Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Aham köszi az oltást! Nos van ismerős ott ahonnan vettük és szervízis van! Mi meg szoltunk nekik hogy nézzék át teljesen nah de mindegy... benyaltuk

1.nem oltásnak szánta, hanem jó tanácsnak

2. egy átnézéssel sem lehet megállapítani minden esetleges hibát

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most jutottam hozzá egy Tech2-höz. Valaki el tudná mondani, hogy hogyan tudok vele hibakódot kiolvasni? Kaptam hozzá egy cd-t is, amiről persze nem lehet feltelepíteni a programot, ezért érdeklődök először itt, hátha tud valaki hasznos infót adni erről az egészről. Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most jutottam hozzá egy Tech2-höz. Valaki el tudná mondani, hogy hogyan tudok vele hibakódot kiolvasni? Kaptam hozzá egy cd-t is, amiről persze nem lehet feltelepíteni a programot, ezért érdeklődök először itt, hátha tud valaki hasznos infót adni erről az egészről. Köszönöm!

szerintem uhuhu kolléga tud segíteni...

Link to comment
Megosztás:

Hello! Kell még a freemail segítség, vagy már megoldódott? Ha kell, jöhet a PÜ. :D

Szerintem 2 fajta freemailes van: aki még nem, de fog, és aki már váltott. Mondjuk gmailre. Én pár éve, a napjában 40x b@megoló munkatársam pedig kb 10 év után tegnap váltott. Szinte sosem ment neki rendesen a levelezője...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 2 fajta freemailes van: aki még nem, de fog, és aki már váltott. Mondjuk gmailre. Én pár éve, a napjában 40x b@megoló munkatársam pedig kb 10 év után tegnap váltott. Szinte sosem ment neki rendesen a levelezője...

én nemtom,megnem értek hozzá

semmi bajom vele :D

WLM-et használom..

Link to comment
Megosztás:

1.nem oltásnak szánta, hanem jó tanácsnak

2. egy átnézéssel sem lehet megállapítani minden esetleges hibát

jah oksa sry...

mondjuk érdekes egy kerregő hangot nem meg hallani miközben átnézik az autót...:S mindegy csak rakják rendbe...

Köszi a jó tanácsit...:D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig szar, de közben a probléma megoldódott mert megszereztem máshonnan de azért aggaszt...

Lehet váltok én is Gmail-re csak nagyon sokminden jön a freemail-en

....

át kell irányitani a freemailt a gmailra. nekem 10 éve át van irányitva, és így jó :D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig szar, de közben a probléma megoldódott mert megszereztem máshonnan de azért aggaszt...

Lehet váltok én is Gmail-re csak nagyon sokminden jön a freemail-en

....

Hali,

a Gmail-fiókot be tudod úgy állítani, hogy "behúzza" a freemailes leveleidet is és oda be sem kell lépned nagyon...

Így van nekem is :D

szerk:

na nátom, közben uhuhu már leírta ugyanazt gyakorlatilag :D

Link to comment
Megosztás:

Hali,

a Gmail-fiókot be tudod úgy állítani, hogy "behúzza" a freemailes leveleidet is és oda be sem kell lépned nagyon...

Így van nekem is :D

szerk:

na nátom, közben uhuhu már leírta ugyanazt gyakorlatilag :D

Ha meg a G-mailbe sem akarsz belépni,csak Thunderbird-del vagy Outlook-kal olvasgatni, beállítod, hogy IMAP-ként húzza le a levelező kliensed és a gépeden is meglesznek a levelek illetve a Gmail-on is megmarad amíg kézzel nem törlöd.

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak IMAP-os levéllekérési internetszabványt tudót érdemes használni, aki váltani akar...

A gmail hálistennek tudja az IMAPot, be is van állítva a munkahelyi MAC-emen a Mailben (olyan, mint az Outlook, aki esetleg nem ismeri) és IMAPpal megy, szinkronizál a 2 progi. Eddig pár év alatt egyszer ha nem tudtam gmailezni talán, de lehet, hogy csak az indexes hírekre emlékszem...

Link to comment
Megosztás:

Megtanítottad neki? Nekem a szalonból kihozott autóm sem tudja első perctől kezdve, pedig értékelném ezt a fícsőrt :D

Kapjuk szét a két verdát és nézzük meg az eltéréseket :D

Ha benne van a komfort elektronika,akkor neked is működnie kellene távirányítóval!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Astra G-re szeretnék 16"os felnit venni! Találtam egyet ami 16" 205/55 ET37! Elmegy szerintetek? Nem ér bele semmibe? Vagy mi az ami még elmegy?

ha nincs ültetve az autó, akkor igen

nekem ET35 van fenn, nekem néha kanyarodásnál ha van hupli (mér ne lenne) az úton, akkor beleér, de nekem van pár centi ültetés

Aez1

Aez2

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.