Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem van egy kollégám most jött nemrégen a céghez.Napi 2 doboz cigit szív el és 4.0-es Jaguár S-type-al jár.Én meg soha nem dohányoztam,és mégsincs sok pénzem,csak tüdőbajom:)

Jaguárt akkor se vennék ha milliomos lennék a cigivel meg csak ártok magamnak meg másoknak is....

Én nem vagyok gazdag nincs több milliós kocsim de az biztos,hogy BOLDOG VAGYOK AMIKOR VEZETHETEM ÉS BÜSZKE VAGYOK ARRA,HOGY ILYEN AUTÓM LEHET ÉS NEM APUCITÓL KAPTAM,MERT NEM BUKTATTAK MEG SEMMIBŐL A SULIBA ÉS NÁLAM VAN TÖRZSKÖNYV :-)

Persze vannak rosszabb mániánk és szerintem a legtöbb pénzt a házi sárkány viszi utána jön a többi és a végén a kocsi.....A legdrágább Ku@a a Feleség meg az Olasz kocsi :-)

Én már csak tudom/Alfa 145 155 164 / mindnek volt valami nyűgje :-)

OPEL WIR LEBEN AUTOS :-)

Link to comment
Megosztás:

Ma meg lettek a16"-os gyári Opel alufelnik.

Ezért eladóvá váltak a 15"-os Alessio Monza felnik 195/60R15 Dunlop SpSport gumikkal. Felnik mérete 4x100 ET38 15". Központosító gyűrűk megvannak és még pluszban is tudok adni.

A felnik enyhén padkázottak, de nem ütnek nem ráznak. A gumik sem mai darabok, de még elfutnak.

Árat nem írok, várom az ajánlatokat. Meg kell nézni és ajánlatot tenni. Meg fogunk egyezni!

Képeket privátban tudok küldeni!

Link to comment
Megosztás:

Ma egy picit jobban utána jártam a kipufogó kérdésnek és felhívtam az itthoni Ferroz Magyarországi képviseletet /Zugló Telepes utca 12-14/ és nagyon korrekten segítettek.az én autómhoz a középdob 10.000ft a hátsó dob meg 18.333ft lenne.

Igazán nem tudom milyen lehet ez a Lengyel után gyártott minőség,de adok neki egy lehetőséget!

Holnap megyek is érte majd beszámolok róla milyen is a minőséga az élet tartama pedig csak idővel...

Lengyel, magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát, vitéz, s bátor mindkettője, áldás szálljon mindkettőre!

Link to comment
Megosztás:

Időjárás jelentés:

Holnap esni fog az eső, oka, mert megmostam a kocsit, és le is waxoltam. :D

(reggel megnéztem, akkor még nem mutatott esőt nyugatra, délután mosás után meg majdnem frászt kaptam)

:D :D :D :D

Én is nagyon szépen lemostam kitakarítottam amit a gyerek egy Tepertős pogival meg is ünnepelt...

És jelentem,de nem bosszankodom plusz 3 karcal gyarapodott a jobb első ajtóm...Erősen gondolkodom a fólián csak sajnos kifizethetetlen számomra ....

Link to comment
Megosztás:

Mi ez pontosan?

Fék légtelenítő szelepre a gumisapka. ;)

:D :D :D :D

Én is nagyon szépen lemostam kitakarítottam amit a gyerek egy Tepertős pogival meg is ünnepelt...

És jelentem,de nem bosszankodom plusz 3 karcal gyarapodott a jobb első ajtóm...Erősen gondolkodom a fólián csak sajnos kifizethetetlen számomra ....

