Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Most ajánlottak, vmi demagnetizálló készüléket állitólag 4-5 decivel garantáltan csökken a fogyasztás. :lol: A csávó azt mondta viszik mint a cukrot, 200db-ot rendelt belőle Ámerikábol. Annyira be volt lelkesedve, nem volt szívem beszólni neki, ezért azt mondtam, hű de jó lenne, csak most sajna nincs pízem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

demoralizáló? :lol:

Új könnyebb lábat kapsz majd. :lol: :lol: :D

Neeem, demagnetizálló! Gondolom vmi mágnesesség elvén kell-ene hogy működjön. Volt már vele dolgom. Van egy aranyos kisöreg a családban egy kocka Ladával. Roppant büszke a kocsira , de lehet is mert csilli-villi, mintha most jött volna a gyárból. Ö mondta el a nagy titkot a fogyasztás csökkentésre, egy mágnes a benzincsőre szerelve. Garantált -2 liter. Mondtam neki miért nem tesz rá 5-6 darabot, akkor nem is zabálná, hanem termelné a benzint. :D Na akkor nem beszélt velem 1-2 hónapig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azééé má alakul! Tegnap 278-ért tankoltam... Castrolnál!:lol:

Az már tudtommal Avia, nem? Legalábbis két castrol kutat is láttam mostanság átcimkézve erre...

Mondjuk egyezményes alapon én nem a tesco-auchan-jet-avia árakat nézném, inkább maradjunk

a mol "középáras" dolognál :lol: Előbb említett kutaknál megvan a véleményem a minőségről :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az már tudtommal Avia, nem? Legalábbis két castrol kutat is láttam mostanság átcimkézve erre...

Mondjuk egyezményes alapon én nem a tesco-auchan-jet-avia árakat nézném, inkább maradjunk

a mol "középáras" dolognál :lol: Előbb említett kutaknál megvan a véleményem a minőségről :lol:

Múltkor jött egy kolléga olajcserére ( 1,4 F Caravan ), motortér kinyit, WINNY motorolaj ott figyelt :D Fúúúúúúú, mondom, bazdmeg! :D

Bazdmeg... bocsánat :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az már tudtommal Avia, nem? Legalábbis két castrol kutat is láttam mostanság átcimkézve erre...

Mondjuk egyezményes alapon én nem a tesco-auchan-jet-avia árakat nézném, inkább maradjunk

a mol "középáras" dolognál :lol: Előbb említett kutaknál megvan a véleményem a minőségről :lol:

Ez színtiszta Castrol, legalábbis a logó szerint, bár nyugta szerint RI-OL kft itt Érden, és nemrég fedeztem fel, mert eddig nem jártam abban az utcában.

Én meg csak ezekre koncentrálok :lol: és semmi rossz tapasztalatom nincs. Lehet, hogy a C20NE mindenevő?

Link to comment
Megosztás:

Ez színtiszta Castrol, legalábbis a logó szerint, bár nyugta szerint RI-OL kft itt Érden, és nemrég fedeztem fel, mert eddig nem jártam abban az utcában.

Én meg csak ezekre koncentrálok :lol: és semmi rossz tapasztalatom nincs. Lehet, hogy a C20NE mindenevő?

Omega nálam is mindent zokszó szerint megeszik, bár rakom hozzá a metabond adalékot is...

De pl a 4T robogóban meglátszik, milyen minőségű benya van benne, főleg a hidegindításnál. Na ott kijött,

amikor egyszer jet, meg egyszer tesco kúton tankoltam :lol: Többet egyiken sem mocival. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azééé má alakul! Tegnap 278-ért tankoltam... Castrolnál!:lol:

Nálunk is Castrol van, ugyanennek a (RI-OR) cégnek a kezelésében. Sztem kicsit vizes a benzinjük, de az NZ elég jól megy vele. Egyszer tankoltam kagylós kúton extra adalékolt benyát, csak próbaképpen, de az árán kívül semmi észrevehető hatást nem éreztem.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk egyezményes alapon én nem a tesco-auchan-jet-avia árakat nézném, inkább maradjunk

a mol "középáras" dolognál :lol: Előbb említett kutaknál megvan a véleményem a minőségről :lol:

A Kadett szerette az ósanos benzint és a robogóm is jobban ment tőle mint az őemvétöl.

Link to comment
Megosztás:

Olyan olcsó már a benya, hogy átállok 98-asra. :lol: Amúgy 274ft a 95-ös ahol én tankolok, kedvezménnyel. Agip kutaknál is van -10Ft ha kérsz valami kártyát. Nem tudom áram vagy gáz szolgáltató hírlevelében volt. Az Agip nem tudom mennyire drága alpból.

Amúgy benzinadalákokat javasoljátok? Pl. ott van az a Spuri, az jó, esetleg más?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy benzinadalákokat javasoljátok? Pl. ott van az a Spuri, az jó, esetleg más?

Kerozint 2000/literért? Vagy még többért? Kár érte pénzt kiadni. Akkor tankolj bele egy kis 103 vagy 106-os oktánszámú benyát, jobb mol kutaknál van.

Link to comment
Megosztás:

Neeem, demagnetizálló! Gondolom vmi mágnesesség elvén kell-ene hogy működjön. Volt már vele dolgom. Van egy aranyos kisöreg a családban egy kocka Ladával. Roppant büszke a kocsira , de lehet is mert csilli-villi, mintha most jött volna a gyárból. Ö mondta el a nagy titkot a fogyasztás csökkentésre, egy mágnes a benzincsőre szerelve. Garantált -2 liter. Mondtam neki miért nem tesz rá 5-6 darabot, akkor nem is zabálná, hanem termelné a benzint. :lol: Na akkor nem beszélt velem 1-2 hónapig. :D

:lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Elôször "lejjebb"-et írtam de nagyon gagyin nézett ki! Inkább kapjál az alkalmon nem itt kötekedni szegény gyermekkel!

Szegééééény???

Ezekben az ínséges időkben dizillel jár, és szegééééény. Ne mááááá". :lol: :lol:

Amúgy azért a párszáz forintért amit nyernék ezen, nem éri meg még eltolni sem odáig. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az már tudtommal Avia, nem? Legalábbis két castrol kutat is láttam mostanság átcimkézve erre...

Mondjuk egyezményes alapon én nem a tesco-auchan-jet-avia árakat nézném, inkább maradjunk

a mol "középáras" dolognál :lol: Előbb említett kutaknál megvan a véleményem a minőségről :lol:

van valami konkrét infó is?

egy cimbim a molnál dolgozik és ő mondta,hogy a 95-ös oktánja talán 90-91.

ez elég szomorúúúúúú........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.