Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Autószerelő haverom mondta:

Franciát, Fordot, Fiátot, F..t ne vegyél....Az autó a német és a japán.... :lol:

Ezt kicsit javítanám... Franciát, Fordot, Fiátot, F..t ne vegyél hat millió alatt... A felső kategóriásokkal sok baj nincs... de ez sajna szinte mindre igaz...

Link to comment
Megosztás:

Autószerelő haverom mondta:

Franciát, Fordot, Fiátot, F..t ne vegyél....Az autó a német és a japán.... ;)

hy

nekem volt fiat bravom,10 évesen adtam el addig hibátlanul muzsikált!! :)

utána vettem egy fiat stilo dynamic felszereltséggel ,már régota szerettem volna, nagy csalodás volt 3évesen vettem,4évesem eladtam az összes elektronika beszart benne már nem biztam benne mikor visit benne a fedélzeti és kiírja az elektomos hibákat!!attól független szerettem de eldtam mert pénztemető volt :lol:

de nem lehet álltalánosítani hogy szarok a fiatok!

Link to comment
Megosztás:

Nem is lenne ez olyan hülyeség, mármint a magyar autó. Most megvette az állam a Rábát, a belső piacra (is) lehetne valami kisebb pöcsköszörűt ócsóér' gyártani... :lol:

Régen pl. a Csepel vagy a Pannónia fogalom volt a maga kategóriájában. Szóval, a szellemi tőke meglenne hozzá, csak a másik fajta tőke, az ójrós/céháefes, az bajosabb.

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérésem lenne,hogy lefényképezné-e valaki a gyári autókulcsokat

akinek megvan mind a kettő belőle.Nem a Classic hanem az első szériás

lehetőleg 1998-99 -es autóé érdekelne,hogy hogyan néz ki.

A pótkulcs miatt kérdezem,úgy mondták nekem hogy az első kulcs az a távirányítós

de a másodkulcs az már nem.Szeretnék egy tartalékkulcsot csináltatni és ahhoz kellene

a kép a gyári kulcsokról!Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérésem lenne,hogy lefényképezné-e valaki a gyári autókulcsokat

akinek megvan mind a kettő belőle.Nem a Classic hanem az első szériás

lehetőleg 1998-99 -es autóé érdekelne,hogy hogyan néz ki.

A pótkulcs miatt kérdezem,úgy mondták nekem hogy az első kulcs az a távirányítós

de a másodkulcs az már nem.Szeretnék egy tartalékkulcsot csináltatni és ahhoz kellene

a kép a gyári kulcsokról!Köszi!

Bár most nincs kéznél eredeti fénykép, de nekem mindkét kulcsom csontra egyforma, ilyen:

kulcs.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.