Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Omega nálam is mindent zokszó szerint megeszik, bár rakom hozzá a metabond adalékot is...

De pl a 4T robogóban meglátszik, milyen minőségű benya van benne, főleg a hidegindításnál. Na ott kijött,

amikor egyszer jet, meg egyszer tesco kúton tankoltam :lol: Többet egyiken sem mocival. :lol:

Így jár aki ilyen modern robogóval közlekedik! :D

A 750-es és az 500-as Hondám is, meg a kis pedálos SR 2-es Simsonom is megkajál minden ócsó benyát zokszó nélkül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így jár aki ilyen modern robogóval közlekedik! :lol:

A 750-es és az 500-as Hondám is, meg a kis pedálos SR 2-es Simsonom is megkajál minden ócsó benyát zokszó nélkül. :lol:

Nekem az SR 51 Enduro szimó robogó 10 literrel eljár velem a melóhelyemre 3 hónapig de csak molnál tankolok bele, az agipot meg érdemes elfelejteni pedig az még pont útba is esne. Úgy tele nyomják adalékkal, hogy karbit kellett cserélnem rajta, tele volt kitakaríthatatlan zöld trutyival de a dízelük is ramacs.

Link to comment
Megosztás:

http://index.hu/gazdasag/vilag/bnz081020/?main&rnd=951

...a benzin literjét a kiskereskedőknek listaáron bruttó 259,4 forintért, míg a gázolajat bruttó 281,9 forintért adja majd...

...azt jelenti, hogy a benzin literje átlagosan körülbelül 275 forint környékén mozog majd, a gázolaj literje pedig körülbelül 297 forintba kerülhet...

Link to comment
Megosztás:

http://index.hu/gazdasag/vilag/bnz081020/?main&rnd=951

...a benzin literjét a kiskereskedőknek listaáron bruttó 259,4 forintért, míg a gázolajat bruttó 281,9 forintért adja majd...

...azt jelenti, hogy a benzin literje átlagosan körülbelül 275 forint környékén mozog majd, a gázolaj literje pedig körülbelül 297 forintba kerülhet...

Netán célozgatni szeretnél ezzel valamire? :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

amúgy nem tudom, hogy örüljek, v bánkódjak emiatt.

örülök, hogy 8000ből tele van a tank, de valahol szomorú is ez, jön a válság... :lol:

Télleg.........öööö.........Szombatra ideér??? :lol: :lol: :D

(Viccet félretéve eddig csak a csökkenô ü.a. árakon véltem változásokat felfedezni....biztos lessz majd rossz is, de én egyelöre jól érzem magam) :D

Link to comment
Megosztás:

Kishazánkban december 31-éig nem fog 270Ft alá csökkenni a 95ös motorbenzin literenkénti ára. Ez a véleményem. Hiába lesz az olajár a béka segge alatt, 70-80-90 dollár, szemben a mostani 140-hez képest, nem lesz olcsóbb a benzin 270 Ft-nál.

Erre van 1db 2L-es kaólám. ( szőke v barna :lol: )

Persze lehet, hogy most óóóóóóriási bakot lövök.

Kezd gyűjteni a pííízt a kaolára! :lol: Szerdától meglátjuk, hogy már most "kaola mámorban" :lol: :D :D fogunk -e fetrengeni!

Link to comment
Megosztás:

Télleg.........öööö.........Szombatra ideér??? :D ;) :P

(Viccet félretéve eddig csak a csökkenô ü.a. árakon véltem változásokat felfedezni....biztos lessz majd rossz is, de én egyelöre jól érzem magam) :D

Azok az emberek, akiket emiatt bocsájtottak el, biztos nem érzik jól magukat... :D

Link to comment
Megosztás:

Kishazánkban december 31-éig nem fog 270Ft alá csökkenni a 95ös motorbenzin literenkénti ára. Ez a véleményem. Hiába lesz az olajár a béka segge alatt, 70-80-90 dollár, szemben a mostani 140-hez képest, nem lesz olcsóbb a benzin 270 Ft-nál.

Erre van 1db 2L-es kaólám. ( szőke v barna ;) )

Persze lehet, hogy most óóóóóóriási bakot lövök.

No ezt megszívtad! :D http://kepfeltoltes.hu/081023/RIMG0532.1_w...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Dorog-Esztergom-Dobogókő-Pomáz-Óbuda-Vác-Szob-Esztergom.

170 Kilométeren 7 literes átlagfogyi és 63 Km/h-s átlagsebesség. ;)

Jaa és óra szerint 2.-ben 110-nél szabályzott le. :D

Akkor jó hosszú váltód lehet, nekem 3.-ban megy ennyit (gondolom F18WR).

Ma tankoltam: 691km - 43.67L -> 6.31L/100km. Hideg reggelek, meg némi utánfutózás... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.