Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nektek amúgy van benne valami tűzoltó készülék? Nekem van bent egy nagyon kicsi. Ha szükség lenne rá, nem tudom, hogy elég lenne-e. Itt a nagy sem segített, lehet későn kezdték oltani.

Egy kicsi nekem is van bent, egy ehhez hasonló tűzhöz semmit nem érne valószínűleg, de azért több mint a semmi, ha baj van mégiscsak van mihez nyúlni.

Egyszer régen valahol azt olvastam, hogy ha tűz üt ki a motortérben, azt úgy kell elkezdeni oltani, hogy résnyire felnyitni a motorháztetőt, és nyomni alá az anyagot a tűzoltókészülékből. Szerintem ez esetben is hatékonyabb lett volna, mert két nagy tűzoltókészülék is volt ott, de így hogy kívülről fújkálták gondolom nem nagyon jutott el oda az anyag, ahova kellett volna.

Link to comment
Megosztás:

Elől a lökös alatt látszik a tűz. Érthetetlen, hogy miért nem oda fújta, ha nem akarta felnyitni a géptetőt. Egyébként én sem nyitottam volna fel. Egyszer kigyulladt alattam egy elektromos targonca. Régi ótvaros vacak. Mikor kivágtuk a tetejét, egy méterre csapott fel a tűz, ami előtte szinte csak füstölt. Szerencsére mi számoltunk rá, úgyhogy rögtön fújtuk is.

Link to comment
Megosztás:

Nektek amúgy van benne valami tűzoltó készülék? Nekem van bent egy nagyon kicsi. Ha szükség lenne rá, nem tudom, hogy elég lenne-e. Itt a nagy sem segített, lehet későn kezdték oltani.

Nekem van, mert vannak országok (pl.:GR), ahol kötelező és az ottani rendőrök ezért néhány ismerősömet meg is vágták sok finom euroval. Amúgy értelmetlen, mert egy személygk-ban elhelyezhető készülék a kellő helyen elhelyezve csak dekorációnak ill. a jó szándék és akarat kinyilvánítására, lelkiismereted megnyugtatására elegendő. Egy égő, kisebb olajos rongyra elég, de ha menet közben veszed észre a füstöt, mire megállsz már rég túl vagy ezeknek a készülékeknek a képességein. Hamis biztonságérzetet ad, bátrabban mentesz másokat.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van, mert vannak országok (pl.:GR), ahol kötelező és az ottani rendőrök ezért néhány ismerősömet meg is vágták sok finom euroval. Amúgy értelmetlen, mert egy személygk-ban elhelyezhető készülék a kellő helyen elhelyezve csak dekorációnak ill. a jó szándék és akarat kinyilvánítására, lelkiismereted megnyugtatására elegendő. Egy égő, kisebb olajos rongyra elég, de ha menet közben veszed észre a füstöt, mire megállsz már rég túl vagy ezeknek a készülékeknek a képességein. Hamis biztonságérzetet ad, bátrabban mentesz másokat.

Nekem is van! Azt azonban kevesen tudják, hogy a tűzoltó készülékeket nem úgy kell használni, hogy addig nyomom amíg ki nem fogy, mert így sokkal kisebb a hatékonysága. Az oltóanyagot meg-meg szakítva kell kijuttatni az égő területre, így nagyobb az esély hogy megfékezhető legyen a tűz. - legalább is én így tudom :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!

Igaz nem a tűzzel kapcsolatos, de lenne egy kis problémám az alapjárattal. Mostanában ingadozik. Igaz nem nagyon, de most már nem csak a fordulatszám mérőn, hanem a motor hangján is észreveszem egy kicsit(1.6, 16V). Hol kezdjem? Ha tudtok adjatok tanácsot. Előre is köszi.

Szoktam a fórumot olvasgatni és ha már van rá válasz arra is utaljatok(akkor bocs a kérdésért).

