Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igazából jobban szeretném azt a megoldást, hogy rendesen megcsinálja valaki azt a légzsákvisszajelzős problémát. Majd, idővel....

Nekem Michelin-t ajánlottan 20 800-ért szerelve darabját. Még gondolkodom.

Michelint 21.000 Ft-ért unszoltak 3809 DOT számmal.

Link to comment
Megosztás:

...

Viszont a légzsákvisszajelzőhöz nem nyúlt, azt mondta, látja, hogy volt már forrasztgatva, szerinte, ha zavar, kössük ki a lámpát. :)

...

Azért azzal remélem tisztában vagy, hogy így egyáltalán nem működik a légzsák... (Nem szeretnék senkiről így ismeretlenül előítéleteket gyártani, de az ilyen "kösd ki a visszajelzőt" jellegű "javítások" azért nálam már erősen leverik a biztosítékot, pláne, ha egy légzsák rendszerről van szó :angry: )

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kedves ismerősöm, aki mellesleg Opel szervízben dolgozott régebben - átnézte az Astrát. Kitakarította az AGR szelepet, azt monda, olyan mocskos volt, hogy 2 óráig áztatta. :icon11: Most szuperul megy, nem rángat. :)

Viszont a légzsákvisszajelzőhöz nem nyúlt, azt mondta, látja, hogy volt már forrasztgatva, szerinte, ha zavar, kössük ki a lámpát. :)

Már csak valami jó gumit kellene vennem rá. :)

mondtam én :D :D

az baj hogy ha világít a légzsák lámpi akkor nem is működik ha kell :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 99'es évjáratú 1.4 16V Astra G üzemanyag lámpája elkezd világítani folyamatosan, akkor még kb. hány liter benzin lehet benne és hány km tehető még meg vele.

Illetve ha ütemesen villog a lámba ebben az esetben?

Gondolom 1.6 16V Twinport esetén is ugyan ezek az értékek.

Minden autónál eltér ez hogy mennyit lehet vele még menni, vagy általában hasonló?

Köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.