Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Holnap hajnalban irány a Balaton, erre tessék, esik az eső. :D

Arrafelé is ilyen takony idő van?

Az a baj hogy nagyon messze vagy.. onnan elég nehéz megítélni hogy milyen az idő errefelé, de tegnap délután óta a Szeged-Veszprém-Budapest háromszögben nem esett, ez tuti. És a Balatonnál sem, kenesétől füredig legalábbis biztosan nem.

Link to comment
Megosztás:

Üdv

le szeretném szedni hátsó kárpitot, de az ablatekerő levételével nem boldogulok

tud nekem ebben vki segíteni? hol kéne mit benyomni, hogy le tudjam húzni?

Egy omega gyűrű fogja a tekerőt, azt pattintsd ki óvatosan egy kis csavarhúzóval. Nem árt, ha valami ronggyal közrefogod, nehogy elpattanjon valami zugba.

Link to comment
Megosztás:

Egy omega gyűrű fogja a tekerőt, azt pattintsd ki óvatosan egy kis csavarhúzóval. Nem árt, ha valami ronggyal közrefogod, nehogy elpattanjon valami zugba.

Én is küzdök ezzel a problémával. De nekem olyan gyűrű van rajta ami teljesen körbeveszi a tekerőt. Na azt hogyan kelle leszedni:

Link to comment
Megosztás:

Én is küzdök ezzel a problémával. De nekem olyan gyűrű van rajta ami teljesen körbeveszi a tekerőt. Na azt hogyan kelle leszedni:

Egy omega-gyűrűvel ne bénázzatok már ennyit :D

Nem könnyű azt aláírom, de nem is kell túlmisztifikálni a dolgot. Sok variáció nincs.

Link to comment
Megosztás:

Én is küzdök ezzel a problémával. De nekem olyan gyűrű van rajta ami teljesen körbeveszi a tekerőt. Na azt hogyan kelle leszedni:

Én így csináltam:

Erős drótból hajlítottam kicsi kampót

Kárpit benyom (takaró műnyaggal együtt) kis csavarhúzóval kipiszkáltam omega barátunkat, hogy lássam és alá tudja rakni a kampót

csavarhúzó letesz, majd két kézzel húzás. Le is jött

ja és nyilván mindezt a tekerő ellentétes oldalán

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam korábbi hozzászólásokat itt a fórumon a vezérműtengely törésekkel kapcsolatban.

Nekem néhány hónapja tört el a kipufogó oldali az Astrámban, ugyancsak a lefogató csavarok lazultak fel,

mint ahogy azt mások is leírták (2005-ös, Z14XEP, 60000km).

Csak a törött tengely lett cserélve az autóban. Ezt nektek is így csinálták?

Azért kérdezem ezt mert a csere óta alapjáraton az autó motorja rángat.

Úgy 4-5 másodpercenként rángat kb. hármat majd megint jó az alapjárat pár másodpercre.

Az autó teljesítményén én nem vettem észre teljesítmény csökkenést.

Ötlet, hogy mi okozhatja????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam korábbi hozzászólásokat itt a fórumon a vezérműtengely törésekkel kapcsolatban.

Nekem néhány hónapja tört el a kipufogó oldali az Astrámban, ugyancsak a lefogató csavarok lazultak fel,

mint ahogy azt mások is leírták (2005-ös, Z14XEP, 60000km).

Csak a törött tengely lett cserélve az autóban. Ezt nektek is így csinálták?

Azért kérdezem ezt mert a csere óta alapjáraton az autó motorja rángat.

Úgy 4-5 másodpercenként rángat kb. hármat majd megint jó az alapjárat pár másodpercre.

Az autó teljesítményén én nem vettem észre teljesítmény csökkenést.

Ötlet, hogy mi okozhatja????

nem zárnak rendesen a szelepeid a hengerfejben.

kapott egy pofont, és deformált.

DE: márkaszervizben javíttattad? mert akkor garanciába meg kell csinálniuk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.