Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez nekem döbbenet. Hogy bír ki nálatok ennyit egy lapát? Mi kb évi 10-13 ezret megyünk évente, és max 2 év elteltével bizony aktuális a csere.

Én a gyári lapátjaimat januárban raktam az autóra és a jobb oldali már kukás. ;)

Én is ~évente cserélem, amikor nekiáll csíkozni ki nem állhatom.

Nekem nappal kint áll a kocsim, amikor dolgozom, szerintem az sem tesz neki jót. Most egy pár auchanos aero twin kinézetű lapát kb fél évet bírt, de 1600Ft volt egy pár...

Link to comment
Megosztás:

Igen nálam is garázsba áll a kocsi, de sajna nem fűtött + mivel garázssor ezért oldalról felülről sem fűti semmi. Max kevésbé hideg éjszakákon a motor melege ami előző elsti beálláskor maradt. Viszont nem esik rá az eső/hó illetve nem süti keménynen a nap. Ilyen körülmények között tud 3 évet egy rarnitúra. Ezért tettem fel a kérdést hogy érdemes-e aero twint venni mert ha az is csak ennyi megy el +3000 ért akkor maradok a gyárinál. A gyári is nagyon szépen törölt meg most sem csíkoz csak maszál.

Link to comment
Megosztás:

Igen nálam is garázsba áll a kocsi, de sajna nem fűtött + mivel garázssor ezért oldalról felülről sem fűti semmi. Max kevésbé hideg éjszakákon a motor melege ami előző elsti beálláskor maradt. Viszont nem esik rá az eső/hó illetve nem süti keménynen a nap. Ilyen körülmények között tud 3 évet egy rarnitúra. Ezért tettem fel a kérdést hogy érdemes-e aero twint venni mert ha az is csak ennyi megy el +3000 ért akkor maradok a gyárinál. A gyári is nagyon szépen törölt meg most sem csíkoz csak maszál.

Link to comment
Megosztás:

znhp53az91d4bs2jm19e_tn.jpg

Na ez is jó... nézegetem a régi képeket

erre meglátom ezt a képet:

na a Sajót is a Svédek találták fel :lol:

MÁS..

felkerült a téli guma ...

fura a hangja ,de legalább tapad ;)

mégegymás ;)

felültöltős mosógép... aminek kinyílt menet közben a dob...

járt már így valaki??

Megvolt a délutáni csináld magad vörpul :lol:

Link to comment
Megosztás:

%7Boption%7D

Na ez is jó... nézegetem a régi képeket

erre meglátom ezt a képet:

na a Sajót is a Svédek találták fel :lol:

MÁS..

felkerült a téli guma ...

fura a hangja ,de legalább tapad ;)

mégegymás ;)

felültöltős mosógép... aminek kinyílt menet közben a dob...

járt már így valaki??

Megvolt a délutáni csináld magad vörpul :lol:

mégegymás :lol: igen, pont így jártunk az Indesit felültöltősünkkel. Ez volt az utsó csepp a pohárban. Lecseréltük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek jó lehet a H astra kormánya a G-be?

(B zafi kormányt szeretnék az enyémbe, csak gondoltam így szalonképesebb ebben a topicban. elvégre kb. ugyan az a két ató)

Szia!

Szerintem jó a G-be a H astra kormány,mert én a neten találtam képeket,ahol az illető G astrát alakított át,és ebben az átalakításban benne volt a G kormány H kormányra cserélése,ha gondolod,holnap teszek fel képeket róla.

Link to comment
Megosztás:

mégegymás ;)

felültöltős mosógép... aminek kinyílt menet közben a dob...

járt már így valaki??

Megvolt a délutáni csináld magad vörpul ;)

Igen, mi is jártunk így, ez is Whirlpool. Hogy hogy bírt kinyílni, azt el nem tudom képzelni, de megtette. Fölakadt az ajtaja a fűtőszálban, a motor meg eltépte az ékszíjat. Jó játék volt nekem is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, mi is jártunk így, ez is Whirlpool. Hogy hogy bírt kinyílni, azt el nem tudom képzelni, de megtette. Fölakadt az ajtaja a fűtőszálban, a motor meg eltépte az ékszíjat. Jó játék volt nekem is ;)

pontosan ugyan ez volt... csak itt nem szakadt a szíj ,időben észre vette elekné a problémát ;)

én is tesztelgettem hogy a francba tudott kinyílni ... de nem jöttem rá..

én ezt a gépet félévesen vettem.. 6éve.. és a vízkő a fűtőszálon minimális,nesze neked calgon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.