Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma Várpalotán 13:00 óra körül B veki megállt zebra előtt,hogy elengedje a gyalogost,hátulról egy 5-ös golf beledurrant,hatalmasat szólt.

Személyi sérülés hála Istennek nem történt,de a kocsi hátulja nagyon megsínylette. :(

K_p019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hiába vigyáz az ember az autójára,ha más figyelmetlen. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerelt már le valaki y17dt motorról önindítót?

Kihúzni kitudom a váltóból,csak az adagolótól nem jön kijjebb, lefelé nem tudom húzni,mert elakad az olajszűrőháztól lejövő gumicsőbe,és annak tartójába.

Van valami trükkje,hogyan lehet leszedni?

Köszönöm előre is a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Üdv tudom hogy nem annyia ide tartozó téma de szeretném kikérni a véleményeteket ugyanis vettem haszáltan egy MTB-ot!A neve Neuzer Altrix Borai mi a véleményetek róla?És az Altrix az túlajdon képpen mi alkatrész gyártó vagy esetleg minőségi kerkpár gyártó is?Vagy ez a kettő házasságából született bicaj?Válaszokat elöre is köszönöm nagyon érdekelne róla egy két infó mire kell oda figyelni meg ilyesmi meg mennyire jó szerintetek?Viszlát na és ne feledjétek Csiszár Jenő szavát a jó Isten X-re játszik köszöntem! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

szerintem sincs a toppon :D

Jó ez a bicaj és kész, ennyi pénzért király!Remélem még 3-5 évig kibírja aztán csokolom úgyis csak naggyából városban használom azt meg bírnia kell imádkozom Istenhez hogy semmi baja ne legyen ÁMEN!Világos!!!! :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Jó ez a bicaj és kész, ennyi pénzért király!Remélem még 3-5 évig kibírja aztán csokolom úgyis csak naggyából városban használom azt meg bírnia kell imádkozom Istenhez hogy semmi baja ne legyen ÁMEN!Világos!!!! :sneaky:

Ha ez a véleményed, akkor miért kérdezed a többiekét? Nekem úgy tűnik, ugyanott folytatod, ahol abbahagytad. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Sikerült vennem egy szép bőrkormányt az Astrámba. Tudnátok segíteni, hogy milyen torx csavarkulcs szükséges a kormány lehúzásához? (Miután levettem a légzsákot).

Köszi szépen!

Sikerült felrakni a kormányt. A jó válasz: E20 dugókulcs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.