Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Másik: Az igaz, hogy magyarországon a kutakra a MOL szállítja az üzemanyagot? Mindegy hogy hol tankolsz, mindenképp MOL benzinnel mész?

Igaz is, meg nem is. Az ÖMV úgytudom a saját német benzinjét teríti, a Shell pedig saját maga finomítja a MOL-ét? Valami ilyesmi... de a többi kút a MOL-tól veszi, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Másik: Az igaz, hogy magyarországon a kutakra a MOL szállítja az üzemanyagot? Mindegy hogy hol tankolsz, mindenképp MOL benzinnel mész?

Jaja, mindenki tőle veszi, csak saját maga adalékolja.

Kivétel pl a Shell 100-as VPower-je, az nem onnan van, de annyira drága, h eleve nem éri meg... Nekem legalábbis.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, mindenki tőle veszi, csak saját maga adalékolja.

Kivétel pl a Shell 100-as VPower-je, az nem onnan van, de annyira drága, h eleve nem éri meg... Nekem legalábbis.

es a 95vpower mibe kulonbozik a sima95tol?

szoval akkor az OMW 95os se mol 95os? regen en mindig OMWt tankoltam. akkor kulonbseg nem volt szerintem mint a vpowernel :S

Link to comment
Megosztás:

ITT a marketing bullshit ;)... én eddig 2x tankoltam és szerintem jó benya, csak kicsit drága...

ezeket a marketingszovegeket ugy irjak meg, hogy mar legszivesebben en is ilyet ennek ebedre ;)

ha a fele igaz mar jol jartunk ;D

kov tankolasra sima 98ast fogok nyomni. meglatjuk mi lesz a kulonbseg.

nem tom ez mitol lehet, de miota vpovert tankolok, valami mas szag lesz a garazsba, mikor kiszallok, mint a sima benyanal. :)

bar ez kicsit OFF, de amikor nagyon tolom neki, megallok valahol, akkor kiszallas utan a kocsi korul erezheto valami! szag az mi lehet :D

Link to comment
Megosztás:

ITT a marketing bullshit :)... én eddig 2x tankoltam és szerintem jó benya, csak kicsit drága...

Nahááát, egyenesen Sumacher tesztelte az F1-es Ferrarival... naháááát...ez csak jóóóó lehet :D ;) ;) :P

S hogy ezek az egyéb benzinek milyen rosszak....nahááát. Juuuuj, ha tudtuk volnaaaa eddig...

Lehet hogy van benne valami, de ezek a marketingesek milyen jól eladják ;) ;) ;) . Ha minden olyan szuper lenne, mint ahogy a reklámok mondanák, szuper világban élnénk...

Link to comment
Megosztás:

Nahááát, egyenesen Sumacher tesztelte az F1-es Ferrarival... naháááát...ez csak jóóóó lehet :) :D ;) ;)

S hogy ezek az egyéb benzinek milyen rosszak....nahááát. Juuuuj, ha tudtuk volnaaaa eddig...

Lehet hogy van benne valami, de ezek a marketingesek milyen jól eladják :P ;) ;) . Ha minden olyan szuper lenne, mint ahogy a reklámok mondanák, szuper világban élnénk...

mint ahogyan tőlünk pár ezer km-re nyugatra, közelit is jobban mint nálunk az életszivonal.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes:kb. fél evvel ezelőttig Szlovákiában tankoltam,mert a várostól 10 km a kinti kút,és kb.25FT -al volt olcsóbb.Sokan fikázták a benzint,de nekem nem volt vele gondom soha.Fél éve már nem tankoltam kint,mivel a különbség minimálisra csökkent,a Shell -hez járok,az itt a legolcsóbb a tacskóval együtt.DE az itthoni benyával a legjobb eredményem 6.7-volt,addig a Szlovákkal 6.3 volt stabilan! :)

Link to comment
Megosztás:

bar ez kicsit OFF, de amikor nagyon tolom neki, megallok valahol, akkor kiszallas utan a kocsi korul erezheto valami! szag az mi lehet :)

attól füg, hogy h tolod neki. egyenesben nyomod, mig el nem vérzik, vagy váltogatások, kanyarok, fékezések... mondjuk szitu hasonló lehet.. szal lehet, fék(tárcsa-betét, esetleg ha, mint nekem festett a nyereg, az is) aztán kuplung.. vagy szimplán a motoron van némi olaj ami ilyenkor kicsit kezd... égni? nem szó szerint.. és hogy ne legyek off, ez rendesen megnöveli a fogyastrásod is.. már ha tolod neki ;)

Ha tovább füzznénk-e szálat, gyere csevegésbe, mert kapunk a fejünkre... :D

Link to comment
Megosztás:

Na szóval:

100km pécsi 4-5km-es távok (logikusan hideg motorral)

50km budapesti közlekedés (többnyire tökölés)

520km ótópálya (min. 120-as tempó, de volt végsebességpróba is) és országút

Összesen: 670km

Ehhez kellett 40liter gázolaj

Tehát a fogyasztás: 6 liter/100km :)

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz képest, hogy most nem kíméltem úgy mint a múltkor megint lett egy egész jónak mondható fogyasztásom. 7,11 :D

Lehet, h a modernebb befecsi miatt még lejjebb is ment a fogyid, mint a régivel.

Ez azért lenne jó, mert anyunak meg tudnám indokolni, h miért kell megcsináltatnom mihamarabb az Si-re váltást. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, h a modernebb befecsi miatt még lejjebb is ment a fogyid, mint a régivel.

Ez azért lenne jó, mert anyunak meg tudnám indokolni, h miért kell megcsináltatnom mihamarabb az Si-re váltást. :)

Nem hinném hogy jó indok lenne 100ezret költeni azért hogy nyerj pár decit 100km-enként. :D

Egyértelműen a teljesítménynövekedés az indok lényegében fogyasztásnövekedés nélkül.

Link to comment
Megosztás:

:) És az 1,4SI? Nekem a 10 lityi nem esne már túl jól.

Nekem igaz csak ~fél éve van, de eddig nem ment 8 fölé. (8 már volt)

Nyugodt autózással 7 körül vagy akár alatta is lehet, mint ahogy az előző pár oldalon volt szó róla.

Egyébként szerintem 16se-vel is el lehetne bőven menni kevesebbel, ha már C20NE-khez is írnak 8 litereket.

Használat módja és a műszaki állapot nagyban tud befolyásolni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem igaz csak ~fél éve van, de eddig nem ment 8 fölé. (8 már volt)

Nyugodt autózással 7 körül vagy akár alatta is lehet, mint ahogy az előző pár oldalon volt szó róla.

Egyébként szerintem 16se-vel is el lehetne bőven menni kevesebbel, ha már C20NE-khez is írnak 8 litereket.

Használat módja és a műszaki állapot nagyban tud befolyásolni.

Köszi :D Azért még várok mind a két tipushoz fogysztást.Az a baj hogy elkezdtem olvasni a topikot de sokan csak a fogysztást írják és a típust nem.Valamint a rengeteg "off" közül elég lassú kiszűrni az értékes információt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.