Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

228 km-20.23 liter=8.87L/100km. Nem vagyok vmi hűde vidám! :rolleyes: Ebbe volt egy 60km hosszabb táv egy fagyasztóládával, a többi város rövidtáv,( 10 km) meg falu még rövidebb táv (1km). Semmi padló meg leszabályzás. Normális, vagy kezdjem el keresni a hibát? :)

Kevés az a 228 km,minimum a duplájából számolj sztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg felszökött 7-7,3-ra...sokallom..a téli gumi meg a hidegek ennyit tesznek hozzá? Nyáron 6-6,5 között van :rolleyes:

Nyári rekordom klímával téligumival ötnyóc. :) Mai napig nem tudom hogyan csináltam, de ennyi lett. :)

Bezzeg most a napi 22km-ek miatt 9-re felkúszott a fogyi... :)

Link to comment
Megosztás:

228 km-20.23 liter=8.87L/100km. Nem vagyok vmi hűde vidám! :rolleyes: Ebbe volt egy 60km hosszabb táv egy fagyasztóládával, a többi város rövidtáv,( 10 km) meg falu még rövidebb táv (1km). Semmi padló meg leszabályzás. Normális, vagy kezdjem el keresni a hibát? :)

ha azt nézzük, hogy én egy 2.0-ás OFF autóval megyek el ennyiből, akkor nem normális :)

Link to comment
Megosztás:

Erre gondoltam. :rolleyes:

Tankolj később. :)

Nem tudok, mint már többször nyekeregtem, olyan 15-20 liternél mintha kifogyna a benyám rángat lefullad az autó. Gyanítom hogy az új AC-pumpám a ludas, de semmi kedvem fagyokban kocsit szerelni. Kíhúzom vele a telet, inkább mindig teletankal járok, és majd tavasszal megnézem.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok, mint már többször nyekeregtem, olyan 15-20 liternél mintha kifogyna a benyám rángat lefullad az autó. Gyanítom hogy az új AC-pumpám a ludas, de semmi kedvem fagyokban kocsit szerelni. Kíhúzom vele a telet, inkább mindig teletankal járok, és majd tavasszal megnézem.

Igaz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

228 km-20.23 liter=8.87L/100km. Nem vagyok vmi hűde vidám! :rolleyes: Ebbe volt egy 60km hosszabb táv egy fagyasztóládával, a többi város rövidtáv,( 10 km) meg falu még rövidebb táv (1km). Semmi padló meg leszabályzás. Normális, vagy kezdjem el keresni a hibát? :)

Én meg mááá a 8,53-mamat sokallottam! :)

Link to comment
Megosztás:

valami van, mert azért ez nem kevés

szűrők, gyertyák? (szokásos nagyfogyis kérdéseket tedd fel magadnak :rolleyes:)

amúgy kb. bele kell törődni hogy 7 alatt nem jársz el télen, pláne rövidtávon

Minden cserés volt a nyáron amikor megvettem. Kb. 5000km-ert mentem vele azóta. Mostanában nem pörgetem, viszont csak város és rövidtáv. Jóformán fel sem megy a víz 90-re , és már le is állitom. Sőt a mult héten 3 utcát mentem vele az iskoláig naponta többször is. A 8-ba még kiegyeztem volna, legutóbb is 7.8-volt igaz annak a fele városon kívül.

Link to comment
Megosztás:

akkor ez ennyi kb.

viszont ha csak város, azért pollen- és légszűrőt megnézném

Légszűröt azt értem, de a pollenszüröt? Vagy azt nem a fogyasztásra írtad? Amúgy azt később cseréltem, mert nem találtam meg. :) :) Egyik munkatársam mondta, hogy nekünk még nincs, szintén 94-es f astrás, szóval nem is kerestem, aztán regisztráltam a fórumon, itt olvastam róla és a Karcsival vez.cserekor kicseréltük. Szóltam a kollégának hol keresse, meg is lett, 5 éve van nála a kocsi azóta nem cserélte, mert azt hitte, hogy nincs benne. :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Légszűröt azt értem, de a pollenszüröt? Vagy azt nem a fogyasztásra írtad? Amúgy azt később cseréltem, mert nem találtam meg. :) :) Egyik munkatársam mondta, hogy nekünk még nincs, szintén 94-es f astrás, szóval nem is kerestem, aztán regisztráltam a fórumon, itt olvastam róla és a Karcsival vez.cserekor kicseréltük. Szóltam a kollégának hol keresse, meg is lett, 5 éve van nála a kocsi azóta nem cserélte, mert azt hitte, hogy nincs benne. :rolleyes: :D

pollent csak úgy egyébként :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.