Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem Opel Marsalnál (Házgyári út) ingyen beállították. Bejelentkezni sem kellett, mivel 3 perces művelet.

Egy, magára valamit is adó szervízben, ezt pár perc alatt, ingyen elvégzik!

Köszönöm az infót!

Gondolom projektoros pilácsnál is ugyanúgy állitják,mint a normált (a fénycsóva miatt).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is szervizfüggő. Nálam nem volt gond igaz hogy nekem is van ismerősöm szervizben, de másik szerviznél másik ismerőst elég jól megvágták pedig állítom semmi baja nem volt a kocsinak, mégis kicseréltek egy halom alkatrészt. Már ha kicserélték.

Ahogy látom, egyre kevésbé jellemző, hogy mókusnak nézik az ügyfelet.

Persze, ez nem azért van, mert a Szentlélek áthatotta a szervizeket, hanem egyszerűen egyre kevésbé engedhetik meg maguknak a rossz véleményt. Egy-két átvágott hozzáértő is tud akkora zajt csapni a környéken, hogy többen ne vigyék oda az autót.

Az árakkal se nagyon lehet annyira eldurranni, mint régen.

Szóval, ez a „válság” egyik pozitív fejleménye...

Link to comment
Megosztás:

Nemm....

Hivatalosan karbantartó technikus. Itt nem áll meg a termelés akár cunami van, akár szilveszter. :)

Az anyag az jön le a szalagról folyamatosan....

de azért válasz írás idejére csak megnyomod a piros gombot, nem? :icon1: ...jó tudom, nem kell állandóan tartanod karban :D

Link to comment
Megosztás:

de azért válasz írás idejére csak megnyomod a piros gombot, nem? :icon1: ...jó tudom, nem kell állandóan tartanod karban :D

Látom még ilyenkor is olvasnak a fórumtársak! :) Néha már zsibbad a karom...

Na persze itten komoly dolgok folynak! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék véleményt / tanácsot kérni, hogy honnan, milyen megbízható forrásból tudnék beszerezni egy Y17DT motorkódú "keveset" futott, jó állapotú komplett motort a mostani helyett.

(...nem aranyáron persze, azt bármelyik bontós tudja produkálni...)

A régi blokk hengerfejes lett, a 3-as henger is kopog rendesen és adagoló javítás is kellene hozzá, az autószerelőm szerint sokkal drágább lenne, mint a csere.

Várom olyan jelentkezését is, aki esetleg bont egy ilyen típust. (2000 évjáratú y17dt motorkódú G caravan)

Köszönöm a segítséget előre is...

Boldog új évet kívánok Mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Keresném a következő alkatrészt! A pontos megnevezése: "Hátsó féknyereg tartólap"

Két fajta létezik belőle, 4x100 ill. 5x110 kerékhez. Nekem a 4x100-ashoz kellene. Hátsó tárcsafék beépítésén dolgozom és ehhez kellene.

Ha valaki tudna segíteni vagy tud bontót ahol be tudnám szerezni kérem segítsen. Előre is köszönöm!

http://xfree.hu/kep_show.tvn?kid=332410&aid=247921&htr=1

Link to comment
Megosztás:

Keresném a következő alkatrészt! A pontos megnevezése: "Hátsó féknyereg tartólap"

Két fajta létezik belőle, 4x100 ill. 5x110 kerékhez. Nekem a 4x100-ashoz kellene. Hátsó tárcsafék beépítésén dolgozom és ehhez kellene.

Ha valaki tudna segíteni vagy tud bontót ahol be tudnám szerezni kérem segítsen. Előre is köszönöm!

http://xfree.hu/kep_...2410&aid=247921

arra figyeljél hogy két fajta van

váz szám függő

az új ára : qrva sok :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ablak párátlanításával kapcsolatban lenne kérdésem.

Egy 98'-as G Astra tulajdonosa vagyok 3 éve, és csak idén tünt fel, hogy képtelen vagyok (vagy ha esik) párátlanítani a szélvédőt klíma használata nélkül. Nem merek megesküdni, de korábban mintha ez nem lett volna probléma.

Ha a kezemet a legkifújóhoz teszem, érzem, hogy jön a levegő, ha valami dugulás lenne, akkor gondolom a klíma a bekapcsolása után pár másodperccel sem párátlanítana, nem?

A levegőszűrő/pollenszűrő most volt cserélve, a klíma meg most volt fertötlenítve.

Kissé idegesítő, hogy úgyanúgy kell klímázzak folyamatosan mint nyáron a nagy melegben, másképp nem látok ki. :(

Szerintetek ez normális? Ha nem, akkor viszont mi lehet a gond?

Meg volt ütve az autó eleje, olyannyira hogy a hűtőket cserélni kellett. Összefügghet ezzel?

Köszi a választ előre!

/D

Link to comment
Megosztás:

arra figyeljél hogy két fajta van

váz szám függő

az új ára : qrva sok :)

Tudom sajnos! Csergőt és a Cromax-ot is kérdeztem.

Esetleg tudnál bontót ahol megnézhetném?!

Melyik az a két fajta?

Amit én tudok az egyik az 5x110 kerékhez a 264mm-es tárcsához, a másik a 4x100-as kerékhez a 240mm-es tárcsához.

Erre gondoltál?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Tudom sajnos! Csergőt és a Cromax-ot is kérdeztem.

Esetleg tudnál bontót ahol megnézhetném?!

Melyik az a két fajta?

Amit én tudok az egyik az 5x110 kerékhez a 264mm-es tárcsához, a másik a 4x100-as kerékhez a 240mm-es tárcsához.

Erre gondoltál?

Köszi a segítséget!

bontó ... http://www.szabadosauto.hu/

nem arra gondolok ...

4*100-hoz

0546432 jobboldal

0546431 baloldal

4*100 hoz

0546058 jobboldal

0546059 baloldal

kell hozzá a vázszám hogy melyik jó neked

egyébként valszeg az első változat

Link to comment
Megosztás:

Nem gyárban, de húztam- volt 4 autó, akiknek egyszerre lett rossz az óév...:

http://duol.hu/hirek...arosban-1514034

Ma reggel hazafele én is láttam egy Fcaravant az árokban, az is valamit alakított este, ép üveg nem volt a kocsin, sztem megpördültek vele és feén állt meg a kocsi. De akkor már kocsi volt ott, senki más. Reggelre az utak nálunk is sózva voltak, tnap este minden csúúúszott...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.