Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

óóó, az jóbuli.. szerintem ma már ezen mindenki túlesik :)

most egy kicsit nagyon szar, de 1-2-3 hónap mulva rádül a világbéke :D

Jól mondja Uhuhu; ne csüggedj el, ez a lényeg, ha nagyon sz@rul érzed magad, inkább beszélj róla egy haverral, sokat segít... :D Lényeg, fel a fejjel! :D

Szia. Nem bántásnak írtam, biztos vagyok benne ,hogy 4.5l gázolaj ára nem vág haza. Bocs a a formai hibáért ezután jobban odafigyelek .

Ne hülyéskedj, nem bántásként vettem B) Annyi csak, hogy most nem tudtam spórólni ( igaz, nem is gázolajon fogok, főleg nem kitudjahonnanmilyenminőségűt)), de talán majd legközelebb szerencsém lesz... :D

A fórumon a hibákról én is tudnék mesélni magamról, olyan másfél évig nem foglalkoztam vele, hogy mi az új hozzászólások előtt a kis kék kocka- mint kiderült, a legutolsó nem olvasott hozzászóláshoz visz az adott témában... Így könnyebb olvasni. Hát, én meg ezt nem tudtam... :D Hiába, mindig tanul az ember. :D

Link to comment
Megosztás:

Jól mondja Uhuhu; ne csüggedj el, ez a lényeg, ha nagyon sz@rul érzed magad, inkább beszélj róla egy haverral, sokat segít... :D Lényeg, fel a fejjel! :D

Ne hülyéskedj, nem bántásként vettem :D Annyi csak, hogy most nem tudtam spórólni ( igaz, nem is gázolajon fogok, főleg nem kitudjahonnanmilyenminőségűt)), de talán majd legközelebb szerencsém lesz... :D

A fórumon a hibákról én is tudnék mesélni magamról, olyan másfél évig nem foglalkoztam vele, hogy mi az új hozzászólások előtt a kis kék kocka- mint kiderült, a legutolsó nem olvasott hozzászóláshoz visz az adott témában... Így könnyebb olvasni. Hát, én meg ezt nem tudtam... :D Hiába, mindig tanul az ember. :D

Szia!

Bakker B) ,tényleg mindig tanul az ember újat. Ha Te ezt most nem írod Én sem találtam volna ki,hogy mi az a kék kocka,igaz Én ugyanúgy nem foglalkoztam vele, mint Te. KÖSZI! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Bakker B) ,tényleg mindig tanul az ember újat. Ha Te ezt most nem írod Én sem találtam volna ki,hogy mi az a kék kocka,igaz Én ugyanúgy nem foglalkoztam vele, mint Te. KÖSZI! :D :D

:) Én is Daykiller egyik írása után csak néztem, hogy jééé... :D Addig állandóan az utolsó hozzászólásokat nyitottam meg a jobb oldalon, aztán kereshettem vissza amit még nem olvastam. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem olvastam mostanaban a forumot, ugyhogy lehet nem ujdonsag, de gondoltam megosztom veletek.

Ma vittem az automat vizsgara a helyi markakepviseletre. Az adatok felvetelekor a munkafelvevo kozolte visszahivasos az autom.

Vezermutengely csere. Nem kaptam ertesitest? Mondom nem, nem vagyok elso tulaj.

A vizsgaval egyutt elvegzik a cseret is.

Ugyhogy vezermutengelyre visszahivas van a Z14XEP 2005-os evjaratnal. Pontosabban nem tudom melyik szeria, de a kepviseleten meg tudjak mondani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem olvastam mostanaban a forumot, ugyhogy lehet nem ujdonsag, de gondoltam megosztom veletek.

Ma vittem az automat vizsgara a helyi markakepviseletre. Az adatok felvetelekor a munkafelvevo kozolte visszahivasos az autom.

Vezermutengely csere. Nem kaptam ertesitest? Mondom nem, nem vagyok elso tulaj.

A vizsgaval egyutt elvegzik a cseret is.

