Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

szerintetek milyen alufelni mutat jól egy caravánon?

Egyéni ízlés kérdése. A segítséghez egy kicsit több paramétert kéne megadni:

  • egy kép, ha volna
  • milyen terved van vele
  • mekkora felni
  • gumi méret
  • ültetett-e
  • talán ezzel kellett volna kezdeni: keretösszeg

Link to comment
Megosztás:

Egyéni ízlés kérdése. A segítséghez egy kicsit több paramétert kéne megadni:

  • egy kép, ha volna
  • milyen terved van vele
  • mekkora felni
  • gumi méret
  • ültetett-e
  • talán ezzel kellett volna kezdeni: keretösszeg

nah szal ez egy teljesen új/gyári ezüst caravan amire maaajd a nyári gumikat mikor visszateszem akkor valami esetleg nem lemezfelnit szeretnék rakni B) de a dolog elég ráérős még... pl a MIM savona hogy mutatna? ittvan képen

Link to comment
Megosztás:

nah szal ez egy teljesen új/gyári ezüst caravan amire maaajd a nyári gumikat mikor visszateszem akkor valami esetleg nem lemezfelnit szeretnék rakni B) de a dolog elég ráérős még... pl a MIM savona hogy mutatna? ittvan képen

Nekem MIM savona van, igaz fekete a kocsi. Nekem nagyon tetszik.

Sajnos képet nem tudok róla mutatni, mert 1 hónapja vettem a kocsit és a téli kerék van rajta (úgy vettem).

De annak idején a hirdetésben amikor kinéztem magamnak a kocsit akkor nagyon tetszett.

A tulaj mondta, hogy hónapokig válogatott annk idején mire ezt szúrta ki. Persze minden ízlés kérdése, de szerintem ez szép

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem megtaláltam a felnimet :blush: jólesz az 15ösbe is... meditálok még rajta két hónapot, aztán remélem nem beszélem le magam erről a 80ezres kiadásról ;)

Sajnálom, hogy nincs már meg a hirdetés (persze mert megvettem, a kocsit B) ) ott megnézhetted volna. Nekem 15" os

De ha gondolod, akkor el tudom kérni a képeket a tulajtól , azóta is jó viszonyban vagyunk. Biztos meg van még neki a gépén.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Miért van az, hogy párásodik cefetül a verda? Esőben is, hidegben is! Pollenszűrő cserélve (régi is száraz volt), belső keringetést állító motor működik (hangját hallom hogy nyit zár) és nincs rajta hagyva a belsőn! Az autó nem ázik be sehol!

Valakinek valami ötlet?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.