Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Segitségeteket szeretném kérni: 2006-2007 G astrat keresek megvételre (ferdehátut), 1,4-es benzinest.

Ha valaki tud keveset futott sérülésmentest (eredeti fényezésűt) kérem jelezzen felém, addig a részletekbe nem akarom belemélyedni.

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

gomb jani :

Van hangja mi? :)

Én úgy voltam vele, hogy 15 évig néztem a TV-ben és egyszer nemrég kijutottam egy szabadedzésre... többre már nem vágyom (jó nekem a fotelből is) de akit ez érdekel annak egyszer hallania kell ezt élőben...

Link to comment
Megosztás:

talán annyi hogy tvben minden részletet látsz

nincs tömegnyomor

egy jó hangrendszer sok mindent vissza ad

de élőbe .... az a hang....

Egyszer meg kéne már néznem a Magyar Nagydíjat a helyszínen. Sokszor akartam már, de valahogy sajnáltam rá a pénzt.

Link to comment
Megosztás:

talán annyi hogy tvben minden részletet látsz

nincs tömegnyomor

egy jó hangrendszer sok mindent vissza ad

de élőbe .... az a hang....

ja-ja, a TV-n ami átjön azon csak aludni lehet :)

Én a célegyenes végi tribünre ültem ki, amikor az első kigyorsított előttem a boxutcából (és ott nyélgáz van) na ott sokkot kaptam :D

Link to comment
Megosztás:

ja-ja, a TV-n ami átjön azon csak aludni lehet :)

...viszont folyamatosan követheted/láthatod az eseményeket, nem úgy van hogy elmegy a mezőny, aztán 1 perc csend, aztán megint 30 másodperc amíg elmegy a mezőny a következő körben... valamint arról sem maradsz le ha a pálya túloldalán történik egy látványosabb előzés/kicsúszás. Konlúzió: mindegyiknek megvan a maga előnye tehát el kell menni a helyszínre és onnan kell nézni, de azért vigyél magaddal egy hordozható tévét is hogy ne unatkozz amíg a mezőny a pálya túlsó oldalán van. :D

Link to comment
Megosztás:

...viszont folyamatosan követheted/láthatod az eseményeket, nem úgy van hogy elmegy a mezőny, aztán 1 perc csend, aztán megint 30 másodperc amíg elmegy a mezőny a következő körben... valamint arról sem maradsz le ha a pálya túloldalán történik egy látványosabb előzés/kicsúszás. Konlúzió: mindegyiknek megvan a maga előnye tehát el kell menni a helyszínre és onnan kell nézni, de azért vigyél magaddal egy hordozható tévét is hogy ne unatkozz amíg a mezőny a pálya túlsó oldalán van. :D

Áh nem, mondom nekem semmi bajom a TV-vel... kényelmes, olcsó a sör, stb :)

Csak egyszer élőben is meg kell tapasztalni de arra elég az olcsó pénteki jegy is.

Link to comment
Megosztás:

...viszont folyamatosan követheted/láthatod az eseményeket, nem úgy van hogy elmegy a mezőny, aztán 1 perc csend, aztán megint 30 másodperc amíg elmegy a mezőny a következő körben... valamint arról sem maradsz le ha a pálya túloldalán történik egy látványosabb előzés/kicsúszás. Konlúzió: mindegyiknek megvan a maga előnye tehát el kell menni a helyszínre és onnan kell nézni, de azért vigyél magaddal egy hordozható tévét is hogy ne unatkozz amíg a mezőny a pálya túlsó oldalán van. :D

Tribünök előtt mindenhol van kivetítő, de állóhelyen se nehéz úgy helyezkedni, hogy ráláss egyre. Amúgy pillanatok alatt széthúzódik a mezőny, csak az első pár körben vannak együtt utána már folyamatosan van látnivaló, ráadásul a Hungaroring jó abból a szempontból, hogy elég nagy részét belátni mindenhonnan szinte, mi nem szoktunk unatkozni :). Tényleg teljesen más élmény, mint TV-ben, és a hangra visszatérve: egynek is nagyon komoly hangja van, na de mikor a rajt után a 22 autó megy el egymás után, az a kemény :D