Ugyhogy vezermutengelyre visszahivas van a Z14XEP 2005-os evjaratnal. Pontosabban nem tudom melyik szeria, de a kepviseleten meg tudjak mondani.

Modositanek: csak meghuzzak a csavart nem cserelik ki. felreerthettem. Csodalkoztam is, hogy miert cserelnek, ha nincs gond vele.

Bar ne is legyen ezekutan.

Link to comment
Megosztás:

Modositanek: csak meghuzzak a csavart nem cserelik ki. felreerthettem. Csodalkoztam is, hogy miert cserelnek, ha nincs gond vele.

Bar ne is legyen ezekutan.

no para :D

akik a fórumon laknak azok tudnak róla hogy gyárilag nem megfelelően lett meghúzva...

hát aki meg ... az meg azzal fog jönni hogy eltört a vezérműtengely.. hacsek nem kapott rá vissza hívást..

fordult elő olyan is ,hogy nem visszahívott z14xep-nek eltört...

mert a vissza hívás nem minden z14xep-re vonatkozik.. :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem csak arra, hanem Z10XEP-re, Z12XEP-re és Z14XEL-re is, bizonyos alvázszámokkal. :D

Mostmar tudom en is :D

Amikor megvettem a szerelom mondta hogy huzott a csavarokon mert lazak voltak.

Most megneztek megint de azt mondtak ok, megfelelo volt a nyomatek.

Eloszor feltem, hogy esetleg visszalazul, de ugylatszik nincs ilyen problema.

30000km ment bele az elso huzas ota.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem észre 1,5 éves astra G classicomon, hogy a fejtámláknak csak egy végállása van... (egy horony), ez is classic "sajátosság"? Nektek is ilyen? A nem classicokban is így van?

Köszönöm!

Szia!

Nálam az navigátor ülésnél van 1 pozíció a fejtámlára,a sofőr ülésnél nem vok benne biztos de azt hiszem 4 pozíció van!

Nekem 6 éves az autó!

Autó ipart is elérte a válság megtakarítás volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem észre 1,5 éves astra G classicomon, hogy a fejtámláknak csak egy végállása van... (egy horony), ez is classic "sajátosság"? Nektek is ilyen? A nem classicokban is így van?

Köszönöm!

Szia!!

Az én autóm 12 esztendős, Club felszereltséggel.

Ugyan ez a felállás. :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem csak arra, hanem Z10XEP-re, Z12XEP-re és Z14XEL-re is, bizonyos alvázszámokkal. :D

Helló!

Ezzel a Z12XEP-vel bogarat tettél a fülembe. Erre is volna visszahívás? Nekem Corsa D-m van, 2006-os évjáratú. Erre is lenne? Kb. két hónapja voltam a szervizben, rákérdeztem, és azt mondta a srác, hogy nem tud róla.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

No,

akkor mostantól érvényes visszahivás van a Z14XEP motorokra, a csapágycsésze meghúzására.

alvázszámok:

Modell Gyár Alvázszámtól Alvázszámig

Astra H Bochum 5 2 127191 5 2 243170

Astra H Antwerpen 5 5104564 5 5 256209

Astra H Ellesmere Port 5 8 076219 5 8 173158

Agila Gliwice 5 G 068130 5 G 115860

Astra G Gliwice 5 G 066872 5 G 115858

Meriva A Zaragoza 5 4 211396 5 4 395995

Combo C Azambuja 5 3 033004 5 3 071565

Corsa C Zaragoza 5 4 206462 5 4 395998

Corsa C Eisenach 5 6 068545 5 6 121411

Tigra B Heuliez 5 E 000001 5 E 042126

Csak az alvázszám-listán szereplő, Z10XEP (RPO kód LJ4), Z12XEP (RPO kód LB4), Z14XEP (RPO kód LJ2) vagy Z14XEL (RPO kód LKA) motorral felszerelt járműveket kell átszerelni.

szóval akinek ilyen autója van lehet jelentkezni az ellenörzésre....

Ezt írta anno Uhuhu ,ezekre van visszahívás!D Corsa nincs benne!

Helló Ernie,én szoktam Szeghalomban járni ,van ott egy haverom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.