Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ezt komolyan elhiszi valaki, hogy egy ~6 éves CNG-s taxiként üzemelő Zafirában 87e km van. :omg:

Aki hirdeti, annak nem sok esze van. Kétlem, hogy ennyire keveset ment volna. Évi ~15e km, azaz napi átlag 40km. Én is többet megyek, pedig nem taxizok, s nem megy minden nap a kocsi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/zafira_b/opel_zafira_b_1.6_cng_enjoy-7551868

Link to comment
Megosztás:

Ezt komolyan elhiszi valaki, hogy egy ~6 éves CNG-s taxiként üzemelő Zafirában 87e km van. :omg:

Aki hirdeti, annak nem sok esze van. Kétlem, hogy ennyire keveset ment volna. Évi ~15e km, azaz napi átlag 40km. Én is többet megyek, pedig nem taxizok, s nem megy minden nap a kocsi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/zafira_b/opel_zafira_b_1.6_cng_enjoy-7551868

Azt nem írta, hogy hányadik motorban van az a 87k km... (Mondjuk a második motorban van ennyi...) ;)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken felfelé mikor mentem suliba, és szombaton hazafele mikor jöttem haza úgy néz ki, hogy pályamatrica nélkül mentem.

Ma vettem észre, mikor venni, akartam, megnéztem, hogy mitől vegyek. Úgy emlékeztem holnap jár le, erre egy hete lejárt.

Sárgavillogós matricaellenörző kocsival nem futottam össze, de úgy tudom M7-en Balatonkereszturtól Bp-ig biztos van fix kamera is. Ilyen esetben mit lehet tenni? Előtte mindig megvettem szabályosan a matrcicákat, mind meg is van.... A büntetést majd gondolom küldik, ahogy nézem ez napi 15e-be került így. :(

Meg jött a büntetés. A 88-as és a 122-es km-nél egyik nap egyik, másik nap másik elkapott. Kaptam 2 levelet, 2x15e. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 1.4 xep-hez szeretnék gyújtógyertyát venni.Amit írnak hozzá az,

FQR8LEU2, cromax oldalán rákerestem,3 darabot dob ki rá....melyik lehet ami ugyanez a fajta,mert van,német utángyártott,eredeti opel,és bosh,most akkor melyik lenne jó,ami ugyanez a fajta mert a leírásból ez nem nagyon derül ki?Íme a link.... https://cromax.hu/40000000-elektromos-rendszer/40600000-gyujtasrendszer/40600190-gyujtogyertya/141188-gyujtogyertya-opel-fqr8leu2-egypolusu
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 1.4 xep-hez szeretnék gyújtógyertyát venni.Amit írnak hozzá az,

FQR8LEU2, cromax oldalán rákerestem,3 darabot dob ki rá....melyik lehet ami ugyanez a fajta,mert van,német utángyártott,eredeti opel,és bosh,most akkor melyik lenne jó,ami ugyanez a fajta mert a leírásból ez nem nagyon derül ki?Íme a link.... https://cromax.hu/40000000-elektromos-rendszer/40600000-gyujtasrendszer/40600190-gyujtogyertya/141188-gyujtogyertya-opel-fqr8leu2-egypolusu

Vegyél gyárit. "eredeti opelt" De ha csak ezt rendeled akkor felesleges. Bemész a legközelebbi autósboltba és kérsz gyári gyertyát. Évjárat és motorkód alapján tudni fogják. Legalábbis a jobb helyeken tudják.

Link to comment
Megosztás:

Szia gyújtás kimaradásra utalnak!De a trafót akkor kizártátok!z14xe a motorkódod?Ez lehet hidrótőke gond is.Gyertya motorvezérlő hiba vagy szelep szorulás /kokszosodás.Nemkopogalapjáraton a géped?

X16XEL. A trafóhíd jó, a gyertyák is... Nekem is a szelepszorulás a gyanús... Indításkor mintha minden rendben lenne, rá 1 mp-re kivillan a jel és elkezd kihagyni az egyik henger, nagyon here lesz a hangja is... Nem igazán tudom, mi lenne a kopogás alapjáraton, olyan szar lett a hangja, hogy csak azt hallom...

Link to comment
Megosztás:

Használt, vagy használ valamelyikőtök lézer/radardetektort? Egyre több a traffipax, ráadásul mostanában sokat mozgok olyan úton, ahol "kint felejtették" a sebességkorlátozó táblákat, így elég sokat tanyáznak arrafelé a rendőrök, pedig az indokolatlan sebességkorlátozás épp olyan balesetveszélyes...

Kérdés: a 15ezer körüli érzékelők vajon érnek valamit, vagy felesleges pénzkidobás lenne?

(pl. HeadLine RDV-300, EliTech BLS SX)

Rendszámtábla magasságban kellene egyet elhelyezni, a másikat pedig bent. Van olyan típus elérhető áron ami ilyen 2 az 1-ben?

Szívesen fogadok minden tanácsot, tapasztalatot, mivel nem vagyok otthon a témában csak neten olvasgatom a teszteket, leírásokat.

Módosítva : peacetrang
Link to comment
Megosztás:

1 éve van meg a gép, ez alatt 10e km ment bele. Mivel mindent gondosan dokumentáltam, kiszámoltam, mennyibe kerül havonta egy ilyen kaliberű autó használata erre az időtartamra és futásteljesítményre... hát autózni nincs ingyen, ráadásul én nem fogtam ki problémás vasat sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.