Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nemtom! Forgalmiban Club volt.

Sok nyűg volt vele. Valszeg vissza lett tekerve az órája. :D

Lecseréltem egy fiatalabbra.(Ahogy az asszonyt szokták :D )

No-no, ha jól karbantartott és szervizelt az az asszonyka, nem kell őt lecserélni valami tapasztalatlan csitrire... :D

Link to comment
Megosztás:

Kb, csak véknyabb. :D

De megoldottam. Nagy keservesen bokáig tudtam csűrölni a kádat. :D

Tegnap nálunk is csőtörés volt, reggel 8-tól d.u. 5-ig nem volt víz. Lajtos kocsival járták a várost a vízügyisek. Bakker, tiszta őskori feeling. :D Élmény volt a budit leönteni az 5L-es ablakmosó folyadékos műanyagból. :P

Link to comment
Megosztás:

Motor hogy muzsikál?

Köszöni szépen megy rendesen. Melegen ketyerészik kicsit alapjáraton de amúgy minden oké vele. Már volt egy olajcseréje is. Nem fogy sem a viz sem az olaj hál istennek... Mentem vele nem tudom pontosan olyan 5 ezret eddig.

Majd a hosszbordás szijat kell mostanság cserélnem mert kezd öregedni láthatólag. Tényleg... az is görgőkkel együtt megy vagy csak szólóban?

Link to comment
Megosztás:

Igen el is volt nekem mentve könyvjelzőbe de már nem volt semmi... Azért kérdeztem

Nekem asszem le vannak mentve a doksik a gépemre.Ha privibe küldesz emil címet, reggel átküldöm neked, ha addig nem oldódik meg és tényleg megtalálom.Most megyek éjszakára melózni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.