Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem így van. Nincs összefüggés. Gondold végig hogyan tankolsz. Elég addig visszamenni, hogy:

- a finomítónak nem 500000 literes műanyag kannái vannak

- a benzinkútra nem 20000 literes műanyag üvegekben viszik az üzemanyagot

- a benzinkúton sem műanyag hordókat ásnak el.

Egyébként meg az üzemanyag nem attól lesz tiszta, hogy műanyagban tárolják, szóval ez a logika szerintem nem jó. Millió helyen koszolódhat, és ezt a koszt ott és akkor az üzemanyagszűrőnek kell kiszűrnie.

...mondasz valamit... én csak kifejezetten a benzintankra gondoltam, de való igaz, odáig nem műanygban hozzák..... <_<

Link to comment
Megosztás:

zacskós benzint mindenkinek <_<

Nem tudom ti emlékeztek-e ilyenre vagy láttatok-e ilyet, de amikor én gyerek voltam nagyanyám többször is horgolt lábtörlőt tejeszacskókból :wacko: :(

Akkor már ezt a szokást is fel lehetne eleveníteni és mondjuk csinálni ASTRA ülésvédő borítást a zacskósbenzin tasakjából : D ;)

IMG_0020.preview.JPG

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ti emlékeztek-e ilyenre vagy láttatok-e ilyet, de amikor én gyerek voltam nagyanyám többször is horgolt lábtörlőt tejeszacskókból :( ;)

Akkor már ezt a szokást is fel lehetne eleveníteni és mondjuk csinálni ASTRA ülésvédő borítást a zacskósbenzin tasakjából : D ;)

Balázs!!!! Ez fájt <_< :wacko:

De mentségedre gyönyörű a cica. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ti emlékeztek-e ilyenre vagy láttatok-e ilyet, de amikor én gyerek voltam nagyanyám többször is horgolt lábtörlőt tejeszacskókból :( ;)

??????? :wacko: Ez nekem kimaradt!

Én csak olyanra emlékszem,hogy kemencében sült a kenyér mamáéknál és várni kellett a tehenet a kapuban

este 6-kor mikor jött a csorda. Valamint este fel kellett seperni az egész tyúkudvart(ami akkora volt mint most egy telek)

nagy vesszőseprűvel szökökút alakúra képezve a földet meg ilyesmi.... ;) ,azért jó visszagondolni rá.

Sajnos az a szép kis falu már teljesen elc........odott,csak az öregek maradtak ott,akik nem tudtak/akartak elmenni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... Régi falusi becsültes nyugodt élet...

Lassan minden kisebb falu erre a sorsra jut.

Elnéptelenedik, kiöregszik, stb...

Ez szomorú.

De lesz még, hogy megfordul ez a fene nagy urbanizációs láz.

...szerintem

??????? :wacko: Ez nekem kimaradt!

Én csak olyanra emlékszem,hogy kemencében sült a kenyér mamáéknál és várni kellett a tehenet a kapuban

este 6-kor mikor jött a csorda. Valamint este fel kellett seperni az egész tyúkudvart(ami akkora volt mint most egy telek)

nagy vesszőseprűvel szökökút alakúra képezve a földet meg ilyesmi.... :( ,azért jó visszagondolni rá.

Sajnos az a szép kis falu már teljesen elc........odott,csak az öregek maradtak ott,akik nem tudtak/akartak elmenni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... Régi falusi becsültes nyugodt élet...

Lassan minden kisebb falu erre a sorsra jut.

Elnéptelenedik, kiöregszik, stb...

Ez szomorú.

...

Nem akarok ebben mélyebbre menni, de sajnos nem véletlenek ám ezek a folyamatok (öntudatos parasztember kis gazdasággal-->agymosott proli)... :wacko:

Ez csak egy vélemény... De <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok ebben mélyebbre menni, de sajnos nem véletlenek ám ezek a folyamatok (öntudatos parasztember kis gazdasággal-->agymosott proli)... :wacko:

Ez csak egy vélemény... De <_<

Azok inkább városi emberek voltak mint a falusiak.

Ja és a folyamatok azok tényleg nem véletlenek. :(

Ja.

Emlékszek.

Macska.

Még ma is sokat látni ilyet. ;)

Ez jó volt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerk: érdekes módon a brazilok meg tudták csinálni, hogy a kormány közepén legyen a duda.

Ahogy elnézem maga a kormányközép csereszavatos, sőt azt is el tudom képzelni hogy cikkszám alapján idehaza is beszerezhető a Csergőben, szóval a lehetőség a cserére elvileg adott. Bár mivel a gyári légzsák is valami 300e Ft újonnan, nem hiszem hogy megérne neked ennyit...

Link to comment
Megosztás:

Valaki vásárolt már webáruházban olajat?

Ugyanis kinéztem egy webáruházban (nevet nem írok : no reklám) Valvoline SynPower 5W 30 4 litert 11.860-ért, ami az eddigi legjobb ár, amit néztem.

Szóval szerintetek egy ilyen internetes cég nem veri át embert? Hallottam már olyat, hogy apró lyuk a tetőn , olaj ki, és fecskendővel bele a lötty.

Szerintetek rendelhetek, nem gáz? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.