Én holnap akarom kiporszívózni, mert ma már nem maradt rá energiám, inkább mentem egy karikát a kétkerekűvel. :D

Link to comment
Megosztás:

Fék légtelenítő szelepre a gumisapka. ;)

Én holnap akarom kiporszívózni, mert ma már nem maradt rá energiám, inkább mentem egy karikát a kétkerekűvel. :D

Kormány és a váz hegesztését megnézted???

re: Műszaki problémák

icon_post_target.gifSzerző: sanyi Dátum: 2008.07.04. 19:29

471567_1.jpgitt a kép a törött 3 hónapos vázáról......ahogy a motorosok.hu-n írták ez egy általános dolog és a suzuki letojja......
Nem egy elhanyagolható dolog....
Csak óvatosan és mindenkinek szép estét :-)
És sose hajtsatok gyorsabban,mint az Őrangyalotok,mert akkor nem tud segíteni :-)
Link to comment
Megosztás:

Kormány és a váz hegesztését megnézted???

re: Műszaki problémák

icon_post_target.gifSzerző: sanyi Dátum: 2008.07.04. 19:29

itt a kép a törött 3 hónapos vázáról......ahogy a motorosok.hu-n írták ez egy általános dolog és a suzuki letojja......
Nem egy elhanyagolható dolog....
Csak óvatosan és mindenkinek szép estét :-)
És sose hajtsatok gyorsabban,mint az Őrangyalotok,mert akkor nem tud segíteni :-)

14 éves a kis SV, és lasan 18e van benne. Ha eddig nem törött el, ez után sem fog. ;) A régi SV-nek elég maszív váza van ám! ;)

20140404_180339_2_www.kepfeltoltes.hu_.j

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Honap vegen lesz egy 350kmes utam vegig autópályán. Ez utan akarok olajat is cserélni legalabb jol atmosodik az olajjal a motor. Kérdésem, hogy ügye vegig pályán megyek ami 4000 fordulat erdemes e erre az utra Evo benzint tankoljak szinten a motor tisztulása érdekében? Persze ha ettol a motornak nem lesz baja, hogy huzamosabb ideig magasabb oktanszamu benzinnel hajtom. Eleg sokat megyek varosban igy jol fog jönni ez az út. Bar varosban sem 1300as fordulaton megyek :)

Módosítva : Dj Menyus
Link to comment
Megosztás:

Ez darab ár vagy a szett ára? Felénk ennyiért (32k) talán lemezfelni van nyersen...

Ez a komplett szett ára. Eladni akarom nem csak árulom! Nem árulok zsákbamacskát. Vannak rajta sérülések (padka), de nem üt, nem ráz. Találtam 16"-os felnit és ezért adom el, de nem minden áron. Ha nem megy el akkor odaadom apámnak a G Astrájára.

Link to comment
Megosztás:

X16XEL. A trafóhíd jó, a gyertyák is... Nekem is a szelepszorulás a gyanús... Indításkor mintha minden rendben lenne, rá 1 mp-re kivillan a jel és elkezd kihagyni az egyik henger, nagyon here lesz a hangja is... Nem igazán tudom, mi lenne a kopogás alapjáraton, olyan szar lett a hangja, hogy csak azt hallom...

Megvan a hiba... A 4 henger injektora sz*r. Esetleg nem tud valaki a környékén használtat? X16XEL '99-es.

Link to comment
Megosztás:

Megvan a hiba... A 4 henger injektora sz*r. Esetleg nem tud valaki a környékén használtat? X16XEL '99-es.

1.4-1.6 motorok úgynézem nagyjából mindegyik ugyanazzal az injektorral megy. Nézd meg az injektoron a pontos típusszámot, hívj fel pár bontót és kérdezz rá a típusszám alapján, meg mondd, hogy 1.4-1.6 motorok kb. 94-05 között, igen nagy eséllyel lesz bontott.

De nem lehet, hogy csak valami kosz beleszorult és egy tisztítás, visszafelé kifújás megoldaná a problémát? Nem jellemző meghibásodás az injektor tönkremenetele, nekem is csak azért kellett cserélnem, mert letört a csatlakozója...

Módosítva : potyo
Link to comment
Megosztás:

14 év alatt 18 ezer? Az nem valami sok...

Az órájában annyi volt. Mikor megvettem, szinte mindent szétszedtem rajta. De azt nem hiszem, hogy megbabrálták, mert a por az nem friss volt ;) Szét előtte meg nem szedte senki sem. :) Az első tárcsa állapota alapján ha tekertek rajta, akkor max 10e-et. Amikor eladtam a régi SV-met 45e-el, annak volt már egy kis válla, de ennek semmi sincs. (tárcsát meg nem hiszem, hogy cserélnek rajta, mert a gyári tárcsa szett ~120e)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.