meg vele,már megszokták az Astrát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.