Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, letöltődött az EPC 2009 és az Opel TIS is.

Kicsomiztam mindegyiket, de semmi... Hogyan tovább??

Köszönöm

Sziasztok

Akkor a beépülő modul is megvan a képek, ábrák megtekintéséhez? Letöltéskor felajánlotta :lol: Anno nekem csak Exploreren futott képekkel az EPC. Kép nélkül Mozillán is.

Link to comment
Megosztás:

Én eddig csak álló helyzetében ültem J-ben, de szerintem összement. Pontosabban megvastagodott minden elem, így kisebb lett a beltere. A kormány legmagasabb állásában sem látszódtak a műszerek felső részei. A csomagtartó meg mint egy Corsaé. Szóval szerintem összement, és egyre lőrésebb ablakok vannak benne, mindenhol. Szóval nekem egyelőre csalódás. A használt anyagokban én nem látom azt a hatalmas előrelépést, amit beharangoztak, a G-éhez hasonló kellemes tapintású minden, valamivel puhább. Kívülről viszont mondjuk jó lett, a seggére nem adnék 9 pontot (mondjuk 6-ot), a H-jé sem tetszett (az egy kampót kap tőlem).

A G A oszlopával eddig nem volt bajom, mindig láttam mindent. Asszem :lol: (Biztos nem rám dudáltak, amikor kikanyarodtam... :D )

De hülye vagyok! :( :D

Először meg próbáltam elképzelni, hogy egy ember hogyan lehet egyszerre állóhelyzetben, miközben ül ?

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még mindig párásodási gondjaim vannak az Opel Astra G-nél!Ezelőtt F-Astrám volt,semmi ilyen gondom nem volt,most ettől kicsit elmegy a kedvem a G-től!Szóval még egy dolog nem teljesen tiszta: Van a belső keringetés funkció,azt kérdezném,hogy a belső keringetést bekapcsolva emeli el a kupolát a ventillátorról és kikapcsolt állapotban kell zárva lenni a kupolának,vagy hogy is van ez?

Ha valaki tudja kérem ossza meg velem!

Thx.: bátyus

Link to comment
Megosztás:

De hülye vagyok! :D :D

Először meg próbáltam elképzelni, hogy egy ember hogyan lehet egyszerre állóhelyzetben, miközben ül ?

:D

A J-ben ülést se úgy képzeljük el mint pl egy török ülést, csak J alakban??? :lol: :lol: :(

Mert ugy már egész érdekes a mondat... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még mindig párásodási gondjaim vannak az Opel Astra G-nél!Ezelőtt F-Astrám volt,semmi ilyen gondom nem volt,most ettől kicsit elmegy a kedvem a G-től!Szóval még egy dolog nem teljesen tiszta: Van a belső keringetés funkció,azt kérdezném,hogy a belső keringetést bekapcsolva emeli el a kupolát a ventillátorról és kikapcsolt állapotban kell zárva lenni a kupolának,vagy hogy is van ez?

Ha valaki tudja kérem ossza meg velem!

Thx.: bátyus

Hali!

Ha jól emlékszem épp fordítva van, tehát ha kikapcs. akkor nyit és kintről szív levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ha jól emlékszem épp fordítva van, tehát ha kikapcs. akkor nyit és kintről szív levegőt.

Meg ha csak a szélvédőre van irányítva akkor nem is kapcsol be a belső levegő keringetés. Én először azt hittem, hogy besz@rt a belső lev. ker. aztán véletlen jöttem rá, hogy mi a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Amikor megpróbáltam beülni az J hátsó ülésére kapásból lefejeltem a C oszlop előre hajló részét. Csak halkan szentségeltem és többet nem próbálkoztam.

A lőrés méretű ablakra és vastag oszlopra nálam a jelenlegi Seat kínálat (Leon és társai) az etalon. Mintha tankból próbálnék kinézni. A sebesség emelkedésével válik egyre nyomasztóbb érzéssé.

