Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Most esett le!

Uhunak nincs is pótkereke! Egy nagy gáztartály van a helyén!

Ha meg a hondáról van szó, azzal nem foglalkozunk! :D

Na jó akkor pontosítsuk a dolgokat! :)

Uhuhunak egyáltalán nincs pótkereke,mivel Ő ember,a zembereknek pedig nincs

ilyesféle alkatrészük. B) A Zafirának pedig van pótkereke mivel az aljára

szerelték a gáztartályt,ha jól emléxem!

A vízhőfokjeladóra visszatérve pedig én nem tudom hogyan lehetne

megnézni,hogy jó-e?Érdemes lenne bontóba nézni egyet vagy

egy újat,gondolom nem olyan drága!

Link to comment
Megosztás:

Na jó akkor pontosítsuk a dolgokat! :D

Uhuhunak egyáltalán nincs pótkereke,mivel Ő ember,a zembereknek pedig nincs

ilyesféle alkatrészük. B) A Zafirának pedig van pótkereke mivel az aljára

szerelték a gáztartályt,ha jól emléxem!

A vízhőfokjeladóra visszatérve pedig én nem tudom hogyan lehetne

megnézni,hogy jó-e?Érdemes lenne bontóba nézni egyet vagy

egy újat,gondolom nem olyan drága!

Zafin alul van a pótkerék....

Link to comment
Megosztás:

Múltkor a kifúrható tanksapka, most meg ez...

Ejnye, nem szeretnénk megszokni ezt a pontatlanságot... :D B)

Ez tévedés én nem beszéltem kifúrható tanksapkáról.Volt valaki akinek megfúrták a sapit,arra írtam,hogy

én úgy gondoltam,hogy abban szelep van,mint régen is volt!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Menet közben szerintem forog a pótkerekem. Mit csináljak? Ez baj? és mennyibe fog kerülni? VIP Care olajat is tölthetek bele? a teszkóba láttaqm, 501 liter 176 forint... tökjó

:D

húúúúúúúúúúúúúúúú, melyik teszkóba???? nálunk nincs ilyen. vegyél nekem légyszi B)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, B Vectrában is ilyen csati van a gyári xenonos fényszórón, de ilyeneket valószínűleg nem fogok találni bontóban (mármint gyári xenonos B Vectrát illetve D Corsát), márkaszervizben ezek a csatik meg valószínűleg ugyanannyiba kerülnek mint ha G Astrához kértem volna őket, így maradt az a lehetőség hogy megnézem bontóban a gyári központi záras G-ket, abban is elvileg ilyen csati megy a centrálzárra az ajtóban. Ha nem jön be ez a vonal sem, akkor sajna egyenként kell forrasztanom a drótokat.

Fényszórómosó egy későbbi projekt lesz majd, igazából elirigyeltem az újabb autók olyanfajta rendszerét ami a víznyomásra bújik elő a lökhárítóból, ilyesmit akarnék belefaragni az Astrába. Ilyen VW szetteket elég gyakran találni használtan, de sajna még így is ~15-20e Ft-ba kerülnek... B)

Yess!

Találtam ilyen csatit bontóban, a B Vectra központizárjára ugyanilyen csati megy.

És ami a legszebb az egészben, a bontós ingyen adta, azt mondta mindegy neki hogy én viszem el vagy a cigányok. :D Mivel azt gondoltam hogy elég nehéz lesz ilyen csatit találnom, úgy megörültem a szerzeményemnek, hogy ezért még azt is elviselem hogy ezzel gyakorlatilag burkoltan lecigányozott... :)

Link to comment
Megosztás:

Yess!

Találtam ilyen csatit bontóban, a B Vectra központizárjára ugyanilyen csati megy.

És ami a legszebb az egészben, a bontós ingyen adta, azt mondta mindegy neki hogy én viszem el vagy a cigányok. B) Mivel azt gondoltam hogy elég nehéz lesz ilyen csatit találnom, úgy megörültem a szerzeményemnek, hogy ezért még azt is elviselem hogy ezzel gyakorlatilag burkoltan lecigányozott... :D

Köszi az infót, már majdnem egyéni megoldáson voltam én is :) Vectra B központi csati azért gyakoribb szerintem, mint az Astra G xenon.