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van! Azt azonban kevesen tudják, hogy a tűzoltó készülékeket nem úgy kell használni, hogy addig nyomom amíg ki nem fogy, mert így sokkal kisebb a hatékonysága. Az oltóanyagot meg-meg szakítva kell kijuttatni az égő területre, így nagyobb az esély hogy megfékezhető legyen a tűz. - legalább is én így tudom :sneaky:

Egy kis érdekesség a témában... :icon10::

http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/02/mit-tegyunk-autotuz-eseten.html

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van! Azt azonban kevesen tudják, hogy a tűzoltó készülékeket nem úgy kell használni, hogy addig nyomom amíg ki nem fogy, mert így sokkal kisebb a hatékonysága. Az oltóanyagot meg-meg szakítva kell kijuttatni az égő területre, így nagyobb az esély hogy megfékezhető legyen a tűz. - legalább is én így tudom :sneaky:

A 0,5-1-1,5 kg-os poroltókat, 500-1000 ml-es aerosolokat úgy üzemeltetheted, ahogy akarod. Egy-egy készülék típustól függően némi időnyerésre elég csak. Némelyik inkább dezodorálásra, hintőporozásra. Ha nálunk is kötelező felszereléssé tennék és senki sem mulasztaná el a kötelező segítségnyújtást, akkor forgalmas helyen több készülék is összejöhet.Akkor is csak korlátozottak a képességei (kezdődő és nem a már kialakult, nagy lánggal égő autótűzre), már csak az átlag autós ruházata miatt is. Mentsd a magad és mások irháját a többit bízd szakemberekre.

Én mindig abban bízok, hogy egyre jobb készülékek kerülnek az üzletek polcaira, de nekem nem tűnt föl, hogy ez így volna. Jó ideje - mióta a vállalati tűzoltóságunkat felszámolták - nem követem már a tűzoltással kapcsolatos dolgokat, pedig anno még a Laktanya utcába is kellett járnom tüo. parancsnokira. Vannak itt a fóromon hivatásosak is! Kíváncsi volnék tapasztalatukra, véleményükre

Link to comment
Megosztás:

A 0,5-1-1,5 kg-os poroltókat, 500-1000 ml-es aerosolokat úgy üzemeltetheted, ahogy akarod. Egy-egy készülék típustól függően némi időnyerésre elég csak. ...

Vannak itt a fóromon hivatásosak is! Kíváncsi volnék tapasztalatukra, véleményükre

Így van de az az időnyerés sokat jelent/het! :icon1:

Az 1, ill. 2kg-os porraloltók (többet érnek, mintha nem is lennének), működési idejük >6, ill. >9mp, ami nem tűnik soknak, de sok esetben rengeteget számít. A kis, kezdődő tüzet még meg is szüntetheti. Ha meg van egy üzlet, teherautó, stb. a közvetlen közeledben, nem teheti meg!, hogy nem adja oda, így van esély az eloltásra.

Kinyitni nem érdemes a motorháztetőt, mert amint oxigént kap a tűz, akár méteres lánggal is kicsaphat, ami ugye sérüléssel is járhat. Ha van kéznél rendes, min. 6kg-os tűzoltókészülék, azzal már lehet valamit kezdeni, annyira kinyitni a motorháztetőt, hogy a csövet bedugva működteti a delikvens a készüléket.

Meg ugye telefon, 105:

  • mi ég,
  • hol ég (pontos helyszín!),
  • emberélet van-e veszélyben,
  • név,
  • telefonszám.

Ez általánosan minden bejelentésre igaz, a további kérdéseket majd a telefonban...

:icon10:

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!

Igaz nem a tűzzel kapcsolatos, de lenne egy kis problémám az alapjárattal. Mostanában ingadozik. Igaz nem nagyon, de most már nem csak a fordulatszám mérőn, hanem a motor hangján is észreveszem egy kicsit(1.6, 16V). Hol kezdjem? Ha tudtok adjatok tanácsot. Előre is köszi.

Szoktam a fórumot olvasgatni és ha már van rá válasz arra is utaljatok(akkor bocs a kérdésért).

Milyen motor X vagy Z?

Mindenképp az alapjárati motor ,folytószelep,AGR szentháromság körül kellene először

kutakodni,tisztogatni.Főleg mert semmibe sem kerül és általában megoldja az egyszerűbb problémákat!

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztam haza végre az autót: 1999-es 1.6 8 szelepes Caravan. A hosszú úton ismerkedtünk: először is, ég a légzsákvisszajelző. Ez mitől lehet? Többszöri beindítás után is úgy marad. Aztán: a kedves tulaj a kocsi kifizetése után halkan közölte, hogy ja, és amúgy az AGR szelep miatt néha rángat, de nem gáz, mert még nem ég a lámpa. :icon11: Na, szuper. Vezetve tényleg rángat néha, főleg ha visszaengedjük a gázt, de nem mindig érezni. Ezzel mennyi ideig lehet járkálni? Sürgősen cserés? És ha igen, mennyibe kerül?