Nekem is ez volt az érzésem. Ez egyrészt jó is, mert amúgy masszívnak tűnt a gép, de tényleg kicsit klausztrofóbiás a dolog. Egyébként engem az Insignia jobban meglepett: nem éreztem igazán, hogy egy számmal nagyobb autóba ültem. Azt azért nem mondom, hogy nem lehet benne elférni, de a külseje alapján sokkal nagyobb belterűnek gondoltam...

Link to comment
Megosztás:

Egy nem autós kérdésben kérném a segítséget. Valami oknál fogva Internet Exploreren keresztül nincs internetem. Tettem fel Mozillát azzal meg van... Csatlakozik minden aminek kell csak IE-n azt írja ki, hogy kiszolgáló nem található blablabla...

Valami ötlet? Akár PÜ-ben is jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Egy nem autós kérdésben kérném a segítséget. Valami oknál fogva Internet Exploreren keresztül nincs internetem. Tettem fel Mozillát azzal meg van... Csatlakozik minden aminek kell csak IE-n azt írja ki, hogy kiszolgáló nem található blablabla...

Valami ötlet? Akár PÜ-ben is jöhet.

Szerintem szokj át a Firefox-ra, biztonságosabb bengésző...

Link to comment
Megosztás:

Egy nem autós kérdésben kérném a segítséget. Valami oknál fogva Internet Exploreren keresztül nincs internetem. Tettem fel Mozillát azzal meg van... Csatlakozik minden aminek kell csak IE-n azt írja ki, hogy kiszolgáló nem található blablabla...

Valami ötlet? Akár PÜ-ben is jöhet.

Én a mozillára esküszöm, az explorerre nem. Örülj neki, h a firefox megy, sztem sokkal jobb progi! Használd egészséggel, a másikat a helyedben elfelejteném, én is sokat szívtam vele régebben...

Szerk: látom PGA kartárs véleménye is uez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez volt az érzésem. Ez egyrészt jó is, mert amúgy masszívnak tűnt a gép, de tényleg kicsit klausztrofóbiás a dolog. Egyébként engem az Insignia jobban meglepett: nem éreztem igazán, hogy egy számmal nagyobb autóba ültem. Azt azért nem mondom, hogy nem lehet benne elférni, de a külseje alapján sokkal nagyobb belterűnek gondoltam...

Pródáltad a Caravant Sports Tourert? Az már akkora, amekkorának látszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pródáltad a Caravant Sports Tourert? Az már akkora, amekkorának látszik. :lol:

Egyébként a hátsó részt éreztem szűkebbnek. Ezekre a mai hátsó padokra való beszállás sem egyszerű... Könnyű összerugdosni a küszöböt, meg az ajtót is, túl kicsi az ajtónyílás is. Nem köll ez az Insignia...

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a hátsó részt éreztem szűkebbnek. Ezekre a mai hátsó padokra való beszállás sem egyszerű... Könnyű összerugdosni a küszöböt, meg az ajtót is, túl kicsi az ajtónyílás is. Nem köll ez az Insignia...

Egyetértek, Insigniát nézni jó, de igazából nem kéne.

Inkább egy szalonállapotú G Astra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy nem autós kérdésben kérném a segítséget. Valami oknál fogva Internet Exploreren keresztül nincs internetem. Tettem fel Mozillát azzal meg van... Csatlakozik minden aminek kell csak IE-n azt írja ki, hogy kiszolgáló nem található blablabla...

Valami ötlet? Akár PÜ-ben is jöhet.

addig örülj, amíg nem megy az explorer!!!

A legnagyobb biztonsági rés azon van, felejtsd el, hogy létezik egyáltalán.

Használj inkább: Mozilla,Opera, Google chrome közül valamelyiket.

A google chrome a leggyorsabb, és legegyszerűbb, bár ehhez van a legkevesebb kiegészítő is.

Én firefoxot használok (mozilla) és jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.