Nézelődés közben bukkantam ebbe a fórumba: LINK A ruszkiknál is van azért találékonyság :D

Pl. index izzó átalakítás: :)

05f4b4430419.jpg

xenon izzó rögzítés: :)

d1636d5adf38.jpg

Jaa és ha van valakinek eladó (vagy kisebbségieknek szánt :) ) Vectra B központi csatlakozó, akkor érdekel :(

Link to comment
Megosztás:

Igy igaz előzéskor elkezdtem fokozatosan gyorsítani de úgy éreztem nem tudom befejezni ezért elpadlóztam. Akkor hirtelen rántott egy nagyot fordulat egekben rólam vizek jöttek és csak abba reménykedtem ezt fejezzem be ép bőrrel. 7,5 éve van jogsim közel 300 ezer km-t vezettem ezalatt de így nem szartam be még sosem mint akkor.

Az elején én is jártam így! B)

Meg úgy is,hogy váltani akartam és be akartam nyomni a kuplungot,de persze

az nem volt ott csak a fék!Akkor megnéztem közelről a kormány recéjeit,hogy megvannak-e!

Szerencsére ekkor még csak próbálgattam forgalommentes úton ,úgyhogy nem tettem kárt senkiben!

Az a 2,5 literes túlfogyasztás az már sok,nekem legutóbb írtam is a fogyitopikba ,kb 8 liter

jött ki átlagba.Aminek jó része abszolut hideg motornál volt (reggel ill. délután gyerek suliba,asszony dolgozni)

2* 3 km.bevásárlás a boltokba .És a fele volt kb országút.

Télen ennél volt rosszabb ,a fagyokba 9 liter ,de nyáron jobb is volt asszem 7,3 körül volt a legkisebb.

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót, már majdnem egyéni megoldáson voltam én is :( Vectra B központi csati azért gyakoribb szerintem, mint az Astra G xenon.

Nézelődés közben bukkantam ebbe a fórumba: LINK A ruszkiknál is van azért találékonyság :)

Pl. index izzó átalakítás: :)

http://s57.radikal.ru/i157/0903/7d/05f4b4430419.jpg

xenon izzó rögzítés: :)

http://i079.radikal.ru/0903/4c/d1636d5adf38.jpg

Jaa és ha van valakinek eladó (vagy kisebbségieknek szánt :D ) Vectra B központi csatlakozó, akkor érdekel :)

Azért a Vectra B csatival még lesz mit babrálni, ugyanis nincs benne az összes pin (érintkező) ami nekünk kell. Emiatt nem árt mindjárt 2db B Vectrát találnod amiket megszabadíthatsz a központizás csatlakozójától, ugyanis a vezetőoldali csatiban 8db pin van, mert ez a vezérlős központizár (de még ebből is hiányzik egy ami nekünk kell), de az utasoldaliban csak 3db pin van bekötve. Én ezért hoztam el mindjárt 2-2 vezetőoldali és utasoldali csatlakozót, hogy a kettőből tudjak csinálni egyet.

Az index izzó átalakítás érdekes ötlet bár nem egyedi, német fórumon olyan alternatívát láttam hogy a foncsort faragták szét úgy hogy belemenjen a hagyományos 21W-os index izzó.

Én ehelyett elmentem a szalonba és cikkszám alapján megrendeltem a HPV16W típusjelű izzót, ami olyan speciális hogy akármilyen autósboltban nem lehet kapni. Szívtam is a fogam amikor kiderült hogy teli áron 3300Ft darabja, remélem ennyiért jó sokáig bírja... B) Tipp bontóba járó emberkéknek: ugyanilyen indexizzó van még a '99-'01 között gyártott Audi A6-osokban is, de olyan mifelénk nem volt a bontóban...

A xenon izzó rögzítése is érdekes megoldás, el is tettem a képet tartalékba ha véletlenül nem járnék sikerrel úgy ahogy terveztem, de én ehhez is megvettem a gyári Hella adapterkarikát 3000Ft-ért oldalanként. D2S izzó esetén ez a gyári megoldás, remélem nekem is sikerül majd összehoznom valahogy.

Ha kell, tudok írni cikkszámokat index izzóra és adapterkarikára.

Link to comment
Megosztás:

Megsértődtem és nem megyek sehova!

Ja,nem rátok!Az ismerősök akikhez járunk azok változtatták meg,hogy inkább

Húsvétkor menjünk mégis,nekik úgy jobb!

Én meg utálom az ilyen kavarást,hogy egyszer így máskor amúgy gondolják!

Akkor most a csokornyakkendős avatarod kuka! B)

Nem baj visszahozom Chryslert! :D Mindenki örömére.

Vagy egy szimbolikus 1,4 dízel tanksapkát!Annak Elek biztos örül!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.