Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát az hogy az öv nem megy vissza, azért van, mert az övfeszitő piropatronja eldurrant(ütközéskor), ez normális, ezért találták ki. Nincs mese, vagy használod igy, vagy patron-csere.

Tudtommal az öv patronnal egyszerre durran a légzsák is. Viszont a patron kábelszakadástól is világíthat a lufi lámpája.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem kellett volna mindenhova beírni! :lol:

A dízelbe meg a szervízelésbe elfelejtetted beírni a tempomatot,javítsd kérlek!

srácok, ha ilyet tapasztaltok, akkor ott van a hozzászólás bal alsó sarkában a jelez! gomg. azt tessék megnyomikázni, valaki szalad, és rendettesz....

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

Én kezdő vagyok, és azt sem tudtam, hogy nincs opeled. Hopsz. Még nekem volt lelkiismeret furdalásom, hogy beleolvastam a VW fórumba. :D Gratulálok az Opelhoz, balesetmentesen használd! A hondáról tudtam.

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

Igaz,hogy az nem G Astra,de jó lesz az is! :D Gratula,balesetmentes meg ilyenek! :D

Van valamilyen megosztható infó róla?Kép,ár ilyesmi.

Nem kicsi neki az 1,6?

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

De miért csak holnap reggeltől?

Ezek szerint ma még nincs is opeled? :D

Link to comment
Megosztás:

Van valamilyen megosztható infó róla?Kép,ár ilyesmi.

hát nincs. enyhén sérült az eleje, lökháritó, lámpá, motorháztető horpadt, vizhütő lába letörrt, satöbbi.

a motorral is kell foglalkozni, reviziót kő csinálni, vezérmszij csere pont most esedékes.

Tényleg milyen olajat tölccsek bele??? B)

kicsit retkes, karcos, lelakott szegény. jó állapotban van, de elhanyagolt. azaz nem szétverték, inkább nem ápolták. nem foglalkoztak vele.

104.000 km van benne , vezetett szervizkönyves. utolsó szerviz 98.000 km volt :lol:

1. tulajtól vettem, végig nálunk szervizelt, és 2004 től végig én intéztem a szervizelését. ugyhogy ismerem :D

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

Akkor nincs sok időnk, gyerünk srácok... :D :D

Amúgy gratula, ez lett a korábbi G Astra-tervből?

Link to comment
Megosztás:

nem nem. ez nem egy tervezett vásárlás volt, csak jött egy lehetőség, és éltem vele :lol:

egy darabig leadjuk a céges vasat, használgatjuk a zafirát, aztán meglátjuk. ha tetszik az asszonynak, hogy egy ujságosbódéval kell járnia dolgozni akkor megmarad, ha nem tetszik neki akkor az év vége felé / jövő év elején eladjuk...

Link to comment
Megosztás:

már elvi megállapodás született, holnap reggel fizetem ki, és holnap reggel irjuk meg az adásvételit

Balesetmentest hozzá!

Ez most akkor majdnem olyan, mintha egy saját autót vettél volna meg.

Az olajat meg a hasznosban nézd meg.. :lol: ( belinkelni már lusta vagyok, annyira nem jó poén)

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

Hajrá, emberek! Még lecsúszunk a határidőről! :D

Link to comment
Megosztás:

1. nem ugrott ki egy légzsák sem de bejelez a műszerfalon, ez miért lehet illetve mit lehet tenni?

2. a bal oldali biztonsági öv nem húzza vissza magát...?

3. Opel jelet és feliratokat honnan tudnék olcsón venni? Több bontóba voltam de csak angol vouxhall jelek voltak.

4. honnan tudnék 14" dísztárcsákat rendelni? (legyen az utángyártott vagy jó árban eredeti)

Azt azért nem értem,hogy miért nem robbant a légzsák?Nem volt olyan nagy a lassulás?

Akkor a bizt.öv és/vagy a patron miért ment ki?

Dísztárcsát a vaterán is lehet nézni.

Link to comment
Megosztás:

Azt azért nem értem,hogy miért nem robbant a légzsák?Nem volt olyan nagy a lassulás?

Akkor a bizt.öv és/vagy a patron miért ment ki?

Dísztárcsát a vaterán is lehet nézni.

Nem voltam bekötve és kb. 45 km/h val belecsúsztam egy oszlopba, így sérült a jobb oldal elég rendesen. A bal oldali biz.öv eddig is vacakolt de ma hoztam el a szervizből az autót és csak itthon vettem észre, h. nem húzza vissza magát, na meg azt is csak itthon vettem észre, hogy világit a lufi jelző.

Link to comment
Megosztás:

Nem voltam bekötve és kb. 45 km/h val belecsúsztam egy oszlopba, így sérült a jobb oldal elég rendesen. A bal oldali biz.öv eddig is vacakolt de ma hoztam el a szervizből az autót és csak itthon vettem észre, h. nem húzza vissza magát, na meg azt is csak itthon vettem észre, hogy világit a lufi jelző.

Aha,akkor azért nem pukkant ki a lufi,mert oldalról volt a csatt!

Lehet akkor csak valamelyik csati moccant el,azért világít a lámpicsek!

Link to comment
Megosztás:

csak szeretném jelezni minden érdekődőnek, hogy holnap reggel 8 00 tól nem fogadok el olyan beszólást, hogy köcsög hondás kussoljá, meg mennyémá, nincs is opeled, hondád van....

jelentem van opelem B)

Zafira A 2002-es, Z16XE. :lol:

Azt hittem, már valami időzített, hihetetlen Honda fogyasztási adatot fogsz közölni. De aztán végigolvastam. :D

Grat az új járgányhoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.