Amúgy jól megy, sokkal rosszabbra számítottam, persze nem gyorsul úgy, mint a Vectra. :) S bár már volt ilyen autóm, fura az indexkar is, ráadául 110-nél fel akartam váltani hatodikba.....

Link to comment
Megosztás:

Tele van a hócipőm! A mai napon szerelőnél jártam, aki kicserélte a támcsapágyakat, szilenteket, és a jobb első kerékagyat, amiben a gumisnak sikerült tegnap az egyik kerékanya csavart megszakítani. (megértem egyet tegnap szerezni :smartass: , hogy ma vihessem a szerelőnek beszerelésre)

A szaki aránylag hamar kész lett és nem is került sokba, de az egyik alaphiba, amivel felkerestem őt, a kormány elfordításánál hallható kattogó hang megmaradt, igaz valamivel halkabban, mint korábban. Viszont új problémaként jelentkezett, hogy a kocsi gyorsításkor az egyik, gázelvételkor a másik irányba kezdett húzni :sick: .

Nos most késő délután fogtam magam és nekiveselkedtem a hiba okát megtalálni. Sikerült, de a guta kerülgetett, miért nekem kell ezzel szórakoznom, ráadásul egy autószerelőt követően.

  • A kattogó hangot kerestem meg először. Pitiáner hiba, a kutyacsont alsó gömbcsulklója akadozik, és az adja a hangot - ezt a szerelő is kitalálhatta volna, no meg ezzel együtt ki is cserélhette volna a rossz alkatrészt, ha már amúgy is a futóművön brékelt.
  • Az ide oda húzás magyarázata is egyszerű, hiszen a futómű geometria változása okozza. Ez persze nem volt véletlen, mert a gólyaláb felső rögzítő csavarját csak rátette a menet végére, de "elfelejtette" meghúzni. Ez már durva, amikor a porvédő kupakot rá is tette!

Hozzáteszem, hogy a szerelő srácnak jó híre van, a környékből szinte mindenki hozzá viszi a kocsiját. De azért engem nem vigasztal, hogy ma éppen rossz napja lehetett, főleg ha a kocsim futóműve látja kárát. No, most jól kidohogtam magam.

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztam haza végre az autót: 1999-es 1.6 8 szelepes Caravan. A hosszú úton ismerkedtünk: először is, ég a légzsákvisszajelző. Ez mitől lehet? Többszöri beindítás után is úgy marad. Aztán: a kedves tulaj a kocsi kifizetése után halkan közölte, hogy ja, és amúgy az AGR szelep miatt néha rángat, de nem gáz, mert még nem ég a lámpa. :icon11: Na, szuper. Vezetve tényleg rángat néha, főleg ha visszaengedjük a gázt, de nem mindig érezni. Ezzel mennyi ideig lehet járkálni? Sürgősen cserés? És ha igen, mennyibe kerül?

Amúgy jól megy, sokkal rosszabbra számítottam, persze nem gyorsul úgy, mint a Vectra. :) S bár már volt ilyen autóm, fura az indexkar is, ráadául 110-nél fel akartam váltani hatodikba.....

:)

a légzsák:

valszeg a szokásos

ülés alatti csati széthúz befúj kontakt sprayel és reménykedik hogy jó lesz

AGR :

meg kell próbálni kitakarítani ,vagy lezárni,vagy venni újat :)

6ik :

az jó lenne nekem is :D

Link to comment
Megosztás:

Hú, köszi, hogy ilyen gyors voltál. :)

Milyen pénzösszeg az új szelep? Bár még gumikat is kell vennem, mert persze, hogy ősrégi téligumival kaptam. <_<

sok :)

mingyá utána nézek

beszélj P. Jánossal :) ,hátha segít kitakarítani

képet rakhatnál fel :)

szerk:

http://opelcentrum.hu/aruhaz/uzemanyag-rendszer/agr-szelepek/agr-szelep-x12-14-16sz-x14-16xel-af-cb?keyword=agr

szerintem van ettől olcsóbban :)

Link to comment
Megosztás:

És mit tett, összepisilte magát? Mert az sem rossz megoldás, ha nincs más. :D

Nemtom. Másik kocsiban történt a menetoszlop közepe táján. már csak a végkifejletet láttam: kényes helyen égésnyom a gyakorlónadrágon. Elmondása szerint tűztáncot járt a Zilben. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.