Link to comment
Megosztás:

gomb jani :

Én itt voltam tegnap, ez nagyon jó volt. :)

Irtózatosan helyes csaj, és 2. lett. :) Niki nagyon jól nyomja, istenem. :blush:

És a verseny is nagyon jó volt, ezeknek a kocsiknak is van ám jó hangja, tiszta gumidara lettem, de megérte. :)

Link to comment
Megosztás:

srácok ...

rájöttem mit gyűlölök ebben a kocsiban... pollenszűrőt cserélni...

komolyan mondom inkább gátlót cserélek mit azt vackot ...

egyszerűen nem tudom normális berakni... hogy a görcs állt volna bele aki azt kitalálta :)

:D Párszor már én is emlegettem a tervező felmenőit, nem épp tisztelett-teljes hangnemben...

Link to comment
Megosztás:

srácok ...

rájöttem mit gyűlölök ebben a kocsiban... pollenszűrőt cserélni...

komolyan mondom inkább gátlót cserélek mit azt vackot ...

egyszerűen nem tudom normális berakni... hogy a görcs állt volna bele aki azt kitalálta :)

Ne is mondd, kb 1 hete cseréltem.

Elötte armafilt volt benne, könnyen belecsúszott, mert a szélei szivacsosak voltak.. http://cromax.hu/index.php?actions=webtablas&id=5761136&termek=5761136&megnevezes=Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-&szin=Z&mee=DB&lista_ar=1664&kedvezmeny=27&kedvezmenyes_ar=1214.72&pics=%3Ca%20href=/images/photos/full/P0289200.JPG%20%20rel=example1%20border=0%20title='Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-'%3E%3Cimg%20class=imgage%20src=/images/photos/thumb/P0289200.JPG%20border=0%20%20width=80%20height=70%20alt='Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-'%3E%3C/a%3E&webes_gyar=Armafilt-Magyar

De most nem tudták adni, de legközelebb inkább várok rá, mert ez http://cromax.hu/index.php?actions=webtablas&id=5761139&termek=5761139&megnevezes=Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-&szin=Z&mee=DB&lista_ar=1961&kedvezmeny=30&kedvezmenyes_ar=1372.7&pics=%3Ca%20href=/images/photos/full/P0285110.JPG%20%20rel=example1%20border=0%20title='Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-'%3E%3Cimg%20class=imgage%20src=/images/photos/thumb/P0285110.JPG%20border=0%20%20width=80%20height=70%20alt='Pollensz%C3%BCr%C5%91%20270x235%20As98-05,Za99-05,Za05-'%3E%3C/a%3E&webes_gyar=Magyar nagyon gáz, passzos mint a fene, már majdnem feladtam, és akkor csúszott be a helyére... De megérte cserélni, az előző olyan volt, mint az aktívszenes, tiszta szürke, pedig csak havonta 1x megyek Bp-re, és akkor is csak a Bécsi útig...

Link to comment
Megosztás:

Én itt voltam tegnap, ez nagyon jó volt. :)

Irtózatosan helyes csaj, és 2. lett. :) Niki nagyon jól nyomja, istenem. :blush:

És a verseny is nagyon jó volt, ezeknek a kocsiknak is van ám jó hangja, tiszta gumidara lettem, de megérte. :)

Na, ide megint nem jutottam el! :icon7: Talán túl messze van tőlem?

Van egy átka ennek a versenynek: Kaposvár és Dombóvár közt ilyenkor hemzsegnek az útonállók a rendőrnek álcázott pénzbehajtók. Így volt most is.

Sebaj! Szombaton irány Mogyoród! :icon1: Csak nem a H.ring, hanem egy tornacsarnok. :icon7: Lányomnak lesz RG Vidékbajnokság.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.