Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A lényeg, hogy a gyári akksik jók, olvasgattam teszteket mielőtt megvettem. A Banner és az Exide is eléggé alul szerepelt. A Moll lett a tesztgyőztes, de árban (főleg ha akciós) a GM-es akksi a nyerő szerintem. 10-12 évet elmennek ha normálisan van használva.

Nekem decemberben lesz 6 éves. Egy héten minimum 5 nap megy a kocsi, de most nyáron már sikerült annyira lemerítenem, hogy nem indult el. (csomagtartó nyitva, ajtók nyitva, rádió bekapcsolva kb 2 órán keresztül). És télen is lehetett érezni, hogy nem az igazi. :(

Én örülök neki, ha elmegy ez 6-8 éve, de szerintem több nem lesz.

A téli nehézkes indítás után kaptam észbe, hogy kellene valami normális akksi töltő, amit lassan be is fejezek. :)

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy a gyári akksik jók, olvasgattam teszteket mielőtt megvettem. A Banner és az Exide is eléggé alul szerepelt. A Moll lett a tesztgyőztes, de árban (főleg ha akciós) a GM-es akksi a nyerő szerintem. 10-12 évet elmennek ha normálisan van használva.

Akkor lehet most döglött meg a gyári aksim. Pont 12 éves a verda. :-) Persze nem tudom mikor rakták bele ezt a GM aksit, de tény, hogy eddig tette a dolgát, úgy is, hogy mielött megvettem a kocsit állt egy fél évet.

Az előző kocsimba Exide volt azt is szerettem. Lehet most is azt fogok venni, mert GMre nem lesz pénzem.

Banner kizárva. Fater vett egyet két éve és már kuka.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet most döglött meg a gyári aksim. Pont 12 éves a verda. :-) Persze nem tudom mikor rakták bele ezt a GM aksit, de tény, hogy eddig tette a dolgát, úgy is, hogy mielött megvettem a kocsit állt egy fél évet.

Az előző kocsimba Exide volt azt is szerettem. Lehet most is azt fogok venni, mert GMre nem lesz pénzem.

Banner kizárva. Fater vett egyet két éve és már kuka.

Mennyiért kapsz Exide-ot? Ennél olcsóbb? http://www.csergoe.hu/akkumulator-es-fagyallo-akcio Aligha. Én 60Ah-ást rendeltem innen.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

F astra volt,ha jól látom.

Szerk:. bocsánat,helyesbítek,inkább G astrának látszik,mert az F astrának a fejtámlái nem tömörek,hanem lyukacsosak,és az ajtó keretnél végig futó gumi csík is G-re vall,bár nem tudom F caravan-nál volt-e ilyen gumicsík.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a szivargyújtó biztosíték 15 vagy 20-as? A használati utasítás szerint 20-as kell bele, viszont 15ös van jelenleg benne. Tudom, hogy apróságnak tűnik, de szeretném tudni :)

Lehet, hogy kiégett, és nem volt kéznél 20-as, ezért tettek bele 15-öst. Ha az utasítás 20-ast ír, akkor nyugodtan tehetsz bele olyat.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy ilyesmi miatt lefelé alkudnának, viszont árfelhajtó tényezőnek sem nevezném, szóval ha nem veszed ki akkor tkp. ingyen odaadod nekik a Veramont...

De persze ha amúgy nem tudsz vele mit csinálni mert mondjuk a következő autódba nem megy bele és eladni se tudod akkor akár benne is hagyhatod.

Link to comment
Megosztás:

Ha arra kerül a sor, akkor inkább kiveszem.Még talán itt a fórumon is el lehet adni.

Én is bevittem, akartak adni érte 900e-et, mondták nem számít hogy LPG van benne (+ sok dolog), ennyit adnak érte. (magamban akkor ok, ezt nem tapogatják)

Link to comment
Megosztás:

Hát igeb.

Az Eurotax szerint 1075000-et ér az alap G Astra 6 évesen és 65000Km-rel.

Ha van benne elektromos csomag meg ilyesmi, akkor az plusz.Tehát olyan 1200000Ft a kocsim.Persze ha beviszem valahová akkor nyilván egy millát sem adnak érte, hogy ők is keressenek valamit.

Link to comment
Megosztás:

Hát igeb.

Az Eurotax szerint 1075000-et ér az alap G Astra 6 évesen és 65000Km-rel.

Ha van benne elektromos csomag meg ilyesmi, akkor az plusz.Tehát olyan 1200000Ft a kocsim.Persze ha beviszem valahová akkor nyilván egy millát sem adnak érte, hogy ők is keressenek valamit.

Nekem ez 108e km és 5.5 éves. (optima II)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.